Nowa Ipla TV – jak odblokować Ipla za granicą?

jak odblokować Ipla za granicąOstatnio pisaliśmy Wam o uwolnieniu od innych usług platformy HBO Go od innych usług i jak oglądać HBO Go za granicą? Dziś czas na króciutka informację o odświeżeniu platformy Ipla TV. Dodatkowo, oczywiście, króciutka wzmianka – jak odblokować Ipla za granicą? 

Co nowego w Ipla TV?

Ipla to teraz hybrydowa platforma. Z typowego video on demand stała się połączeniem internetowej „kablówki” z ofertą kanałów TV na żywo oraz typowej platformy VOD.

W sekcji Pakiety Ipla znajdziecie dokładna informację o tym co i za ile możecie wykupić. Nas zainteresowały następujące propozycje.

jak odblokować Ipla za granicą

Jeśli interesuje Was oglądanie na żywo, na różnych urządzeniach Polskiej TV na żywo przez internet, oferta Ipla TV i pakiet 87 kanałów, może być całkiem fajną ofertą. Kanały informacyjne, sportowe, dokumentalne. Każdy z Was powinien znaleźć coś dla siebie.

Warto zauważyć, ze pakiet HBO dostępny obecnie w Ipla jest droższy niż to co oferuje HBO Go samodzielnie.

Ciekawostką są także wiosenne propozycje Ipla, najciekawszych wg. serwisu propozycji dla widzów.

jak odblokować Ipla za granicą

Warto może też zwrócić uwagę na propozycje filmowe, w tym film pt. „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego, który opowiada historię Jerzego Górskiego – Mistrza Świata w podwójnym triatlonie .

Jak włączyć IPLA na TV za granicą?

Zanim przejdziemy do polecania Wam VPN i Smart DNS drobna uwaga. Wiele osób pyta, jak oglądać różne rzeczy na TV za granicą? Oczywiście VPN i Smart DNS bardzo się przydadzą, ale w przypadku TV – podobnie jak to jest w przypadku sklepów z aplikacjami – dostęp do konkretnych aplikacji jest uzależniony terytorialnie. Innymi słowy, jeśli kupicie TV za granicą będziecie mieć dostęp do „lokalnych” aplikacji ale nie Polskich. Część modeli TV pozwala na dość swobodną zmianę regionu – wystarczy przeszukać Google. Problem polega jednak na tym, że zmieniając region TV na Polskę stracicie dostęp do swoich „lokalnych”, zagranicznych aplikacji. Co zatem zrobić?

Najprostszą i najtańszą opcją, która dodatkowo otworzy sporo nowych możliwości jest zakup „stick’a” z Android TV. Tym sposobem, z dowolnego starego i nowego TV zrobicie platformę z możliwościami ANdroid TV, dostępem do aplikacji z Gogle Play i z poza.

A jeśli już uzyskacie aplikacje, które chcecie na urządzeniach, które chcecie czas na odblokowanie dostępu do treści.

Jak odblokować Ipla za granicą

W tym celu należy skorzystać z naszej oferty VPN + Smart DNS. Sugerujemy Wam zdecydowanie się na nasz topowy pakiet – Ninja Power VPN. Dlaczego warto wybrać Ninja Power VPN przeczytacie tutaj.

Alternatywnie, możecie też skorzystać z pakietu Polski VPN, pamiętajcie jednak, że nie oferuje dostępu do żadnych innych adresów IP niż Polskie. Nie pozwala także na anonimowe korzystanie z BitTorrent i P2P.

Pakiet Ninja Power VPN możecie przetestować przed subskrypcją całkowicie za darmo.

TESTUJ VPN ZA DARMO

1 thought on “Nowa Ipla TV – jak odblokować Ipla za granicą?

Comments are closed.