Znów możesz zmienić region Netflix!

zmienić region NetflixUWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart DNS (znów!) możecie korzystać z kilku regionów Netflixa.

Dostęp do różnych regionów Netflix – co się stało?

Tym razem Netflix pozostał wierny swoim zapowiedziom. Kilka tygodni po (prawie) globalnym uruchomieniu usługi, z powodu presji wywieranej na Netflixa przez właścicieli praw autorskich (na których z kolei zaczęli naciskać lokalni dystrybutorzy) serwis zablokował prawie wszystkie znane usługi VPN, proxy i DNS. Niestety także i nasze serwery. Teraz (trzymamy kciuki) mamy nadzieje, że sprawy blokowania takich usług troszkę przycichły i powoli wszystko wróci do normy.

Będziemy się zatem starać robić jak najmniej „hałasu” w około Netflixa by nie denerwować tych, dla których zmiana regionów Netflixa przez użytkowników to problem. Z tego też powodu o samym Netflix i o tym jak zmienić region Netflix będziemy pisać mniej niż dotychczas.

Jeśli będziecie potrzebować bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem wsparcia (http://hideipvpn.pl/jak-uzyskac-pomoc-w-sprawie-vpn-i-smartdns-support-ticket/), do umieszczenia pytania w komentarzach poniżej lub kontaktu z nami poprzez kanały społecznościowe.

Jak zmienić region Netflix przez VPN?

Jeśli korzystacie z urządzenia, które wspiera technologie VPN (PC, telefon, tablet, itp.) możecie bez problemu zmienić region Netflix zmieniając adres IP. W obecnej chwili możecie korzystać z dostępu do następujących regionalnych bibliotek Netflixa: USA, UK, Polska, Niemcy i Francja. By sprawdzić, które dokładnie serwery VPN pozwolą Wam na dostęp do ww. regionów prosimy o kontakt z naszym wsparciem technicznym.

Jak zmienić region Netflix przez Smart DNS?

Udało nam się także na nowo odblokować możliwość zmiany regionu Netflixa przez Smart DNS. W obecnej chwili możecie w ten sposób korzystać z dostępu do biblioteki Netflix w USA i UK.

Problem z działaniem Smart DNS może się jednak pojawić w niektórych aplikacjach, w których Netflix zaszył „na sztywno” adresy DNS Google. W takim wypadku proponujemy kontakt z naszym wsparciem technicznym by poznać możliwości obejścia tego problemu.

Jeśli uważacie, że powinniśmy odblokować (po przez Smart DNS) jeszcze inne regiony Netflix dajcie nam znać w komentarzach poniżej, po przez kontakt z naszym wsparciem lub na kanałach społecznościowych.

Testuj VPN i Smart DNS za darmo!

Wszyscy lubimy dokładnie wiedzieć co kupujemy. Dlatego tez obie nasze usługi – VPN i Smart DNS mogą być testowane za darmo. Bez opłat, haczyków, itp. Do rejestracji konta wystarcza adres e-mail. VPN wraz ze Smart DNS możecie testować przez 24h, Smart DNS jak samodzielna usługę przez 7 dni!

TESTUJ VPN                  TESTUJ SMART DNS

 

Aktualizacja

Można oglądać Netflix USA – ZNOWU!!! – i nie mów nikomu!

19 thoughts on “Znów możesz zmienić region Netflix!

 1. Witam serdecznie. Mieszkam w niemczech i chciałbym oglądać polskiego netflixa z poziomu ps4 a także hbo go z poziomu telefonu. Proszę o pomoc krok po kroku w jaki sposób mam to wszystko skonfigurować

  1. Witaj.

   Regionu Netflixa (podobnie jak inni dostawcy VPN) nie zmienimy. Netflix blokuje (na razie skutecznie) wszystkie serwery VPN i proxy.

   Co do HBO nie ma problemu.
   Instalujesz aplikację VPN (linki na dole), włączasz Polski VPN i już. Polskie HBO Go (jeśli masz Polską aplikację!!!!) działa.

   Alternatywnie możesz skorzystać z opcji Smart DNS (też będzie wymagać aplikacji z Polskiego sklepu). Zmieniasz DNS i na nasz i już.
   Daj znać z czym masz kłopot.

   1. Pobrałem polska wersje hbo go i niestety nie działa . Co prawda region rozpoznaje jako Polski ale za to po chwili traci połączenie i wyświetla się test połączeńia. Gdy chce go zrobić zalicza mi dwie z trzech opcji po czym dalej nic sie nie dzieje . I pytanie a mianowicie czy da się skonfigurować router aby wszystkie urządzenia były przekierowywane na serwer polski

     1. PL1 i PL2 faktycznie zablokowane.
      Jest weekend wiec zmiana IP serwerów chwilę potrwa.

      Jak tylko będziemy mieć pewność, że sytuacja uległa zmianie damy znać w komentarzu.

     2. Możesz spróbować połączenia przez Smart DNS (w tablecie nam działa bez kłopotu, podobnie w TV Samsunga). Smart DNS masz w pakiecie Poland VPN w cenie.

     3. Cześć, zmieniliśmy adres IP serwerów PL1 i PL2.
      Testowane na Internet Explorer + W10 oraz Samsung A5 2016.

      Smart DNS – działa na obu.
      Pl1 i Pl2 – IE przez WiFi – działa
      Pl1 i Pl2 – Android przez Wifi – działa
      GSM bez i z VPN nie działa -niestabilne połączenie.

      Daj znać czy Ci działa.

 2. Witam. Można zmienić region w netflix na pl przez smart dns? Mam android tv philips i używam apki. Czy to coś zmienia? Aktualnie jestem juz od roku waszym klientem. Netflixa używam od wczoraj 😀

  1. Niestety nie można. Netflix skutecznie blokuje od razu każdy nowy serwer. Póki co ten problem dotyczy 100%usług VPN i Smart DNS na świecie.
   Nic nie poradzimy, dodane nowe serwery działały jedynie przez kilka godzin i tez przestawały.

   Na razie nikt skutecznej opcji nie wymyślił. Mówimy jak jest, przykro nam.

   1. Na chwilę obecna podłaczyłem PC do tv i przez wasz VPN normalnie mam polskiego netflixa 😀 (kategoria Filmy Polskie itd). Szkoda tylko że ze smart dns nie gada :x. Tak czy inaczej, trzymam za was kciuki 😉

    1. Korzystaj póki działa bo niestety nie mamy na to wpływu.

     Dzięki i poleć nas znajomym. Netflix Netflixem ale warto o prywatność dbać (o torrentach nie wspominając) 😉

 3. Czy jest możliwość jakoś oglądać/ odblokować hiszpański netflix?? Mają mega dużo fantastycznych produkcji, które w neci ciężko jest znaleźć a tam można na bieżąco zobaczyć 🙂

  1. Teoretycznie tak.
   Problem polega na tym, że zapotrzebowanie na serwer VPN czy Smart DNS w Hiszpanii jest praktycznie zerowe. Jesteś jedyna osobą, która o to pyta/prosi.

   Poza Netflixem oferta Hiszpańskiej oferty TV/VOD w sieci jest rozbudowana?
   Powiedzmy podobnie jak Brytyjska czy Polska?

Comments are closed.