Nowa Ipla TV – jak odblokować Ipla za granicą?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Ostatnio pisaliśmy Wam o uwolnieniu od innych usług platformy HBO Go od innych usług i jak oglądać HBO Go za granicą? Dziś czas na króciutka informację o odświeżeniu platformy Ipla TV. Dodatkowo, oczywiście, króciutka wzmianka – jak odblokować Ipla za granicą? 

Co nowego w Ipla TV?

Ipla to teraz hybrydowa platforma. Z typowego video on demand stała się połączeniem internetowej „kablówki” z ofertą kanałów TV na żywo oraz typowej platformy VOD.

W sekcji Pakiety Ipla znajdziecie dokładna informację o tym co i za ile możecie wykupić. Nas zainteresowały następujące propozycje.

Jeśli interesuje Was oglądanie na żywo, na różnych urządzeniach Polskiej TV na żywo przez internet, oferta Ipla TV i pakiet 87 kanałów, może być całkiem fajną ofertą. Kanały informacyjne, sportowe, dokumentalne. Każdy z Was powinien znaleźć coś dla siebie.

Warto zauważyć, ze pakiet HBO dostępny obecnie w Ipla jest droższy niż to co oferuje HBO Go samodzielnie.

Ciekawostką są także wiosenne propozycje Ipla, najciekawszych wg. serwisu propozycji dla widzów.

Warto może też zwrócić uwagę na propozycje filmowe, w tym film pt. „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego, który opowiada historię Jerzego Górskiego – Mistrza Świata w podwójnym triatlonie .

Jak włączyć IPLA na TV za granicą?

Zanim przejdziemy do polecania Wam VPN i Smart DNS drobna uwaga. Wiele osób pyta, jak oglądać różne rzeczy na TV za granicą? Oczywiście VPN i Smart DNS bardzo się przydadzą, ale w przypadku TV – podobnie jak to jest w przypadku sklepów z aplikacjami – dostęp do konkretnych aplikacji jest uzależniony terytorialnie. Innymi słowy, jeśli kupicie TV za granicą będziecie mieć dostęp do „lokalnych” aplikacji ale nie Polskich. Część modeli TV pozwala na dość swobodną zmianę regionu – wystarczy przeszukać Google. Problem polega jednak na tym, że zmieniając region TV na Polskę stracicie dostęp do swoich „lokalnych”, zagranicznych aplikacji. Co zatem zrobić?

Najprostszą i najtańszą opcją, która dodatkowo otworzy sporo nowych możliwości jest zakup „stick’a” z Android TV. Tym sposobem, z dowolnego starego i nowego TV zrobicie platformę z możliwościami ANdroid TV, dostępem do aplikacji z Gogle Play i z poza.

A jeśli już uzyskacie aplikacje, które chcecie na urządzeniach, które chcecie czas na odblokowanie dostępu do treści.

Jak odblokować Ipla za granicą

W tym celu należy skorzystać z naszej oferty VPN + Smart DNS. Sugerujemy Wam zdecydowanie się na nasz topowy pakiet – Ninja Power VPN. Dlaczego warto wybrać Ninja Power VPN przeczytacie tutaj.

Alternatywnie, możecie też skorzystać z pakietu Polski VPN, pamiętajcie jednak, że nie oferuje dostępu do żadnych innych adresów IP niż Polskie. Nie pozwala także na anonimowe korzystanie z BitTorrent i P2P.

Pakiet Ninja Power VPN możecie przetestować przed subskrypcją całkowicie za darmo.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more