Rozdajemy darmowy VPN – w pakietach po 2!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Loteria zakończona – zapraszamy wkrótce znowu! Część z Was zapewne pamięta nasz post z lipca, gdy ogłaszaliśmy rozdanie darmowych kont VPN. Zabawa okazała się dużym sukcesem a ilość interakcji na Facebooku była naprawdę duża. Obiecaliśmy wtedy, że jeśli taki rodzaj zabawy Wam się spodoba, będzie powtarzany. Tak się własnie dzieje. Oficjalnie zatem informujemy, że zaczynamy i znów rozdajemy darmowy VPN!

Jeśli chcecie mieć szansę na wygranie – czytajcie dalej.

Rozdajemy darmowy vpn – który,jak, komu?

Tak samo jak uprzednio, w naszej akcji „Rozdajemy darmowy VPN” jest tylko jedna nagroda, a raczej jeden rodzaj nagrody. Jest nim nasz najlepszy pakiet VPN, czyli Ninja Power VPN, o którym pisaliśmy kilka dni temu.

By jednak nie zmuszać wszystkich Was do czytania tamtego postu raz jeszcze, szybciutkie podsumowanie tego co może być Wasze, za darmo!!!! Na jeden rok!!!

Dostęp do 28 serwerów VPN o prędkości do 1Gbps na użytkownika – każdy! Wszystkie oferowane przez nas lokacje międzynarodowe, czyli adres IP z: USA VPN, UK, Polski VPN, Niemiec, Francji, Kanady, Holandii i Singapuru. W pełni anonimowy dostęp do wszystkich sieci P2P i BitTorrent, bez żadnych limitów ilości ściąganych lub wysyłanych danych!

Darmowe aplikacje VPN dla systemów Windows, MacOS, iOS i Android. Dzięki nim w łatwy sposób nawiążecie połączenie VPN – bez żadnej „tajemnej” – czytaj technicznej wiedzy!

Skoro rozmawiamy o naszym najwyższym pakiecie Premium VPN, nie mogło zabraknąć też dodatkowej usługi jaką jest Smart DNS!

A zatem…. jeden rodzaj nagrody, ale… w 3 parach! Tak. Tak jak i ostatnio i tym razem zabawa dotyczy „drużyn”, czyli par. A do wygrania są 3 podwójne pakiety VPN – dla Ciebie i Twojego kolegi, koleżanki, znajomego…

Zasady są po pierwsze proste, po drugie następujące:

 1. Polub zdjęcie naszej zabawy na Facebooku – znajdziesz je tutaj.
 2. W komentarzu obok wpisz – „otaguj” (nie zapomnij o „@”) – drugą osobę ze swojej drużyny.
 3. Z zaciśniętymi do białości kciukami oczekuj na losowanie zwycięzców!

HINT: Co nie jest zabronione, jest dozwolone. Chcesz zwiększyć Swoje szanse na wygraną? Masz więcej znajomych? Stwórz więcej drużyn – „otaguj” większą liczbę znajomych w osobnych wpisach.

Rozdajemy darmowy vpn – czas…

Nasza zabawa startuje dziś i zakończy się losowaniem w dniu 22.11. Macie zatem kilka dni na dogadanie drużyn, ale nie zapomnijcie… brak zgłoszenia = brak wygranej.

Skoro już wiecie co jest nagrodą, czas na mały przedsmak dla tych z Was, którzy naszych usług nie znają. Klikając poniżej, możecie zarejestrować darmowe konto VPN. Ten sam pakiet Ninja Power VPN. Tu aktywny będzie jednak tylko przez 24h. Karta kredytowa czy wysłanie SMS nie będzie potrzebne.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more