Aktualizacja aplikacji VPN – Windows i macOS v.5.0.0.x!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Aktualizacja aplikacji VPNJest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Aktualizacja aplikacji VPN dla Windows i macOS już tu jest! Bardzo prosimy, byście poświęcili kilka minut i zapoznali się z informacjami, które mamy Wam do przekazania. Naprawdę warto. Nie przewidujemy problemów z instalacja czy obsługą nowej aplikacji VPN dla Windows, jednak w razie pytań czy problemów oczywiście jestesmy do Waszej dyspozycji. 

Aktualizacja aplikacji VPN – NAJWAŻNIEJSZE!

Przede wszystkim jeśli nadal używacie aplikacji HideIPVPN w wersjach poniżej 4.x.x.x koniecznie dokonajcie aktualizacji. Od przyszłego miesiąca, starsze wersje naszego oprogramowania przestaną być wspierane. Koniecznie dokonajcie aktualizacji do najnowszej wersji – naprawdę warto!

Mamy też ważną wiadomośc dla uzytkoników systemów Windows XI i Windows Vista. Rekomendujemy Wam przesiadkę na system Windows 10. Jeśli jednak nie jest to możliwe, z przykrością informujemy, że obecna wersja aplikacji – 4.x.x.x jest ostatnią z której możecie korzystać. Wersja ta nie będzie także już dalej rozwijana.

Co nowego – Aktualizacja aplikacji VPN

Nowa wersja to całkowicie nowa aplikacja, stworzona praktycznie od zera, choć bazująca na rozwiązaniach poprzednich wersji. Całkowicie odświeżony wygląd aplikacji, jeszcze mniej błędów i nowe funkcje – oto co Was czeka.

W zwiazku z dość duża zmianą całej aplikacji prosimy – już po raz ostatni – o ręczną deinstalację aplikacji HideIPVPN w dowolnej wersji poniżej 5.x.x.x z poziomu Panelu Sterowania -> Dodaj/Usuń Programy.

Aplikacja w wersji 5.x.x.x będzie się „samo-aktualizować” gdy tylko nowsza wersja się pojawi – już bez Waszego udziału.

NOWE SZATY – NOWY design

Wygląd aplikacji został diametralnie zmieniony. Mamy nadzieję, że nowy interfejs przypadnie Wam do gustu. Zadowoleniu powinni być także Ci z Was, którzy korzystają z ekranów dotykowych i Windows 10.

nowa funkcja – Smart Location

W aplikacji debiutuje nowa funkcja pod nazwą „Smart Location”. Co to jest? Jeśli nie zależy Wam na adresie IP z konkretnego kraju – priorytetem jest zaś anonimowość, prywatność, ochrona danych oraz wydajność połączenia VPN należy skorzystać ze „Smart Location”. Funkcja ta automatycznie znajdzie najoptymalniejszy dla Was serwer VPN w Waszej lokalizacji.

Nowe „Sort by Speed” – teraz jeszcze skuteczniejsze

Pamiętacie funkcję „Sort by speed” – „Sortuj ze względu na prędkość”. Funkcja ta pozwala sprawdzić, który z serwerów VPN w danym kraju – jeśli chcecie mieć adres IP z konkretnej lokalizacji – będzie najszybszy do połączenia w danej chwili i w danej – Waszej – lokalizacji. Warto z tego korzystać, bowiem układ serwerów będzie się zmieniał.

Nowa funkcja – Ulubione serwery i kraje

Jeśli macie jakieś upodobania w zakresie krajów, adresów IP, serwerów to możecie skorzystać z tej funkcji. Jeśli z jakimiś serwerami VPN łączycie się częściej, warto dodać je do ulubionych. Połączenie z nimi będzie wymagać kilku kliknięć mniej.

nowa funkcja – systematycznie UAKTUALNIAJ ip – Smart DNS

Sporo korzystacie z usługi Smart DNS? Wasz lokalny adres IP często się zmienia? To kłopot? Już nie. W nowej wersji naszego oprogramowania możecie samodzielnie wybrać interwał, w którym aplikacja automatycznie zaktualizuje Wasz adres IP – co 5, 15, 30 min, co 1h i co 24h. Mamy nadzieje, że ta automatyzacja też się Wam przyda.

Jeszcze mniej „bugów” 

Jak zwykle stabilność i bezpieczeństwo oprogramowania to dla nas podstawa. Z naszych wielomiesięcznych, wewnętrznych testów wynika, że jest więcej niż dobrze. Jeśli jednak zaobserwujecie jakiekolwiek problemy, czy też po prostu będzie mieć pytania o nową aplikacje VPN dla Windows – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Tradycyjnie też, jeśli z naszymi usługami nie mieliście jeszcze do czynienia zapraszamy do rejestracji darmowego konta trial – karta płatnicza czy sms nie będą potrzebne – po prostu sprawdźcie jak to działa.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more