Wielkanocna promocja VPN 2018

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wiosna już na miejscu a Wielkanoc za pasem. Czas zatem na – jak co rok – specjalną ofertę pt. Wielkanocna promocja VPN 2018.

Nie ważne czy szukasz VPN by korzystać bezpiecznie z BitTorrent, czy może chcesz oglądać Netflix USA w Polsce, a może mieszkasz za granica i chcesz oglądać Polska TV online? Nie ważne jaki masz powód – jesteśmy pewni, ze mamy odpowiedni pakiet i ofertę dla Ciebie. A zatem…. wybierz plan, wybierz pakiet i korzystaj z obniżonych cen – Wielkanocna promocja VPN 2018 startuje już dziś! 

Wielkanocna promocja VPN 2018 – co warto wiedzieć?

Oto co warto wiedzieć o naszym VPN i usłudze Smart DNS, co powinno przekonać Was do skorzystania właśnie z naszej oferty!

Nasz VPN oferuje 100% prywatność i anonimowość online. Jesteśmy zarejestrowaniu w USA i nie trzymamy logów połączeń naszych klientów. Dodatkowo, jeśli skorzystasz z naszych darmowych aplikacji VPN możesz liczyć na ochronę przed tzw. DNS leak.

Gwarantujemy najwyższe na rynku standardy szyfrowania połączenia – korzystaj z protokołów jak Open VPN, SSTP czy SoftEther VPN. Tylko od Ciebie zależy poziom szyfrowania i rodzaj połączenia VPN jaki wybierzesz dla swojego urządzenia.

Jak być może wiecie z innych naszych wpisów ciągle rozwijamy naszą ofertę VPN. Na dziś to 28 adresów IP i serwerów VPN w 10 krajach świata, czyli:  USA, UK, Niemcy, Francja, Polska, Singapur, Litwa, Kanada, Holandia i Luksemburg.

I dodatkowo oczywiście natychmiastowa aktywacja, możliwość korzystania z kilku połączeń w ramach jednego konta, „no-limit” PRAWDZIWY! przesyłu danych, anonimowy dostęp do sieci P2P i BitTorrent.

Wielkanocna promocja VPN 2018 – OSZCZĘDZAJ teraz!

Nasza Wielkanocna promocja VPN 2018 startuje już dziś, tj. 27.03 i potrwa przez 8 dni, do 03.04. Macie zatem czas na wszechstronny test naszej usługi VPN – sprawdź jak założyć testowy, darmowy VPN? – wybór pakietu, który będzie spełniać Wasze potrzeby oraz planu subskrypcji.

W zależności od tego na jaki okres płatności sie zdecydujecie, możecie obecnie otrymac upust aż 60%!!!!

Wesołych Świąt Wielkiejnocy od całego naszego Zespołu!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more