Armenia Polska na żywo online – jak oglądać mecz?

Armenia Polska na żywo onlinePrzed naszą reprezentacją już tylko dwa mecze w eliminacjach Mistrzostwa Świata 2018. Pomimo drobnych potknięć jak do tej pory sytuacja jest dobra, ale… Nadal nic nie jest pewne. Dlatego też na pewno każdy z kibiców już dziś sprawdza jak oglądać Armenia Polska na żywo online.

A skoro tak, tomy tradycyjnie przypominamy. 

Armenia Polska na żywo online – gdzie oglądać?

Rozpoczynamy rundę finałową meczy do Eliminacji Mistrzostwa Świata 2018. Zaczynamy w najbliższy czwartek.  Mecz Armenia Polska będzie rozegrany 5.10.2017 na stadionie Hanrapetakan w stolicy Armenii, Erywaniu.  Armenia Polska na żywo online zacznie się o godzinie 18:00. Podobnie jak i poprzednie mecze, transmisję zapewnia TV Polsat a to oznacza następujące możliwości oglądania Armenia Polska na żywo online w internecie.

Po pierwsze ipla.tv. To serwis streamingowy i VOD należący do TV Polsat. Transmisja (TV dostępna w kanale Polsat Sport HD oraz otwartym Polsacie) dostępna będzie w pakiecie Ipla Sport. Pakiet ipla Sport jest dostępny w cenie 19,90 zł/30 dni i ograniczony terytorialnie do Polski.

Druga opcja to WPPilotTV, o którym pisaliśmy przy okazji zmiany nazwy z Videostar na WPPilot oraz gdy oferta pierwszej polskiej telewizji internetowej uległa polepszeniu – nowości w WP Pilot!

Podobnie jak Ipla SPort, WP Pilot jest przeznaczony dla polskich Internautów.

Armenia Polska na żywo online – jak oglądać za granicą?

Temat tego jak oglądać Polską TV za granicą poruszamy na naszym blogu dość często. Generalnie potrzebujecie do tego pośrednika. Może nim być serwer VPN lub proxy – w tym drugim przypadku najlepiej gdy współpracuje przy tym z serwerem DNS tworząc usługę Smart DNS – patrz link na górze strony.

Jeśli VPN interesuje Was tylko do oglądania Polskiej TV za granicą sugerujemy skorzystanie z naszego pakietu Polski VPN. W ramach oferty otrzymujecie dostęp do 3 super szybkich serwerów VPN w Polsce – dwa serwery VPN w Warszawie i serwer VPN w Katowicach.  Oczywiście nasz VPN pozwala na o wiele więcej niż tylko na to by odblokować Polskie VOD za granicą. W ramach pakietu otrzymacie także dostęp do technologii Smart DNS jako darmowy dodatek.

Przetestuj VPN za darmo przed meczem Armenia Polska na żywo online!

Nim zdecydujesz się na subskrypcję sugerujemy darmowy test VPN. Do rejestracji konta wystarcza adres e-mail, nie trzeba podawać numeru telefony, płacić za SMS czy podawać numeru karty płatniczej. W razie wątpliwości pytajcie – a jeśli Wam się spodoba subskrybujcie dostęp do pełnej usługi.

Jeśli macie wątpliwości – oto jak założyć darmowy VPN?

KUP VPN TERAZ