Zmiany w usłudze HideIPVPN! Sprawdź nowości VPN!

zmiany w usłudze HideIPVPNJak zapewne pamiętacie w ostatnich tygodniach dokonaliśmy dużego uaktualnienia naszej aplikacji VPN i Smart DNS dla Windows i MacOS – więcej o zmianach przeczytacie tutaj. Ale jeśli myśleliście, ze na tym koniec to spieszymy wyprowadzić Was z błędu. Oto najnowsze i najważniejsze zmiany w usłudze HideIPVPN.

Co nowego u nas słychać – czyli zmiany w usłudze HideIPVPN

Zmian jest dość sporo i w sumie trudno wybrać od czego zacząć… ale spróbujmy. Po pierwsze, dokonaliśmy zmian oprogramowania na naszych serwerach VPN. Powinny być teraz jeszcze stabilniejsze i wydajniejsze. Obserwując które serwery VPN są najpopularniejsze i najbardziej obciążone dokonaliśmy także pewnych zmian w zakresie hardware. Od teraz serwery UK6, UK8 i UK3 czekają na jeszcze większa liczbe użytkowników VPN.

zmiany w usłudze HideIPVPN – odblokuj Netflix USA -nowy serwer vpn dodany!

Czy pamiętacie nasz wpis o tym iż z dowolnym abonamentem Netflix, z dowolnego kraju, ponownie możecie mieć dostęp do Netflix USA i największej biblioteki filmów i seriali? Okazało sie, że ponowny dostęp do zasobów Netflix USA okazał się strzałem w dziesiątkę. By ułatwić Wam korzystanie z treści dostępnych w Netflix USA dodaliśmy obsługę Netflix USA na drugim serwerze. Od dziś by oglądać Netflix USA mozecie sie łączyć z serwerami US2 VPN  US4 VPN.

Netflix USA przez Smart DNS

Także ta opcja powróciła i znów działa. Wystarczy skonfigurować ustawienia DNS na domowym routerze by mieć dostęp do zasobów Netflix USA w swoim telewizorze.

Jeśli tak z naszego Smart DNS korzystacie, ale zamiast Netflix USA chcecie mieć dostęp do „lokalnych” treści Netflix należy:

  • zalogować się do „Panelu użytkownika / Client Area
  • w posiadanym/aktywnym pakiecie VPN wybrać zakładkę Smart DNS
  • przesunąć stronę w górę i przy opcji „Website Region” dokonać zmiany z US na UK

Przy tym ustawieniu usługa Smart DNS przestanie Was kierować do biblioteki Netflixa  USA.

UWAGA: Odblokowanie Netflix USA przez serwery VPN i Smart DNS jest obecnie w fazie beta.

zmiany w usłudze HideIPVPN oglądaj HBO Go Poland gdzie tylko chcesz!

Jest jeszcze jedna usługa VOD, która jest wśród naszych użytkowników bardzo popularna. To dostęp do HBO Go Poland. O tym jak oglądać HBO Go Poland za granicą pisaliśmy nie tak dawno. Od niedawna, dzięki ofercie Player.pl dostęp do HBO Go może uzyskać każdy i nie wiąże się to z posiadaniem konta w cyfrowej telewizji kablowej czy wielomiesięcznej umowy.

Czem prędzej więc donosimy, że dostęp do HBO Go Poland uzyskacie po przez wszystkie nasze Polskie serwery VPN oraz Smart DNS na wybranych platformach.

nowy serwer P2P VPN, nowa lokalizacja

Ale to nie koniec dobrych wieści. Niektórzy z Was zapewne zauważyli, że zniknęły z pakietów niektóre serwery P2P. Powodem ich zamknięcia był fakt, że były przez Was praktycznie nie używane. Pomyśleliśmy, że będziecie bardziej zadowoleni jesli w ofercie pojawią się nowe serwery o takiej samej funkcjonalności ale w całkowicie nowych lokalizacjach. Tym bardziej jest nam miło donieść, że pierwszy nowy serwer P2P VPN został już dodany do pakietów BitTorrent VPN i Ninja Power VPN.

Nowy serwer P2P VPN jest zlokalizowany na Litwie, w Wilnie.

To nie koniec zmian. Własnie kończymy testy kolejnego serwera VPN w nowej lokalizacji. Już niedługo do pakietów BitTorrent VPN – bezpieczne torrenty przez VPN -oraz Ninja Power VPN dojdzie serwer VPN w Luksemburgu. Oczywiście ruch P2P / BitTorrent będzie na nim dozwolony.

Podsumowując…

Mamy nadzieje, że wprowadzane przez nas zmiany spotykają się z Waszą aprobatą i zadowoleniem. Jeśli zauważycie jakiekolwiek problemy w działaniu ww. serwerów i usług – koniecznie dajcie nam znać!

A jeśli dotąd nie korzystaliście z naszych usług… Co Was powstrzymuje? Sprawdzenie i spróbowanie VPN nic nie kosztuje!

TESTUJ VPN ZA DARMO

2 thoughts on “Zmiany w usłudze HideIPVPN! Sprawdź nowości VPN!

Comments are closed.