Znów możesz zmienić region Netflix!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart DNS (znów!) możecie korzystać z kilku regionów Netflixa.

Dostęp do różnych regionów Netflix – co się stało?

Tym razem Netflix pozostał wierny swoim zapowiedziom. Kilka tygodni po (prawie) globalnym uruchomieniu usługi, z powodu presji wywieranej na Netflixa przez właścicieli praw autorskich (na których z kolei zaczęli naciskać lokalni dystrybutorzy) serwis zablokował prawie wszystkie znane usługi VPN, proxy i DNS. Niestety także i nasze serwery. Teraz (trzymamy kciuki) mamy nadzieje, że sprawy blokowania takich usług troszkę przycichły i powoli wszystko wróci do normy.

Będziemy się zatem starać robić jak najmniej „hałasu” w około Netflixa by nie denerwować tych, dla których zmiana regionów Netflixa przez użytkowników to problem. Z tego też powodu o samym Netflix i o tym jak zmienić region Netflix będziemy pisać mniej niż dotychczas.

Jeśli będziecie potrzebować bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem wsparcia (/jak-uzyskac-pomoc-w-sprawie-vpn-i-smartdns-support-ticket/), do umieszczenia pytania w komentarzach poniżej lub kontaktu z nami poprzez kanały społecznościowe.

Jak zmienić region Netflix przez VPN?

Jeśli korzystacie z urządzenia, które wspiera technologie VPN (PC, telefon, tablet, itp.) możecie bez problemu zmienić region Netflix zmieniając adres IP. W obecnej chwili możecie korzystać z dostępu do następujących regionalnych bibliotek Netflixa: USA, UK, Polska, Niemcy i Francja. By sprawdzić, które dokładnie serwery VPN pozwolą Wam na dostęp do ww. regionów prosimy o kontakt z naszym wsparciem technicznym.

Jak zmienić region Netflix przez Smart DNS?

Udało nam się także na nowo odblokować możliwość zmiany regionu Netflixa przez Smart DNS. W obecnej chwili możecie w ten sposób korzystać z dostępu do biblioteki Netflix w USA i UK.

Problem z działaniem Smart DNS może się jednak pojawić w niektórych aplikacjach, w których Netflix zaszył „na sztywno” adresy DNS Google. W takim wypadku proponujemy kontakt z naszym wsparciem technicznym by poznać możliwości obejścia tego problemu.

Jeśli uważacie, że powinniśmy odblokować (po przez Smart DNS) jeszcze inne regiony Netflix dajcie nam znać w komentarzach poniżej, po przez kontakt z naszym wsparciem lub na kanałach społecznościowych.

Testuj VPN i Smart DNS za darmo!

Wszyscy lubimy dokładnie wiedzieć co kupujemy. Dlatego tez obie nasze usługi – VPN i Smart DNS mogą być testowane za darmo. Bez opłat, haczyków, itp. Do rejestracji konta wystarcza adres e-mail. VPN wraz ze Smart DNS możecie testować przez 24h, Smart DNS jak samodzielna usługę przez 7 dni!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more