Polska TV na żywo za granicą – nowe kanały w Videostar!

TV na żywo za granicąMamy dziś bardzo fajna wiadomość dla tych z Was, którzy oglądają kanały Polskich stacji TV w online. Oferta  polskiej TV na żywo online jest od dziś bogatsza o nowe, nadawane legalnie kanały TV. Wszystko to dzięki serwisowi Videostar, o którym już pisaliśmy.  A dzięki naszej usłudze Polski VPN i Smart DNS możecie oglądać Polską TV na żywo za granicą. 

TV na żywo za granicą – co nowego w Videostar?

Jeśli dotąd – byłoby to dziwne – nie trafiliście na ofertę Videostar to spieszymy donieść, że jest to całkiem legalnie działający serwis, retransmitujący na żywo sygnał TV do internetu. Coś jakby internetowy operator TV kablowej. Videostar posiada w ofercie kilka różnych pakietów. Podstawowa oferta jest darmowa. Od teraz, w darmowym pakiecie macię dostęp aż do 32 kanałów TV.

Polska TV na żywo za granicą

Jednak nie ma róży bez kolców. Videostar to w końcu firma, która chce zarabiać. Z tego powodu jakość obraz dostępnego pakiecie Videostar Starter jest dość niska. Na telefonie da się oglądać, ale na urządzeniach z większych ekranem lepiej jest opłacić, wyższy pakiet. Otrzymacie wtedy dostęp do kanałów HD.

Istotną informacją to fakt, że podobnie jak w przypadku subskrypcji naszych usług VPN i Smart DNS nie obowiązuje Was żadna umowa – płaci się co miesiąc. Miłe też jest dość rozsądne ustalenie wysokości cen za poszczególne pakiety.

Polska TV za darmo online

Nowe kanały, które dołączyły do oferty Videostar to między innymi – FokusTV,  telewizja WP czy kanał NOWA TV.

Videostar oferuje aplikacje na telefony z systemem iOS i Android. Zatem oglądanie TV nawet w autobusie w drodze do pracy (o ile macie wystarczająco duży pakiet internetowy i aktywny VPN lub Smart DNS!) jest możliwe.

Pamiętajcie, że ułatwicie sobie „mobilne życie” korzystając z naszych aplikacji VPN dla Androida i iOS – linki na dole strony.

Z VPN i Smart DNS – Nie tylko TV NA ŻYWO ZA GRANICĄ

Korzystając z naszej oferty na Polski VPN – Polski adres IP skorzystacie nie tylko z oferty Videostar, ale generalnie ze wszystkich serwisów VOD działających w Polsce.

Prosimy pamiętać, że przed decyzja o tym, który pakiet VPN wykupić serdecznie zapraszamy Was do darmowego testu naszej oferty. A jeśli macie jakiekolwiek pytania – zapraszamy do komentarzy poniżej.

TESTUJ POLSKI VPN

3 thoughts on “Polska TV na żywo za granicą – nowe kanały w Videostar!

Comments are closed.