Polska TV na żywo online – jak, gdzie, za ile?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo duża grupa naszych Przyjaciół, korzysta z VPN i Smart DNS głównie z powodu usług TV i VOD dostępnych online. Staramy się zatem pisać Wam o rzeczach związanych z tą tematyką zawsze, gdy trafimy na coś ciekawego, co może Wam się przydać. Czasem piszemy o BBC. Czasem piszemy o tym jak odblokować Netflix USA… A dziś na tapecie Polska TV na żywo online – jak oglądać, gdzie, za ile i jakie kanały są dostępne online w bezpieczny sposób…

Polska TV na żywo online – uważaj na pirackie serwisy!

Prosimy o wybaczenie, ale z uwagi na wagę problemu postanowiliśmy zacząć od ostrzeżenia. Tak jak pisaliśmy VOD i usługi TV na żywo online to bardzo popularny i poszukiwany przez internatów temat. W związku z tak dużym zapotrzebowaniem na kanały TV w internecie oraz fakt, że z ich dostępnością bywa różnie. Nie wszystkie kanały są transmitowane w sieci a nawet jeśli są często wiąże się to z dużymi ograniczeniami. Z faktu tego korzystają także Ci, których motywy nie są czyste.

Jeśli zacznie szukać stron, które pozwalają na toby oglądać Polską TV na żywo online znajdziecie naprawdę bardzo dużo różnych stron. Hmmm… gdzie zatem problem?

An w tym, że w przeważającej masie będą to strony pirackie. I samo to w sobie nie jest jeszcze jakimś wielkim problem. Należy sobie jednak zadać pytanie… dlaczego ktoś jest takim „dobrym samarytaninem”?

Po pierwsze transmisja pirackiego sygnału TV to przestępstwo. Po drugie… ktoś musi zapłacić za generowany ruch i całą konieczną infrastrukturę. Zatem albo są to płatne usługi – pirackie, czyli bez żadnych gwarancji – albo może być jeszcze gorzej…

Setki reklam i popupów albo konieczność instalacji jakiegoś oprogramowania. Zanim się obejrzycie Wasz komputer zacznie kopać dla kogoś kryptowaluty… albo brać udział w atakach DDoS… A może darmowa TV online to tylko przynęta by wykraść dane kont, kart kredytowych?

Warto rozważyć taka opcję nim klikniecie „Wejdź/Oglądaj”. Macie 100% pewności, że to bezpieczne?

Polska TV na żywo online – jak i gdzie oglądać?

A teraz czas na „main story” czyli Polska TV na żywo online w pigułce. Znaleźliśmy bardzo fajne miejsce, stronę, które w łatwy sposób pozwala zorientować się gdzie i za ile można oglądać polskojęzyczne kanały TV online. Zanim do tego przejdziemy… Jeśli nie mieszkacie w Polsce, do tego by Polska TV na żywo online zadziałała za granica potrzebujecie dostępu do Polskiego VPN. W przypadku naszej oferty, Polskie serwery VPN otrzymacie w pakietach: Poland VPN i polecanym przez nas  – więcej serwerów, nie tylko z Polski = więcej możliwości –  najlepszy VPN, Ninja Power VPN!

Polski VPN – Polski adres IP

Znaleziona strona to Live TV PL

Po wejściu na stronę zobaczycie listę wszystkich polskojęzycznych kanałów TV dostępnych online. Każdy z małym polem wyboru obok siebie. Poniżej zaś pojawi się lista wszystkich oficjalnych i bezpiecznych źródeł wraz z pakietami, cenami i informacja o kanałach w pakiecie.

Ale najciekawsze wydarza się po wybraniu kanału, który konkretnie Was interesuje…

Wszystkie inne znikają a na ekranie zostanie tylko informacja, gdzie ten konkretny kanał TV możecie oglądać.

Prawda, że fajne?

Mamy nadzieje, że to nowe „narzędzie” Wam się przyda, gdy będziecie chcieć sprawdzić co, gdzie za ile.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące naszej usługi VPN / Smart DNS zapraszamy do komentarzy poniżej. Na obecną chwilę nasze serwery VPN w Polsce pozwalają na swobody i nieograniczony dostęp do wskazanych usług – Polska TV na żywo online działa za granicą!

Serdecznie zapraszamy tch z Was, którzy są to pierwszy raz do darmowego testu  VPN – wystarczy kliknąć poniżej. A tu więcej o tym – jak założyć darmowy VPN?

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more