Gdzie, jak i kiedy oglądać F1 2017 online?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Choć w tym roku notujemy małe opóźnienie, oto nasz krótki przewodnik do tego gdzie, jak i kiedy oglądać F1 2017 online. Grand Prix Australii już za nami. Wygrana Sebastiana Vettela i Ferrari zdaje się obiecywać wreszcie interesujący sezon z faktyczną walką teamów F1 o mistrzowski tytuł. Zatem, dołączcie do nas. Oto jak z VPN i Smart DNS możecie oglądać F1 2017 online. 

Jak i gdzie oglądać F1 2017 online?

Zanim przejdziemy do prezentacji tegorocznego kalendarza F1, kilka przypomnień i uwag technicznych. Każde ze źródeł, do których linki podajemy poniżej wymaga posiadania adresu IP z kraju, w którym działa. Być może zadacie sobie pytanie: Po co mi VPN, skoro jest tyle innych „darmowych” źródeł? To prawda, ale tylko w ograniczonym zakresie.

Po pierwsze VPN i Smart DNS przydają się na co dzień. Jeśli zależy Wam na autentycznej prywatności w sieci, kontroli tego czego można się o Was dowiedzieć dobry VPN jest absolutnie niezbędny. VPN to dziś takie samo narzędzie jak antywirus czy firewall. Po drugie, wbrew pozorom znalezienie faktycznego miejsca gdzie można oglądać transmisje wcale nie jest proste. Większość to strony stworzone by wyciągnąć dane kart płatniczych czy zainfekować komputer złośliwym oprogramowaniem. Tym bardziej, odwiedzanie takich stron bez dodatkowej ochrony VPN jest średnio rozsądne. No i jakość samych transmisji zwykle pozostawia bardzo wiele do życzenia.

Z usługą VPN zmiana adresu IP jest dziecinnie prosta. Dzięki temu usługi VOD lokalizują Was jako będących we właściwym kraju i pozwalają na swobodny dostęp do treści.

I tak by oglądać F1 online po przez Sky czy Channel 4 będziecie potrzebować adresu IP z UK (połączanie z serwerem UK VPN). By oglądać transmisje z Eleven Sports konieczny będzie Polski adres IP polskiego serwera VPN.

Alternatywnie do usługi UK VPN można tez skorzystać z dostępu po przez Smart DNS.

Wyścigi F1 online – legalnie – można oglądać na:

Now TV, Channel 4, ElevenSports – ElevenSports jest także dostępne na platformach ipla i player.pl.

Tylko Channel 4 oferuje możliwość oglądania wyścigów F1 za darmo, ale nie wszystkich.

UWAGA!!!: Channe4 4 wymaga do działania jeszcze jednego triku. Na platformie Windows musicie zmienić strefę czasową na UTC +00:00.

oglądać F1 2017 online

Kiedy oglądać F1 2017 online – kalendarz f1 na 2017!

oglądać F1 2017 online

Gdzie jeszcze można oglądać F1 2017 online?

Jak wiecie nasza sieć VPN to nie tylko serwery VPN w Polsce i UK. W zależności od wybranego pakietu możecie też korzystać z:

 • Niemieckiego adresu IP – German VPN (*)
 • Holenderskiego adresu IP – VPN (*)
 • Kanadyjskiego adresu VPN – Canada VPN
 • Amerykańskiego adresu IP – US VPN
 • Francuskiego adres IP – France VPN

Jeśli wicie gdzie w tych krajach, dysponując ich adresem IP można oglądać F1 2017 online, dajcie znać w komentarzach.

A tych z Was którzy jeszcze z naszego Smart DNS i VPN nie korzystali, zapraszamy do całkowicie darmowego testu usługi – warto wiedzieć jak to działa zanim sie zdecydujecie!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more