Jak oglądać nowe seriale za darmo online?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Przeglądając aktywnie różne doniesienia medialne na temat rynku VOD w Polsce  na świecie wiemy, że kwestie seriali i sukcesywnego ich dodawania do różnych serwisów bardzo Was interesują. Przy okazji informacji o nowościach w Netflix na marzec na Antyweb zauważyliśmy wzmiankę o dość mało znanym w Polsce serwisie – Yahoo View, o którym zresztą już pisaliśmy w przeszłości. A zatem… jeśli nie Netflix, HBO czy SHowmax… jak oglądać nowe seriale za darmo online? 

Jak zapewne wiecie, platformy VOD oraz stacje telewizyjne działające w Polsce starają się o prawa do popularnych seriali. Niestety, oba rozwiązania maja poważne wady. W przypadku stacji TV, by oglądać musimy być o określonej porze przed TV – co umówmy sie nie zawsze się udaje.  W przypadku platform VOD – np. Netflix, problemem jest fakt, aktualności sezonów.

Ot, choćby pierwszy przykład… Serial taki jak „Lucyfer”. W marcu na Netflix Polska zadebiutował drugi sezon tego serialu. Tymczasem w TV możemy śledzić losy bohaterów już w odcinkach sezonu 3 – aktualnie odcinek 14! Jak więc widzicie zaległości są spore… Co zatem można zrobić?  Jak oglądać nowe seriale za darmo online – bez użycia VPN i torrent

nowe seriale za darmo online

Być może „starsi” czy raczej bardziej doświadczeniu użytkownicy VPN pamiętają, ale dawno, dawno temu odblokowywaliśmy z dużą chęcią w Polsce dostęp do Hulu. Hulu to druga pod względem popularności usługa/platforma VOD w USA. Jest to spółka w której udziały maja: The Walt Disney Company (przez Disney–ABC ) (30%), 21st Century Fox (30%), Comcast (przez NBCUniversal) (30%), oraz Time Warner (przez Turner Broadcasting System) (10%).

Co za tym idzie, w HULU można było oglądać filmy, seriale i programy emitowane przez ww nadawców w swoich stacjach. Wszystko na bieżąco, praktycznie w dniu emisji  w TV. Hulu oferowało darmowy dostęp do treści nowych oraz płatny za dostęp do treści nowych, dużego archiwum, wyższej rozdzielczości streamu a czasem i opcji bez reklam.

Takie Spotify w TV… Ta opcja zmieniła się jakiś czas temu. Obecnie Hulu oferuje wyłącznie płatne plany różnego typu w ramach oferty Hulu Plus. Tym samym nowe seriale za darmo online na Hulu przestały być dostępne. Ale nic straconego!!!!

Cała bowiem darmowa oferta Hulu została przejęta – oczywiście w porozumieniu i za zgodą – przez Yahoo!

Yahoo! Video zostało przemianowane na Yahoo! View i nowe docinki seriali TV ABC, NBC i FOX są dostępne własnie w tym serwisie.

nowe seriale za darmo online – z VPN lub Smart DNS

Wystarczy zatem włączyć nasz VPN USA lub aktywować Smart DNS i cieszyć się pełnym i darmowym dostępem do treści obecnych w serwisie Yahoo! Tu jeszcze jedna, ważna uwaga. Jeśli jesteś subskrybentem Netflix w dowolnym kraju – po przez nasz VPN i Smart DNS możecie teraz swobodnie uzyskać dostęp do treści serwisu Netflix USA. Tu znajdziecie szczegółowe  informacje o tym jak oglądać Netflix USA w Polsce?

Pamiętajcie też, że serdecznie Was zapraszamy do darmowego przetestowania naszych usług VPN przed decyzja o subskrypcji.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more