Liga Mistrzów online – odblokuj streaming na żywo

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy przygotować maleńki wpis dotyczący piłki nożnej. Liga Mistrzów online, czyli co warto wiedzieć i jak odblokować transmisje TV na żywo.

Piłka nożna na poziomie Ligi Mistrzów jest bardzo popularna a sama Liga, mecze najlepszych drużyn Europy maja fanów na całym świecie. Nie dziwi zatem, że ceny praw do transmisji osiągają niebotyczne kwoty. Niestety ma to przełożenie na to gdzie i za ile Liga Mistrzów online jest dostepna.

Liga Mistrzów online – kalendarz i drużyny

24 sierpnia UFA wylosowała grupy w nadchodzących od września meczach turnieju. Oto kto wylądował w której grupie i jak poważna przeprawa czeka kluby, którym kibicujecie.

Którym z klubów kibicujecie i… które wg Was maja realną szansę na wygranie Ligi Mistrzów?

Jesteśmy już poza etapem kwalifikacji. Najbliższe mecze aż do finału Ligi na Ukrainie w przyszłym roku prezentują się następująco:

 • 12–13/09/17: Group stage, matchday one
 • 26–27/09/17: Group stage, matchday two
 • 17–18/10/17: Group stage, matchday three
 • 31/10/17–01/11/17: Group stage, matchday four
 • 21–22/11/17: Group stage, matchday five
 • 05–06/12/17: Group stage, matchday six

11/12/17: Losowanie

 • 13–14/02/18 and 20–21/02/18: Round of 16, first leg
 • 06–07/03/18 and 13–14/03/18: Round of 16, second leg

16/03/18:  Ćwierć  finał – losowanie

 • 03–04/04/18: Quarter-finals, first leg
 • 10–11/04/18: Quarter-finals, second leg

13/04/18: Półfinały i losowanie

 • 24–25/04/18: Semi-finals, first leg
 • 01–02/05/18: Semi-finals, second leg

26/05/18:  Finał UEFA Champions League (NSK Olimpiyski, Kyiv)

Liga Mistrzów online – jak odblokować streaming TV?

Tak jak pisaliśmy na początku, Liga Mistrzów to bardzo gorący „kontent”. O prawa do transmisji zawsze bija się prawie wszyscy na rynku medialnym na świecie. Do tego podział tego kto, co i gdzie może pokazywać jest bardzo duży. W końcu im rynek bardziej podzielony tym więcej razy, można sprzedać to samo – za wcale nie mniejsze pieniądze. Oznacza to, że prawie na pewno, oglądanie Ligi Mistrzów online będzie wymagać od Was wykupienia gdzieś abonamentu lub dodatkowej subskrypcji. W tym linku,  znajdziecie informacje z Wikipedii co do praw do transmisji meczy na całym Świecie. Wydaje nam się jednak, że nie do końca są one precyzyjne. Jeśli zatem będziecie mieć informacje gdzie – z którego kraju najbardziej opłaca się wykupić dostęp – dajcie znać, zaktualizujemy wpis.

W zależności od tego jaką usługę i z jakiego kraju zechcecie odblokować oraz na jakim urządzeniu oglądać mecze proponujemy Wam dwie opcje. Pierwsza to nasza usługa VPN – w tym także specjalny pakiet pt. Polski VPN. Druga to Smart DNS. Smart DNS ma pewne ograniczenia co do tego jakie usługi VOD i na jakich urządzeniach działają, dlatego polecamy zapoznać się z tym artykułem – Jak sprawdzić Smart DNS?

I oczywiście serdecznik zapraszamy do testowania naszej usługi. Darmowy VPN jest naprawdę darmowy a rejestracja konta zajmuje minutkę!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more