Jeszcze lepsze Polskie VOD za granica – Polsat, TVN i Onet razem!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wiemy, że tematy VOD,oglądania TV na żywo online czy oglądania VOD za granicą, to tematy, które najczęściej są wyszukiwane na naszym blogu. W związku z tym nie sposób byśmy pominęli dość ważne zmiany, które zachodzą na Polskim rynku VOD. Od dziś macie szansę na jeszcze lepsze Polskie VOD za granica! 

Jak zmieniał się Polski rynek VOD?

Przez długi czas na rodzimym rynku VOD nie wiele się działo. Z zazdrością wzdychaliśmy do usług jak Netflix, Hulu – tu sprawdzisz jak oglądać Hulu w Polsce? – czy Prime Video. Rodzime serwisy – było ich wbrew pozorom sporo – oferowały mało interesujące treści, kiepską jakość materiałów, często tragiczne interfejsy użytkownika. Z czasem duża konkurencja i niskie wpływy sprawiły, że na rynku pozostało tylko kilka liczących się serwisów.

VoD.pl, który należy do grupy Onet. ipla, która należy do Polsatu oraz Player.pl należący do TVN.

Potem do Polski zawitał Netflix, Amazon Prime Video a w końcu pojawiła się i Polska wersja serwisu Showmax – tu sprawdzisz jak oglądać Showmax za granicą?

Wydaje się, że wejście na Polski rynek dużych, zachodnich graczy wymusiło zmianę podejścia lokalnych właścicieli treści.

Jeszcze rok temu, fuzja tego typu była wręcz nie do pomyślenia. Dziś współpraca trzech Polskich serwisów VOD staje się faktem. A dzięki temu wszyscy dostajemy lepsze Polskie VOD za granica i w Polsce.

Lepsze Polskie VOD za granica – VoD.pl + ipla + Player.pl

Do podstawowej oferty VoD.pl, na którą składały się filmy i seriale, kilka miesięcy temu dołączyły własne produkcje TV. Są to różnego typu produkcje, zwykle nie długie a różne tematy prezentują w nich Tomasz Lis, Jarosław Kuźniar czy Michał Pol. Sport, publicystka, rozrywka. Każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Ale oferta VoD.pl Onetu właśnie zyskała poważne wsparcie.

Vod Onet + IPLA

W serwisie pojawiła się własnie sekcja VoD – ipla, w której w wygodny sposób użytkownicy mogą za darmo oglądać wybrane pozycje oferty programowej serwisu ipla. Wśród dostępnych obecnie tytułów znajdziecie np. Świat wg Kiepskich, Młode Wilki, Zdrady, Trudne Sprawy i wiele innych. Wszystko z jednym loginem, w jednym serwisie. Ale to nie koniec zmian…

Vod Onet + TVN

Jeśli jesteście fanami Kuchennych Rewolucji czy TVN24 teraz największe hity programów TVN oraz programy sieci TVN na żywo. Oferta TVN dostępna w serwisie Onet’u wydaje się bogatsza i bardziej zróżnicowana. Niestety za dostęp do części treści będzie musieli zapłacić. Dostępne opcje wyglądają następująco:

Pakiet START – 10 zł/30 dni

 • seriale i programy z kanałów TVN, TVN Turbo, TVN Style, TVN24, TTV i HGTV
 • nowe odcinki seriali TVN wcześniej niż w TV
 • ponad 400 godzin bajek w bezpiecznym otoczeniu
 • tytuły, które znajdziesz tylko w player.pl
 • polskie i zagraniczne hity filmowe
 • bez reklam

Pakiet START EXTRA – 20 zł/30 dni

 • kanały na żywo: TVN24, TVN24Bis, TVN Style, TVN Turbo, HGTV, Ale Kino+ HD, Planete+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, nSport+, Moto Wizja, Mini Mini+ HD
 • seriale i programy z wybranych kanałów TVN oraz nc+
 • nowe odcinki seriali TVN wcześniej niż w TV
 • ponad 400 godzin bajek w bezpiecznym otoczeniu
 • polskie i zagraniczne hity filmowe
 • bez reklam

Pakiet START EXTRA ELEVEN – 35 zł/30 dni

Poza oferta pakietu START EXTRA, dodatkowo:

 • dostęp do kanałów Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra na żywo
 • transmisje Grand Prix Formula 1 ® na żywo
 • setki wydarzeń sportowych, w tym: mecze piłki ręcznej, siatkowej i tenisa
 • nowe odcinki seriali TVN wcześniej niż w TV bez reklam
 • ponad 400 godzin bajek w bezpiecznym otoczeniu

Pakiet MOTO – 5 zł/30 dni
transmisje wyścigów NASCAR na żywo
relacje z rajdów WRC i RSMP
dostęp do najciekawszych programów TVN Turbo
kanał MOTOWIZJA dostępny na żywo

Pakiet FILMY NA ŻYCZENIE – 5 zł/30 dni

 • największe kinowe hity
 • polskie i zagraniczne produkcje w gwiazdorskiej obsadzie
 • dostęp online bez długoterminowej umowy
 • bez reklam

Lepsze Polskie VOD za granica z VPN i Smart DNS!

Oczywiście bez względu na to gdzie poza Polską mieszkacie całość oferty Onetu – wraz z programami ipla i Player.pl bez żadnego kłopotu możecie oglądać dzięki nam. Wybierając pakiet Polski VPN możecie korzystać za równo z dostępu do szybkich, polskich serwerów VPN jak i oczywiście wszystkich dobrodziejstw Smart DNS.

Pamiętajcie, że w naszym przypadku także nie obowiązuje Was żadna długoterminowa umowa na korzystanie z usługi. Dodatkowo, decydując się na wyższy pakiet VPN możecie także „ubezpieczyć” się – ukryć adres IP – jeśli zdarza Wam się ściągać filmy – jak bezpiecznie ściągać torrenty?

Co najważniejsze – przed zapłaceniem za wybrany VPN – możecie bez żadnego kłopotu przetestować nasze usługi i założyć konto VPN za darmo!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more