Stara – nowa Polska TV kablowa online!

Polska TV kablowa onlineZapewne pamiętacie nasze wcześniejsze artykuły pl. Polska TV online. Ich tematem przewodnim była Polska Internetowa TV kablowa o nazwie Videostar. Dziś, usługa przechodzi kolejną sporą zmianę – właścicielską. Zmienia się nie tylko nazwa platformy TV ale i właściciel. A zatem co nowego w usłudze TV na żywo i jak oglądać – Polska TV kablowa online? 

Polska TV kablowa online – żegnaj videostar, witaj WP pilot

Usługa Videostar powstała jako kopia podobnych serwisów w UK. Jeśli chcecie oglądać Brytyjską TV na żywo online możecie skorzystać z darmowych – TVCatchup lub TVPlayer. Wracając do Videostar.  Była to i jest pierwsza i jedyna, w pełni legalna Polska TV kablowa online dzięki której przez internet można oglądać Polskie kanały TV na żywo. Początki były skromne. Zaledwie kilka kanałów, brak aplikacji mobilnych, problemy z płynnością łącz. Z czasem jednak Videostar stawał się coraz bardziej kompletnym serwisem.

Doszły nowe kanały TV, opcje płatności, pakiety TV…aż w końcu pojawił się nowy – duży – właściciel i nowa nazwa.

Od teraz, właścicielem platformy Videostar stała się grupa WP a platforma zmieniła nazwę na WP Pilot.  Poza tym, na razie większych zmian nie widać.

Mamy stare, dobre pakiety kanałów TV dostępnych online…

 

Płatności jak dotychczas są comiesięczne i w każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji – tak jak w naszym przypadku.

Najdroższy pakiet – 82 kanały – to koszt 24,90 zł/miesięcznie czyli ok. $7 lub €6 – całkiem nieźle.

WP Pilot jest dostępny na większości platform, czyli:

 

Komputery PC z systemami Windows (7,8,10), MacOS i Linuxem. Telefony i tablety z systemami Android i iOS – po przez aplikacje lub przeglądarkę z działającym Java Script. Polska TV kablowa online działa także na platformie Android TV czyli także na nowych Smart TV z systemem Android i tzw. Android stick TV.

WP Pilot będąc w pełni legalną – i bezpieczną!!! – usługą jest ograniczony dostępem do terytorium Polski. Innymi słowy, nie da się oglądać – bez VPN lub Smart DNS – Polskiej TV za granicą.

Jak odblokować Polska TV kablowa online za granicą?

Dzięki naszym usługom to bajecznie proste. Macie do wyboru dwie wspomniane wyżej możliwości.

Po pierwsze Polski VPN  czyli możliwość zmiany Waszego adres IP na Polski. Wystarczy połączyć się z jednym z naszych Polskich serwerów VPN. Nie tylko będziecie mogli korzystać z platformy WP Pilot i innych Polskich serwisów VOD. Przy okazji zaszyfrujecie przesyłane dane, znacząco poprawicie swoje bezpieczeństwo sieciowe i anonimowość. Utrudnicie możliwość śledzenia Was w internecie firmom marketingowym czy zbieraniu informacji na Wasz temat swojemu dostawcy Internetu.

Druga opcja to Smart DNS. Przyda się wtedy gdy urządzenie z którego korzystacie, np. TV nie wspiera rozwiązań VPN. Smart DNS oferowany jest jako samodzielna usługa ale jest też obecny w każdym z pakietów VPN.

A zatem, by oglądać Polską TV online, na żywo potrzebujecie subskrybować obie usługi, uruchomić VPN lub Smart DNS i…. już. Oglądacie.

Zarówno WP Pilot jak i nasza oferta może być testowana całkowicie za darmo. A jeśli macie jakiekolwiek pytania czy problemy, dajcie znać w komentarzach.

TESTUJ VPN ZA DARMO

Nie zapomnijcie o promocji – czyli tańszych pakietach VPN i Smart DNS!

tani vpn z polski

2 thoughts on “Stara – nowa Polska TV kablowa online!

Comments are closed.