Jak założyć darmowy VPN – krok po kroku.

założyć darmowy VPNW wielu naszych postach na blogu zachęcamy Was do testu naszych usług VPN i Smart DNS przed podjęciem decyzji o subskrypcji. Nie chcemy Was w żaden sposób oszukiwać i naciągać – zależy nam na tym, aby każdy z Was wiedział dokładnie jak działa VPN, jak działa Smart DNS, znał możliwości i ograniczenia obu technologii. Stąd dziś instruktażowy post o tym, jak dokładnie założyć darmowy VPN do testów. 

Ważne informacje o darmowym koncie VPN nim przejdziemy dalej…

Konto, które zgodnie instrukcją poniżej założycie jest w 100% darmowe i do niczego nie zobowiązujące. Nie poprosimy Was o wysłanie SMS’a na numer premium byście mogli otrzymać specjalny kod, nie poprosimy  o Wasz numer telefonu,  adres, imię czy nazwisko. Nie poprosimy Was także o numer karty płatniczej czy adres PayPal. W końcu tego typu informacje są całkowicie niepotrzebne jeśli coś jest darmowe.

Jeśli oferowana przez nas usługa Wam się nie spodoba nie musicie dokonywać żadnej rezygnacji – darmowy VPN przestanie działać po 24h od momentu aktywacji.

Nasz darmowy VPN pozwala Wam na przetestowanie wszystkich możliwości oferowanych przez nasz najlepszy pakiet – Ninja Power VPN, czyli: 27 serwerów VPN w 8 krajach – USA, UK, Niemcy, Holandia, Francja, Polska, Kanada, Singapur. Możliwość przetestowania anonimowego ściągania z torrentów czy tego jak oglądać Polską TV za granicą po przez Polski VPN.

Wszystko to – a nawet więcej – bo w ramach darmowego VPN otrzymacie tez możliwość przetestowania Smart DNS! – wymaga od Was wyłącznie podania adres e-mail, na który przyślemy Wam maile z loginami, hasłami i dalszymi instrukcjami. A zatem do dzieła!

Jak założyć darmowy VPN?

 1. Klikamy w link rejestracyjny – załóż darmowy VPN i przechodzimy na stronę usługi.

2. Przechodzimy – scroll – na sam dół strony i klikamy „Free VPN Trial”

3. Na kolejnym ekranie dokonacie rejestracji. Macie trzy opcje. Wykorzystać login Facebook (1), Google + (2) lub wyłącznie Wasz adres e-mail (3) – jako imię i nazwisko podajcie dowolne dane – oczywiście mogą być prawdziwe co ułatwi nam kontakt w przyszłości.. Nie zapomnijcie o zaznaczeniu „okienka” potwierdzającego, ze nie jesteście „robotem (4). Procedurę kończymy klikając (5) – Create Trial Account

4. Jeśli operacja się powiedzie, zobaczycie następujący ekran.

5. Równocześnie w Waszej skrzynce pocztowej powinny pojawić się dwie wiadomości. Pierwsza, o tytule: „Client Area account details” – będzie potrzebna do tego by zalogować się do Panelu Klienta -więcej o tym za chwilę – w którym możecie zarządzać kontem.

W drugiej wiadomości – „Welcome! Enjoy your 24-hours trial period” – znajdziecie swój login do serwerów VPN i hasło. Bez podania tych danych nie uda Wam się nawiązać połączenia VPN.

UWAGA!!!! – nie pomylcie loginów i haseł. Przy konfiguracji połączeń VPN lub w przypadku korzystania z naszych darmowych aplikacji VPN, niezbędne jest podanie danych z maila nr 2.

6. Kolejny ekran to informacje po angielsku o trzech krokach, wymaganych do połączenia się z serwerami VPN

Krok 1 – odszukujecie dane do logowania (opisane wyżej).

Krok 2 – konfigurujecie ręcznie połączenia VPN – opcja dla zaawansowanych użytkowników, dane serwerów VPN znajdziecie w Panelu Klienta.

Alternatywnie – zalecamy – instalujecie nasze darmowe aplikacje VPN:

 

Krok 3 – Po instalacji oprogramowania wystarczy podać swój login, hasło oraz wybrać kraj (z jakiego kraju chcecie mieć adres IP) i serwer, z którym chcecie się połączyć. I już!

By rozpocząć rejestracje i założyć darmowy VPN zgodnie z instrukcja powyżej, kliknij w przycisk poniżej.

TESTUJ VPN ZA DARMO

 

20 comments on “Jak założyć darmowy VPN – krok po kroku.Add yours →

 1. Witam, korzystam właśnie z wersji próbnej i mam pytanie. W jaki sposób Hideipvpn szyfruje moje dane skoro otwierając np, przeglądarkę Operę, wchodzę na mój profil na facebooku i nadal jestem tam zalogowany jako ja, i mogę korzystać z konta? Czy nie powinienem tam trafiać jako nowy użytkownik? Dziękuję za odpowiedź.

   1. Ok, czyli z tego co rozumiem, można ustalić na jakie strony wchodzę, nie można jednak ustalić co na nich robię i czy coś z nich pobieram lub udostępniam. Czy dobrze myślę?

    P.s. Link który podałeś powyżej jest nieaktywny.
    Dzięki.

    1. 1. Link działa tylko wkradł sie nawias do adresu – http://hideipvpn.pl/co-to-jest-vpn-jak-dziala/ – ale tu masz jeszcze raz ;-). Poza tym masz nagłówek na górze, pt. Co to jest VPN?

     2. W zakresie stron na jakie wchodzisz – nie można tego ustalić. Nie wie tego (przy aktywnym VPN) nawet Twój dostawca netu (a także administrator sieci w hotelu, punktu WiFi w pubie, itd). Jedyne co mogą widzicie (także hakerzy) to zaszyfrowane połączenie z jakimś komputerem – serwerem VPN.

     Nie można także odczytać jakiego rodzaju dane są przesyłane – czy to pakiety Skype czy fragmenty plików torrent. A skoro nie wiadomo nawet jakiego rodzaju dane w tunelu VPN są wymieniane i z kim nie da się tym bardziej odczytać ich treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *