Nowy serwer P2P VPN – anonimowe i bezpieczne torrenty

nowy serwer P2P VPNZapewne pamiętacie informacje z przed kilku dni o zmianach w naszej usłudze VPN i Smart DNS. Nowe wersje aplikacji VPN i nowa lokalizacja jednego z serwerów – Litewski serwer VPN – byście mgli bezpiecznie korzystać z Bittorrent i P2P. Informacje o tym jakie zmiany wprowadziliśmy znajdziecie tutaj. W tamtym poście zapowiadaliśmy dodanie kolejnego serwera z funkcjonalnością P2P/torrent w Luksemburgu. Dziś jest nam miło potwierdzić, że nowy serwer P2P VPN został uruchomiony i oddany do Waszego użytku. Bezpieczne torrenty przez VPN stały się bezpieczniejsze i wygodniejsze.

nowy serwer P2P VPN – luksemburg

Lokalizacje już znacie. Nowy serwer P2P VPN znajduje się w Luksemburgu, czyli w samym sercu Europy. Ta nowa lokalizacja w połączeniu z dotychczasowymi serwerami BitTorrent/P2P VPN w Niemczech, Holandii i na Litwie powinna sprawić że będziecie ściągaćz torrent bezpieczniej i szybciej.

Nowy serwer P2P VPN został dodany do dwóch pakietów w naszej ofercie. Pierwszy to oczywiście BitTorrent VPN – wszystkie serwery znajdujące się w tym planie pozwalają na anonimowy i nie ograniczony ruch w sieciach P2P i BitTorrent, czyli jak bezpiecznie korzystać z torrentów.

Drugi plan to oczywiście nasz wszechstronny bestseller czyli Ninja Power VPN! Oto kilka dodatkowych informacji dlaczego warto wybrać ten pakiet VPN i dlaczego najlepszy VPN na rynku!!! Pakiet ten oczywiście daje Wam dostęp do wszystkich serwerów naszej sieci i wszystkich usług. Dzięki Ninja Power VPN możecie oglądać Netflix USA w Polsce. Możecie także oglądać Polską TV za granicą przez Polski VPN.

Nowy serwer P2P VPN jest już widoczny w naszych aplikacjach VPN.

nowy serwer P2P VPN

 

 

Wystarczy wybrać nową lokalizację i kliknąć połącz. nowy serwer P2P VPN obsługuje wszystkie rodzaje protokołów VPN, tj: SSTP, IKEv2, OpenVPN, L2TP i PPTP VPN.

Serdecznie zapraszamy Was do testowania całej naszej usługi VPN i Smart DNS. W tym oczywiście jest także nowy serwer P2P VPN. Kliknij poniżej by rozpocząć rejestrację darmowego konta VPN. Jeśli potrzebujesz pomocy, tu znajdziesz instrukcję – jak założyć darmowy VPN krok po korku?

TESTUJ VPN ZA DARMO