Jak założyć darmowy VPN – krok po kroku.

założyć darmowy VPNW wielu naszych postach na blogu zachęcamy Was do testu naszych usług VPN i Smart DNS przed podjęciem decyzji o subskrypcji. Nie chcemy Was w żaden sposób oszukiwać i naciągać – zależy nam na tym, aby każdy z Was wiedział dokładnie jak działa VPN, jak działa Smart DNS, znał możliwości i ograniczenia obu technologii. Stąd dziś instruktażowy post o tym, jak dokładnie założyć darmowy VPN do testów. 

Ważne informacje o darmowym koncie VPN nim przejdziemy dalej…

Konto, które zgodnie instrukcją poniżej założycie jest w 100% darmowe i do niczego nie zobowiązujące. Nie poprosimy Was o wysłanie SMS’a na numer premium byście mogli otrzymać specjalny kod, nie poprosimy  o Wasz numer telefonu,  adres, imię czy nazwisko. Nie poprosimy Was także o numer karty płatniczej czy adres PayPal. W końcu tego typu informacje są całkowicie niepotrzebne jeśli coś jest darmowe.

Jeśli oferowana przez nas usługa Wam się nie spodoba nie musicie dokonywać żadnej rezygnacji – darmowy VPN przestanie działać po 24h od momentu aktywacji.

Nasz darmowy VPN pozwala Wam na przetestowanie wszystkich możliwości oferowanych przez nasz najlepszy pakiet – Ninja Power VPN, czyli: 27 serwerów VPN w 8 krajach – USA, UK, Niemcy, Holandia, Francja, Polska, Kanada, Singapur. Możliwość przetestowania anonimowego ściągania z torrentów czy tego jak oglądać Polską TV za granicą po przez Polski VPN.

Wszystko to – a nawet więcej – bo w ramach darmowego VPN otrzymacie tez możliwość przetestowania Smart DNS! – wymaga od Was wyłącznie podania adres e-mail, na który przyślemy Wam maile z loginami, hasłami i dalszymi instrukcjami. A zatem do dzieła!

Jak założyć darmowy VPN?

 1. Klikamy w link rejestracyjny – załóż darmowy VPN i przechodzimy na stronę usługi.

2. Przechodzimy – scroll – na sam dół strony i klikamy „Free VPN Trial”

3. Na kolejnym ekranie dokonacie rejestracji. Macie trzy opcje. Wykorzystać login Facebook (1), Google + (2) lub wyłącznie Wasz adres e-mail (3) – jako imię i nazwisko podajcie dowolne dane – oczywiście mogą być prawdziwe co ułatwi nam kontakt w przyszłości.. Nie zapomnijcie o zaznaczeniu „okienka” potwierdzającego, ze nie jesteście „robotem (4). Procedurę kończymy klikając (5) – Create Trial Account

4. Jeśli operacja się powiedzie, zobaczycie następujący ekran.

5. Równocześnie w Waszej skrzynce pocztowej powinny pojawić się dwie wiadomości. Pierwsza, o tytule: „Client Area account details” – będzie potrzebna do tego by zalogować się do Panelu Klienta -więcej o tym za chwilę – w którym możecie zarządzać kontem.

W drugiej wiadomości – „Welcome! Enjoy your 24-hours trial period” – znajdziecie swój login do serwerów VPN i hasło. Bez podania tych danych nie uda Wam się nawiązać połączenia VPN.

UWAGA!!!! – nie pomylcie loginów i haseł. Przy konfiguracji połączeń VPN lub w przypadku korzystania z naszych darmowych aplikacji VPN, niezbędne jest podanie danych z maila nr 2.

6. Kolejny ekran to informacje po angielsku o trzech krokach, wymaganych do połączenia się z serwerami VPN

Krok 1 – odszukujecie dane do logowania (opisane wyżej).

Krok 2 – konfigurujecie ręcznie połączenia VPN – opcja dla zaawansowanych użytkowników, dane serwerów VPN znajdziecie w Panelu Klienta.

Alternatywnie – zalecamy – instalujecie nasze darmowe aplikacje VPN:

 

Krok 3 – Po instalacji oprogramowania wystarczy podać swój login, hasło oraz wybrać kraj (z jakiego kraju chcecie mieć adres IP) i serwer, z którym chcecie się połączyć. I już!

By rozpocząć rejestracje i założyć darmowy VPN zgodnie z instrukcja powyżej, kliknij w przycisk poniżej.

TESTUJ VPN ZA DARMO

 

20 thoughts on “Jak założyć darmowy VPN – krok po kroku.

 1. Witam, korzystam właśnie z wersji próbnej i mam pytanie. W jaki sposób Hideipvpn szyfruje moje dane skoro otwierając np, przeglądarkę Operę, wchodzę na mój profil na facebooku i nadal jestem tam zalogowany jako ja, i mogę korzystać z konta? Czy nie powinienem tam trafiać jako nowy użytkownik? Dziękuję za odpowiedź.

  1. VPN nie szyfruje Twoich danych personalnych ale ruch sieciowy.
   Nie po to by nie rozpoznał Cie Facebook ale po to, by np. nikt nie mógł podglądać co na Facebook wysyłasz, jakie strony odwiedzasz, jakie dane i skąd ściągasz.

   Tu (http://hideipvpn.pl/co-to-jest-vpn-jak-dziala/) dowiesz się więcej a jeśli jeszcze będziesz mieć pytania jesteśmy do dyspozycji.

   1. Ok, czyli z tego co rozumiem, można ustalić na jakie strony wchodzę, nie można jednak ustalić co na nich robię i czy coś z nich pobieram lub udostępniam. Czy dobrze myślę?

    P.s. Link który podałeś powyżej jest nieaktywny.
    Dzięki.

    1. 1. Link działa tylko wkradł sie nawias do adresu – http://hideipvpn.pl/co-to-jest-vpn-jak-dziala/ – ale tu masz jeszcze raz ;-). Poza tym masz nagłówek na górze, pt. Co to jest VPN?

     2. W zakresie stron na jakie wchodzisz – nie można tego ustalić. Nie wie tego (przy aktywnym VPN) nawet Twój dostawca netu (a także administrator sieci w hotelu, punktu WiFi w pubie, itd). Jedyne co mogą widzicie (także hakerzy) to zaszyfrowane połączenie z jakimś komputerem – serwerem VPN.

     Nie można także odczytać jakiego rodzaju dane są przesyłane – czy to pakiety Skype czy fragmenty plików torrent. A skoro nie wiadomo nawet jakiego rodzaju dane w tunelu VPN są wymieniane i z kim nie da się tym bardziej odczytać ich treści.

 2. Pingback: avxdl.site

Comments are closed.