HBO Go bez umowy za granicą – dla każdego!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

I stało się! HBO Polska przyłączyło się do Netflix (*), Hulu (*), ShowMax i poniekąd do siebie – czytaj o HBO Now za granicą! Od teraz HBO Go bez umowy jest dostępne dla każdego chętnego. Dzięki temu, każdy z Was może też od dziś oglądać HBO Go bez umowy za granicą! Na ten ruch HBO czekaliśmy długo… Czas zatem odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań. Jak oglądać HBO Go bez umowy za granicą? Ile kosztuje korzystanie z HBO Go bez umowy za granicą? Czy warto korzystać z HBO Go bez umowy za granicą? 

HBO Go bez umowy za granicą – cena

Tak jak napisaliśmy, jeszcze do niedawna usługa HBO Go, a właściwie dostęp do niej był powiązany i uzależniony od wykupienia innych usług. Zwykle oznaczało to wykupienia albo pakietu kanałów premium albo w późniejszym okresie pakietu HBO u dostawcy telewizji cyfrowej. W późniejszym okresie HBO Go pojawiło sie także jako „niezależna” usługa u dostawców internetu – np. w Netii. Od teraz HBO Go jest dostępne jako niezależna usługa. Wszystko wskazuje też, ze tym bardziej i w Polsce uwydatni się trend pt. „cord cutting”.

Zatem…. ile kosztuje HBO Go bez umowy za granicą? Cena subskrypcji to 29.90 zł/miesięcznie czyli niecałe $9/miesięcznie. Warto pamiętać, że tak jak w przypadku innych usług VOD pierwszy miesiąc, testowy – jest za darmo. Brzmi nieźle… prawda?

Jak oglądać HBO Go bez umowy za granicą?

To bardzo, bardzo proste i działa dokładnie tak samo jak w przypadku tv na żywo za granicą czy oglądania Polskiego VOD za granicą. Potrzebujecie dostępu do Polskich serwerów VPN i usługi Smart DNS. Dostęp ten uzyskacie korzystając albo z pakietu Ninja Power VPN – który polecamy – albo z pakietu Polski VPN.

Ściągacie nasze darmowe aplikacje VPN lub tworzycie połączenia VPN ręcznie i już. Dla urządzeń, które nie mają wsparcia VN korzystacie z usługi Smart DNS np. po przez zmianę ustawień DNS w TV czy jeszcze lepiej, w domowym routerze. I już!

Możecie korzystać jednocześnie z trzech połączeń VPN, nieograniczonej liczby urządzeń w przypadku Smart DNS a zatem… mając konto w usłudze HBO Go, cała rodzina może jednocześnie oglądać różne rzeczy.

HBO Go bez umowy za granicą

HBO Go bez umowy za granicą – warto?

Na to pytanie oczywiście musicie sobie odpowiedzieć indywidualnie. Warto jednak nadmienić, ze ramach subskrypcji HBO Go dostaniecie dostęp do bardzo dużej liczby filmów, seriali i dokumentów. Dodatkowo uzyskacie możliwość oglądanie 3 kanaów HBO na żywo!

HBO Go bez umowy za granicą

Chcecie przykłady? Oto kilka wybranych tytułów obecnych teraz w serwisie…

Spider-Man: Homecoming, Arrival, Trust, Westworld, Game of Thrones, The Wire, Sopranos, Silicon Valley, Baywatch, Passengers, Star Trek [6 filmów] i 6 epizodów Star Wars. A to tylko wierzchołek góry…

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more