Promocja VPN Halloween 2017 – uwaga klątwa!

Promocja VPN Halloween 2017Jest nam bardzo miło ogłosić, że rozpoczyna się nasza nowa promocja VPN Halloween 2017. Mamy dla Was fajną ofertę, ale nie czekajcie zbyt długo z decyzją. Jeśli interesuje Was dobry VPN to teraz będziecie mieć okazję na subskrypcje wybranego przez Was pakietu z dużym upustem. Niestety mamy i złe wieści. Jak w przypadku wszystkich promocji na Halloween tak i za naszą ciągnie się straszliwa klątwa… Ale, jeśli uważacie się za osoby odważne, które dadzą rade przeczytać o co tu chodzi – my daliśmy radę napisać, choć strach był i jest… – zapraszamy. 

Promocja VPN Halloween 2017 – klątwa promocji…

Czy to plotka, czy legenda nie wiadomo. Nie wiadomo kiedy się pojawiła i jak wielkie zbiera żniwo co roku. Ofiary jej są jednak autentyczne. Choć mało kto chce na ten temat pisać czy mówić. Co gorsza, klątwą są tak naprawdę objęte wszystkie promocje na Halloween.

Co się w takim razie stanie? Jeśli w czasie trwania Halloween dokonacie jakiegokolwiek zakupu. Usługi czy produktu…to musicie liczyć się z konsekwencjami. W ciągu 7 dni od transakcji, u przypadkowo wybranych klientów dowolnej oferty promocyjnej co 250 osoba dowie się, że to co kupiła to cos innego niż posiada. Produkt stanie się czystym złem i pochłonie konsumenta. Razem z butami! Czy jesteście na tyle odważni by sprawdzić czy wypadnie na Was?

Na szczęście jest sposób na ochronę przed klątwą. Jeśli chcecie by promocja VPN Halloween 2017 nie była Waszą ostatnią… oto co należy zrobić.

Musicie namówić inną osobę,by skorzystała z promocji z Waszego polecenia. Tylko i wyłącznie wtedy zdejmiecie z siebie klątwę i – co chyba jasne – przeniesiecie ją podwójnie na Waszego znajomego. Jeśli zatem macie złośliwego sąsiada czy inną osobę której nie lubicie… może warto spróbować? A w najgorszym wypadku poprosić znajomych o pomoc. Ciekawe czy faktycznie tak bardzo Was lubią by zaryzykować?

A zatem… wybór należy do Was, ale my ostrzegaliśmy!

Promocja VPN Halloween 2017 – szczegóły

Nasza promocja trwa od 25.10 – 02.01. Promocyjne ceny maja wszystkie nasze pakiety w tym oczywiście Polski VPN czy Torrent VPN. Oczywiście najlepiej skorzystać z najbardziej wszechstronnego pakietu czyli Ninja Power VPN.

W ramach pakietu Ninja otrzymujecie dostęp do serwerów i adresów IP w USA, UK, Niemczech, Polsce i nie tylko… oraz oczywiście dostęp do wspomnianego Torrent VPN.

W ramach promocji, wszystkie te pakiety są objęte upustem do 60%!

By skorzystać, kliknij subskrybuj poniżej i nie zapomnij… Jeśli chcesz mieć pewność, że klątwa Cię nie dotknie – poleć VPN najgorszemu wrogowi… albo kto tam będzie pod ręką 😉

KUP VPN TERAZ