Jak rejestrować i oglądać Showmax za granicą?

oglądać Showmax za granicąOd momentu wejścia Showmax na Polski rynek widać, że ten temat wzbudza w Was spore zainteresowanie. Na temat nowej usługi VOD pisaliśmy już na naszym blogu tym niemniej jednak jak wnioskujemy z komentarzy nie wszystko jest dla Was jasne. Dziś zatem kilka słów o tym jak oglądać Showmax za granicą ale i co ważne – jak zarejestrować Polskie konto Showmax za granicą? 

UWAGA! SERWIS SHOWMAX ZAKOŃCZYŁ DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE – PO WIĘCEJ INFORMACJI KLIKNIJ PONIŻEJ.

Gdzie oglądać tytuły Showmax? – Netflix, HBO Go, Amazon Prime

Jak oglądać Showmax za granicą ?

Ta część jest dość banalna. Macie dwie opcje w zależności od tego gdzie jesteście i na jakim urządzeniu chcecie Showmax za granicą oglądać.

Pierwsza to Polski VPN – dzięki połączeniu z jednym z naszych Polskich serwerów VPN ukryjecie swój zagraniczny adres IP. Aktywując połączanie VPN uzyskacie Polski adres IP za granicą. Przy prawidłowo założonym koncie to w zupełności wystarczy by oglądać Showmax za granicą. Co więcej – z Polskim VPN i Polskim IP macie dostęp do całego Polskiego rynku VOD i TV za granicą. VPN to oczywiście także Wasze bezpieczeństwo, kontrola nad prywatnością w sieci, itp.

Druga opcja to Smart DNS. Dzięki serwerowi proxy w Polsce na części urządzeń będziecie mogli uzyskać dostęp do serwisu także w tej technologi. By uniknąć rozczarowania ograniczeniami Smart DNS prosimy o zapoznanie się z tym artykułem – jakie usługi odblokuje Smart DNS?

Najważniejsza rejestracja!

By oglądać Showmax za granicą tak jak i w innych tego typu usługach musicie zarejestrować swoje konto. To jednak bardzo newralgiczny punkt dla tej usługi. Showmax – podobnie jak i inne usług VOD stara się ograniczyć dostęp do swoich bibliotek regionalnych ludziom z poza nich. Podszedł do tego jednak inaczej niż Netflix.

oglądać Showmax za granicą

Zamiast blokować notorycznie wszystkie i wszelkie serwery VPN i proxy jak wspomniany Netflix, przypisuje dostępność treści do danych rejestracyjnych. Netflix ściągnął na siebie krytykę użytkowników, którzy korzystają z VPN. Jest grupa osób, która używa VPN nie po to by odblokować inaczej niedostępne treści lecz by poprawić własne bezpieczeństwo i anonimowość w sieci. Ale opcja ta ma i dodatkowy plus. Jeśli wyjedziecie na wakacje do innego kraju, gdzie Netlix działa, bez problemu będziecie mogli oglądać treści przeznaczone na tamten region.

Showmax działa inaczej. Usługi nie interesuje czy łączycie się przez VPN i jaki. 100% treści – w zakresie regionu – jest przypisywanych do konta w momencie rejestracji. Zatem jeśli wyjdziecie za granicę Showmax nie pokaże Wam lokalnych treści. Te z „Waszego” kraju będą dostępne wyłącznie przez VPN lub Smart DNS.

A zatem – jak dokonać rejestracji Showmax na Polskę by wszystko działało.

  1. Uruchamiacie Polski VPN (link do pakietu powyżej) by usługa rozpoznała, że jesteście w Polsce.
  2. Wybierz metodę płatności związaną z Polską – np. Polska kartę kredytową (może warto poprosić znajomego o pomoc?). Wprowadzenie danych „obcej” karty płatniczej lub PayPal zarejestrowanego w innym kraju zablokuje dostęp do treści z Polski. Pomimo aktywnego połączenia VPN.

I już!

Pamiętajcie, zarówno Showmax jak i nasz VPN i Smart DNS możecie testować za darmo. Jeżli zatem coś nie zadziała nie będzie Was to kosztować ani złotówki.

Zarejestruj konto testowe.

TESTUJ VPN

Masz pytania? Pisz poniżej!