Jak oglądać serial Legion online w Polsce?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów komiksów Marvela oraz serii X-Men. W każdej chwili, bez problemu, z naszym VPN lub Smart DNS możecie oglądać serial Legion online. Jesteśmy po pierwszych 4 odcinkach i…. bardzo nam się podoba! 

Gdzie i dlaczego oglądać serial Legion w TV?

Zaczniemy od końca tego pytania. Legion, to serial wyprodukowany wspólnie przez Marvel Television oraz stacje FX. Marvel TV to także seriale wyprodukowane wspólnie z Netflixem – Iron Fist, Daredevil, itd. W związku z udziałem w produkcji stacji FX serial w Polsce można oglądać na kanale FOX. Jednak jak sądzimy Was dużo bardziej interesuje informacja, gdzie zobaczycie serial Legion online? O tym za momencik.

Legion to serial ze świata X-Man. To adaptacja komiksów Chrisa Claremonta i Billa Sienkiewicza pod tym samym tytułem. Nawiązuje także do kinowej serii X-Men. W skrócie, mamy bardzo potężnego „Mutanta”, od dziecka leczonego na schizofrenię. Dość szybko okazuje się, że jego choroba… to chyba – ale czy na pewno??? – jednak nie choroba… A może nie tylko choroba? Oczywiście są i inni mutanci. Są także Ci, którzy mutantów się boją.

Jest akcja, jest bardzo oryginalna historia, jest to wreszcie naprawdę w ciekawie pokazane. Nam Legion podoba się bardzo. Komentarze na Filmweb też wydaja się jednoznaczne.

Zainteresowani? Jeśli jeszcze się wahacie, fajny artykuł o serialu znajdziecie na Antyweb.

Gdzie oglądać oglądać serial Legion online?

Opcje są dwie. Obie będą wymagać albo adresu IP z USA – czyli usługi VPN. Albo usługi Smart DNS. Opcja numer jeden, to opcja płatna czyli Hulu Plus. O tym jak oglądać Hulu Plus w Polsce pisaliśmy 2 lata temu. Opcja ta me zasadniczą „wadę”, jest płatna. Warto ją jednak rozważyć, bo w cenie subskrypcji dostaniecie dostęp do naprawdę sporej liczby tytułów filmowych, bardzo dużej bazy seriali, i mowa tu o pełnych sezonach oraz naprawdę dobrych aplikacji na iOS, Androida czy Windows. Warto spróbować tym bardziej, ze podobnie jak w przypadku innych, podobnych usług VOD pierwszy miesiąc jest za darmo.

Jeśli jednak chcecie oglądać oglądać serial Legion za darmo, to najlepszą opcją będzie skorzystanie z serwisu Yahoo View, o którym tez już było już na naszym blogu. Yahoo View zastąpiło w pewien sposób darmową ofertę serwisu Hulu. Ograniczeniem w stosunku do płatnej wersji – Hulu Plus – jest ograniczona ilość tytułów i odcinków. Warto więc zaglądać do serwisu na bieżąco.

Reasumując – by oglądać serial Legion potrzebujecie:

Aktywnego połączenia VPN, które zmieni Wasz adres IP na adres IP z USA lub Smart DNS. Po uaktywnieniu – zmianie używanego przez Was adresu serwera DNS na nasz Smart DNS – usługa w wybranych momentach przekieruje część pakietów do odpowiedniego serwera proxy w USA, UK lub Polsce. W ten sposób możecie w Polsce oglądać usługi VOD z USA i UK – w tym Yahoo View, Hulu Plus czy BBC iPlayer – bez żadnych dalszych ingerencji. Zaś Ci z Was, którzy nie mieszkają w Polsce, po przez Smart DNS i Polski VPN zobaczą Polską TV za granicą.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more