Darmowe seriale online (i filmy) – Yahoo View!

Darmowe seriale onlineJesteś fanem seriali? Ale może nie masz ochoty lub możliwości płacić za Netflixa, HBO Go czy HBO Now. Teraz możesz cieszyć się za darmo serialami z bazy Hulu. Oglądaj darmowe seriale online na Yahoo! View.

Darmowe seriale online na Yahoo! View

Jeszcze do niedawna wszystkie nowe seriale takich stacji jak NBC, Fox czy ABC były dostępne w serwisie HULU. Jednak niedawno, serwis ten zmienił trochę formę i aktualnie jedyną opcją korzystania z zawartości serwisu (bezpośrednio na HULU) jest płatny plan Hulu Plus. Wiem, że nie wszyscy chcecie płacić za treści online. Jednak by oglądać nowe odcinki ulubionych seriali nie koniecznie musicie ściągać seriale z torrentów. Pamiętajcie, że korzystanie z serwisów torrent to jednak jest ryzyko ( jak bezpiecznie pobierać z torrentów?). Tak jak napisaliśmy przed chwilą torrenty, mają znacznie bezpieczniejszą alternatywę dla części tytułów, które oglądacie. Jest nią serwis Yahoo! View. A Yahoo! View, dzięki naszym usługom (o tym za chwilę) możecie oglądać praktycznie wszędzie.

Jakie darmowe seriale online można oglądać na Yahoo! View?

darmowe seriale online

Oczywiście musicie mieć na uwadze, że wymienione poniżej tytuły to nasz całkowicie subiektywny wybór. Warto po prostu zaglądnąć na stronę Yahoo i samemu sprawdzić katalog odstępnych tytułów. Nam się podobają:

  • Lethal Weapon – Zabójcza Broń 2016 – akcja/komedia
  • Son of Zorn – komedia
  • Empire – dramat
  • Brooklyn Nine – Nine – komedia
  • Designated Survivor – dramat – ten polecamy szczególnie!
  • Jimmy Kimmel Live – komedia / „tok” show
  • The Tonight Show – komedia / „tok” show

W serwisie znajdziecie też sporo filmów dla dzieci a chętni do oglądania VOD online po hiszpańsku także całą sekcję „Latino”.

Serwis nie wymaga rejestracji ani zakładania konta. By oglądać wystarczy…

Jak oglądać darmowe seriale online na Yahoo! View?

To bardzo proste. Jedyne czego potrzebujecie to VPN (pakiet z dostępem do serwerów US VPN) lub Smart DNS. O różnicach i możliwościach obu technologii pisaliśmy już wielokrotnie. Jeśli macie jakieś wątpliwości z czego korzystać pytajcie w komentarzach lub zaglądnijcie do linków na górze strony – Co to jest VPN i Smart DNS?

Pamiętajcie o dwóch rzeczach. Wszystkie pakiety VPN zawierają odpowiadający im Smart DNS (dostępny także jako osobna usługa) w cenie. Innymi słowy decydując się na VPN dostajecie także Smart DNS.

Po drugie, obie nasze usługi, możecie bez żadnego ryzyka i dalszych zobowiązań testować za darmo, do czego serdecznie zapraszamy. Na pewno się Wam spodoba!

TESTUJ VPN i Smart DNS

Nie zapomnijcie o naszej promocji na Halloween!