Oglądaj nowy sezon Top Gear na BBC iPlayer z VPN i Smart DNS!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Cóż za niespodzianka! Kompletnie przeoczyliśmy fakt, że rozpoczął się nowy sezon Top Gear. Wstyd! Na usprawiedliwienie mamy tylko tyle, że nie daliśmy rady przebrnąć przez cały Top Gear sezon 23. Przykro nam, ale Chris Evans był dla nas nie do zniesienia, niestety. Teraz jednak czas na dobre wiadomości! Z naszą usługą VPN i Smart DNS możecie oglądać Top Gear – i nie tylko!!! – na BBC iPlayer kiedy chcecie, gdzie chcecie i na czym chcecie.

Pytanie jednak brzmi…

Czy warto oglądać nowy sezon Top Gear 24?

Po skandalu związanym z zachowaniem Jeremiego Clarksona, przed stworzeniem The Grand Tour, BBC zatrudniło do programu Top Gear całkiem nowa ekipę. „Głównodowodzącym” został właśnie Chris Evans. Decyzja ta okazała się totalnym fiaskiem. Evansa znienawidziło wielu a zirytował większość widzów. Stąd, np. my, od połowy sezonu 23,  przestaliśmy informację dotyczące Top Gear. Evansa nie daliśmy rady oglądać. Czas jednak na dobre wiadomości!

A te to informacja, że nowy sezon Top Gear odbywa się już bez udziału Chrisa! Uffff!!!! Nowi/starzy prowadzący to: Matt LeBlanc, Chris Harris i Rory Reid. I z tego co zobaczyliśmy w odcinku nr 1 jest o wiele, wiele lepiej!

Dwa pierwsze odcinki nowego sezonu Top Gear są już na platformie BBC iPlayer. Czas zatem na kilka słów o tym, jak odblokować IPlayer  w Polsce – w linku więcej szczegółów, ale podstawy są takie.

UK VPN lub Smart DNS i oglądasz BBc iplayer – wszędzie!

To naprawdę łatwe. Rejestrujecie się w naszej usłudze. Wybieracie pakiet – VPN + Smart DNS – oczywiście musi zawierać dostęp do serwerów VPN w UK – lub sam Smart DNS. Ściągacie nasz darmowy program VPN – linki do aplikacji mobilnych na dole strony – i już. Włączmy i oglądamy.

Co więcej, serdecznie zapraszamy Was do skorzystania z testowej wersji usługi – karta płatnicza nie jest potrzebna. Rejestrujecie konto po przez domową stronę – HideIPVPN.com i sprawdzacie jak działamy. To naprawdę proste!

Jakieś pytania?

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more