Stara – nowa Polska TV kablowa online!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zapewne pamiętacie nasze wcześniejsze artykuły pl. Polska TV online. Ich tematem przewodnim była Polska Internetowa TV kablowa o nazwie Videostar. Dziś, usługa przechodzi kolejną sporą zmianę – właścicielską. Zmienia się nie tylko nazwa platformy TV ale i właściciel. A zatem co nowego w usłudze TV na żywo i jak oglądać – Polska TV kablowa online? 

Polska TV kablowa online – żegnaj videostar, witaj WP pilot

Usługa Videostar powstała jako kopia podobnych serwisów w UK. Jeśli chcecie oglądać Brytyjską TV na żywo online możecie skorzystać z darmowych – TVCatchup lub TVPlayer. Wracając do Videostar.  Była to i jest pierwsza i jedyna, w pełni legalna Polska TV kablowa online dzięki której przez internet można oglądać Polskie kanały TV na żywo. Początki były skromne. Zaledwie kilka kanałów, brak aplikacji mobilnych, problemy z płynnością łącz. Z czasem jednak Videostar stawał się coraz bardziej kompletnym serwisem.

Doszły nowe kanały TV, opcje płatności, pakiety TV…aż w końcu pojawił się nowy – duży – właściciel i nowa nazwa.

Od teraz, właścicielem platformy Videostar stała się grupa WP a platforma zmieniła nazwę na WP Pilot.  Poza tym, na razie większych zmian nie widać.

Mamy stare, dobre pakiety kanałów TV dostępnych online…

Płatności jak dotychczas są comiesięczne i w każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji – tak jak w naszym przypadku.

Najdroższy pakiet – 82 kanały – to koszt 24,90 zł/miesięcznie czyli ok. $7 lub €6 – całkiem nieźle.

WP Pilot jest dostępny na większości platform, czyli:

Komputery PC z systemami Windows (7,8,10), MacOS i Linuxem. Telefony i tablety z systemami Android i iOS – po przez aplikacje lub przeglądarkę z działającym Java Script. Polska TV kablowa online działa także na platformie Android TV czyli także na nowych Smart TV z systemem Android i tzw. Android stick TV.

WP Pilot będąc w pełni legalną – i bezpieczną!!! – usługą jest ograniczony dostępem do terytorium Polski. Innymi słowy, nie da się oglądać – bez VPN lub Smart DNS – Polskiej TV za granicą.

Jak odblokować Polska TV kablowa online za granicą?

Dzięki naszym usługom to bajecznie proste. Macie do wyboru dwie wspomniane wyżej możliwości.

Po pierwsze Polski VPN  czyli możliwość zmiany Waszego adres IP na Polski. Wystarczy połączyć się z jednym z naszych Polskich serwerów VPN. Nie tylko będziecie mogli korzystać z platformy WP Pilot i innych Polskich serwisów VOD. Przy okazji zaszyfrujecie przesyłane dane, znacząco poprawicie swoje bezpieczeństwo sieciowe i anonimowość. Utrudnicie możliwość śledzenia Was w internecie firmom marketingowym czy zbieraniu informacji na Wasz temat swojemu dostawcy Internetu.

Druga opcja to Smart DNS. Przyda się wtedy gdy urządzenie z którego korzystacie, np. TV nie wspiera rozwiązań VPN. Smart DNS oferowany jest jako samodzielna usługa ale jest też obecny w każdym z pakietów VPN.

A zatem, by oglądać Polską TV online, na żywo potrzebujecie subskrybować obie usługi, uruchomić VPN lub Smart DNS i…. już. Oglądacie.

Zarówno WP Pilot jak i nasza oferta może być testowana całkowicie za darmo. A jeśli macie jakiekolwiek pytania czy problemy, dajcie znać w komentarzach.

Nie zapomnijcie o promocji – czyli tańszych pakietach VPN i Smart DNS!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more