HBO Go bez umowy za granicą – dla każdego!

HBO Go bez umowy za granicąI stało się! HBO Polska przyłączyło się do Netflix (*), Hulu (*), ShowMax i poniekąd do siebie – czytaj o HBO Now za granicą! Od teraz HBO Go bez umowy jest dostępne dla każdego chętnego. Dzięki temu, każdy z Was może też od dziś oglądać HBO Go bez umowy za granicą! Na ten ruch HBO czekaliśmy długo… Czas zatem odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań. Jak oglądać HBO Go bez umowy za granicą? Ile kosztuje korzystanie z HBO Go bez umowy za granicą? Czy warto korzystać z HBO Go bez umowy za granicą? 

HBO Go bez umowy za granicą – cena

Tak jak napisaliśmy, jeszcze do niedawna usługa HBO Go, a właściwie dostęp do niej był powiązany i uzależniony od wykupienia innych usług. Zwykle oznaczało to wykupienia albo pakietu kanałów premium albo w późniejszym okresie pakietu HBO u dostawcy telewizji cyfrowej. W późniejszym okresie HBO Go pojawiło sie także jako „niezależna” usługa u dostawców internetu – np. w Netii. Od teraz HBO Go jest dostępne jako niezależna usługa. Wszystko wskazuje też, ze tym bardziej i w Polsce uwydatni się trend pt. „cord cutting”.

Zatem…. ile kosztuje HBO Go bez umowy za granicą? Cena subskrypcji to 29.90 zł/miesięcznie czyli niecałe $9/miesięcznie. Warto pamiętać, że tak jak w przypadku innych usług VOD pierwszy miesiąc, testowy – jest za darmo. Brzmi nieźle… prawda?

Jak oglądać HBO Go bez umowy za granicą?

To bardzo, bardzo proste i działa dokładnie tak samo jak w przypadku tv na żywo za granicą czy oglądania Polskiego VOD za granicą. Potrzebujecie dostępu do Polskich serwerów VPN i usługi Smart DNS. Dostęp ten uzyskacie korzystając albo z pakietu Ninja Power VPN – który polecamy – albo z pakietu Polski VPN.

Ściągacie nasze darmowe aplikacje VPN lub tworzycie połączenia VPN ręcznie i już. Dla urządzeń, które nie mają wsparcia VN korzystacie z usługi Smart DNS np. po przez zmianę ustawień DNS w TV czy jeszcze lepiej, w domowym routerze. I już!

Możecie korzystać jednocześnie z trzech połączeń VPN, nieograniczonej liczby urządzeń w przypadku Smart DNS a zatem… mając konto w usłudze HBO Go, cała rodzina może jednocześnie oglądać różne rzeczy.

HBO Go bez umowy za granicą

 

HBO Go bez umowy za granicą – warto?

Na to pytanie oczywiście musicie sobie odpowiedzieć indywidualnie. Warto jednak nadmienić, ze ramach subskrypcji HBO Go dostaniecie dostęp do bardzo dużej liczby filmów, seriali i dokumentów. Dodatkowo uzyskacie możliwość oglądanie 3 kanaów HBO na żywo!

HBO Go bez umowy za granicą

Chcecie przykłady? Oto kilka wybranych tytułów obecnych teraz w serwisie…

Spider-Man: Homecoming, Arrival, Trust, Westworld, Game of Thrones, The Wire, Sopranos, Silicon Valley, Baywatch, Passengers, Star Trek [6 filmów] i 6 epizodów Star Wars. A to tylko wierzchołek góry…

 

KUP VPN TERAZ!

(*) Jak oglądać Netflix USA w Polsce?

Można oglądać Netflix USA – ZNOWU!!! – i nie mów nikomu!

(**) Jak oglądać HULU / Yahoo View w Polsce?

Jak oglądać nowe seriale za darmo online?

 

3 thoughts on “HBO Go bez umowy za granicą – dla każdego!

Comments are closed.