Filmy online z VPN i Smart DNS- weekend w sieci.

filmy onlineDobrze wiecie, że korzystając z naszego Polskiego VPN’a oraz Smart DNS macie, praktycznie pełen dostęp do oferty Polskiej TV. Będąc w Polsce możecie po prostu korzystać z sieci bezpieczniej i świadomiej – warto np. wiedzieć jak bezpiecznie korzystać z torrentów). Będąc zaś za granicą, macie – poprzez naszą usługę VPN – dostęp do praktycznie całej Internetowej oferty TV i VOD w Polsce. Innymi słowy, możecie oglądać filmy online wszędzie i bezpiecznie!

Zainspirowani jednym z telemagazynów spieszymy donieść, jakie filmy online możecie oglądać w ten weekend.

Filmy online na weekend….

„Grawitacja” – piątek, TVN, godz. 20:00

filmy online

„Focus” – piątek, HBO, godz. 21:00 oraz HBOGo.pl

filmy online

„Pearl Harbor” – piątek, TVN, godz. 21:55

filmy online

„Gwiezdne wojny V – Imperium kontratakuje” – sobota, TVN, godz. 20:00

filmy online

„Epoka lodowcowa II: Odwilż” – sobota, Polsat, godz. 20:10

filmy online

„Piraci z Karaibów: Na krańcu świata” – sobota, TVP1, godz. 21:25

filmy online

To oczywiście nie wszystkie filmy online, które na różnych kanałach będziecie mogli zobaczyć w ten weekend. Poza kanałami działającymi online macie przecież jeszcze kilka serwisów VOD do wyboru. Netflix (niestety nie jesteśmy w tej chwili wstanie odblokować dla was dostępu do poszczególnych regionów usługi), ShowMax, Ipla, Player, HBO Go. Pamiętajcie, że Polskie kanały TV na żywo zobaczycie – legalnie!!! – np w serwisie Videostar, ale wyłącznie z Polskim adresem IP.

Ze wszystkich, zarówno w Polsce jak i za granica możecie korzystać z dodatkowym zabezpieczeniem czyli po przez VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN?

Dwa słowa wprowadzenia dla tych z Was, którzy są na naszym blogu pierwszy raz. VPN to w dzisiejszych czasach niezbędne narzędzie by ukryć przed wszystkimi i kimkolwiek: waszą prawdziwa lokalizację. Sprawia to spore utrudnienie da firm trudniących się zbieraniem i analizą tzw. BIG DATA (postaramy się napisać więcej na ten temat już niedługo), zabezpiecza Wasze urządzenie przed hakerami, korzystającymi z programów szpiegujących. Jeśli korzystacie z publicznych p. dostępu użycie VPN (wirtualnego tunelu) sprawia, że nikt nie jest wstanie podglądać przesyłanych przez Was danych. To samo tyczy się dostawcy internetowego jeśli korzystacie z sieci w domu a w tym torrentów. W końcu, dzięki VPN możecie w łatwy sposób ukryć własne IP i zmienić je na inne, z dowolnego kraju. W ten sposób, mieszkając za granicą możecie spokojnie korzystać z Polskich zasobów sieci, z Polskim adresem IP.

Chcesz sprawdzić jak działa nasz VPN – kliknij poniżej i zarejestruj się! Bez haczyków, bez zobowiązań, bez karty kredytowej.

TESTUJ POLSKI VPN