HideIPVPN Android VPN app – już mamy!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

AKTUALIZACJA! – Nowa wersja aplikacji Android VPN już tu jest. Zobacz, co nowego oferuje!

Wreszcie nadszedł ten dzień! Wiemy, że wielu z Was czekało na tę chwilę od dłuższego czasu. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz duet aplikacji VPN dla Windows i OSX właśnie doczekał się trzeciego członka – Android VPN app jest z nami!

HideIPVPN Android VPN app – czyli co przygotowaliśmy!

Nasza aplikacja VPN dla Androida jest zgodna z protokołem Open VPN –  SSL z 2048 bitowym kluczem certyfikacyjnym AES i 128 bitowym szyfrowaniem AES. Nasza aplikacja VPN dla Androida to także możliwość korzystania z wielu portów w tym UDP i TCP.

Mamy nadzieje, że aplikacja pozwoli Wam na jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze korzystanie z VPN na tablecie lub telefonie z Androidem. Z naszym VPN i aplikacja możesz:

 • Ochronić swoją tożsamość, dane i prywatność (szczególnie ważne gdy korzysta się z otwartych i niezabezpieczonych sieci – np. Open Wi-Fi)
 • Odblokować treści objęte blokadami regionalnymi – Netflix, Hulu, BBC iPlayer, itp. oraz oczywiście (przez Polski VPN – korzystać z polskiego VOD za granicą)
 • w kilka sekund (bez żadnej dodatkowej konfiguracji) uruchamiać połączenia  VPN
 • możecie korzystać z Waszego urządzenia z Androidem jak z zabezpieczonego routera
 • Korzystać z sieci torrent i P2P w sposób anonimowy

Kliknij poniżej by zainstalować aplikację VPN dla Androida z Google Play.

O autorze

Dodaj komentarz

Poprzedni post :

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more