Rozdajemy darmowy VPN – w pakietach po 2!

Rozdajemy darmowy VPNLoteria zakończona – zapraszamy wkrótce znowu! Część z Was zapewne pamięta nasz post z lipca, gdy ogłaszaliśmy rozdanie darmowych kont VPN. Zabawa okazała się dużym sukcesem a ilość interakcji na Facebooku była naprawdę duża. Obiecaliśmy wtedy, że jeśli taki rodzaj zabawy Wam się spodoba, będzie powtarzany. Tak się własnie dzieje. Oficjalnie zatem informujemy, że zaczynamy i znów rozdajemy darmowy VPN!

Jeśli chcecie mieć szansę na wygranie – czytajcie dalej.

Rozdajemy darmowy vpn – który,jak, komu?

Tak samo jak uprzednio, w naszej akcji „Rozdajemy darmowy VPN” jest tylko jedna nagroda, a raczej jeden rodzaj nagrody. Jest nim nasz najlepszy pakiet VPN, czyli Ninja Power VPN, o którym pisaliśmy kilka dni temu.

By jednak nie zmuszać wszystkich Was do czytania tamtego postu raz jeszcze, szybciutkie podsumowanie tego co może być Wasze, za darmo!!!! Na jeden rok!!!

Dostęp do 28 serwerów VPN o prędkości do 1Gbps na użytkownika – każdy! Wszystkie oferowane przez nas lokacje międzynarodowe, czyli adres IP z: USA VPN, UK, Polski VPN, Niemiec, Francji, Kanady, Holandii i Singapuru. W pełni anonimowy dostęp do wszystkich sieci P2P i BitTorrent, bez żadnych limitów ilości ściąganych lub wysyłanych danych!

Darmowe aplikacje VPN dla systemów Windows, MacOS, iOS i Android. Dzięki nim w łatwy sposób nawiążecie połączenie VPN – bez żadnej „tajemnej” – czytaj technicznej wiedzy!

Skoro rozmawiamy o naszym najwyższym pakiecie Premium VPN, nie mogło zabraknąć też dodatkowej usługi jaką jest Smart DNS!

A zatem…. jeden rodzaj nagrody, ale… w 3 parach! Tak. Tak jak i ostatnio i tym razem zabawa dotyczy „drużyn”, czyli par. A do wygrania są 3 podwójne pakiety VPN – dla Ciebie i Twojego kolegi, koleżanki, znajomego…

Zasady są po pierwsze proste, po drugie następujące:

  1. Polub zdjęcie naszej zabawy na Facebooku – znajdziesz je tutaj.
  2. W komentarzu obok wpisz – „otaguj” (nie zapomnij o „@”) – drugą osobę ze swojej drużyny.
  3. Z zaciśniętymi do białości kciukami oczekuj na losowanie zwycięzców!

HINT: Co nie jest zabronione, jest dozwolone. Chcesz zwiększyć Swoje szanse na wygraną? Masz więcej znajomych? Stwórz więcej drużyn – „otaguj” większą liczbę znajomych w osobnych wpisach.

Rozdajemy darmowy vpn – czas…

Nasza zabawa startuje dziś i zakończy się losowaniem w dniu 22.11. Macie zatem kilka dni na dogadanie drużyn, ale nie zapomnijcie… brak zgłoszenia = brak wygranej.

Skoro już wiecie co jest nagrodą, czas na mały przedsmak dla tych z Was, którzy naszych usług nie znają. Klikając poniżej, możecie zarejestrować darmowe konto VPN. Ten sam pakiet Ninja Power VPN. Tu aktywny będzie jednak tylko przez 24h. Karta kredytowa czy wysłanie SMS nie będzie potrzebne.

WYPRÓBUJ NINJA POWER VPN

2 thoughts on “Rozdajemy darmowy VPN – w pakietach po 2!

  1. Chciałbym skorzystać z promocji, ale jakoś nie mogę zapłacić za Ninję.Korzystam z IPada i Safari. Dostałem od was maila, wchodzę na stronę i chce zapłacić przez PayPal, ale nie widzę przycisku ( pay ) zapłać. Co mi radzisz?

Comments are closed.