Oglądaj Canal Plus online za granicą!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wygląda na to, ze rynek VOD i TV online w Polsce zaczyna przechodzić duże zmiany. Na pewno obecny okres jest bardzo dynamiczny. Wszystko zaczęło się wraz wejściem do Polski platformy Netflix. Polskie platformy VOD musiały zacząć się adaptować lub przygotować na bankructwo. Tym bardziej, że do Netflixa dołączyły takie marki jak Showmax czy Amazon Prime Video. Player.pl – bo to o nim mowa dzisiaj – wydaje się radzić sobie całkiem dobrze a jego głównym, lokalnym rywalem wydaje się VoD.pl, o którym pisaliśmy niedawno. Player.pl przyjął podobną strategię rozszerzania. Dzięki temu od teraz, wspólnie z nami, możecie oglądać Canal Plus online za granicą!

Dlaczego Fajnie mieć dostęp do canal+ online?

Choć raczej Polakom tłumaczyć tego nie trzeba to może jednak kilka słów historii. Canal+ to olbrzymi konglomerat telewizyjno-produkcyjny. Kilka kanałów TV, świetne kanały sportowe, własne produkcje filmowe, platforma VOD czy wreszcie platforma TV cyfrowej – najpierw Cyfra+ a od kilku lat nc+.

Wiemy, że miedzy innymi z tego powodu nc+ Go i dostęp do tych zasobów za granica jest dla Was bardzo ważny. Wydaje się że teraz, mogąc oglądać Canal Plus na żywo online tym bardziej będziecie zadowoleni.

Warto zauważyć, że oferta Player.pl na dostęp do zasobów Canal+ nie wiąże się z żadną długo terminową umową! Tym samym dostęp do np. Canal+ Sport i meczy LOTTO Ekstraklasy, UCL, Premier League czy NBA. Wydaje się, że to układ idealny!

Powoli oferta „premium” jaką w kablówkach był pakiet Canal+ schodzi pod strzechy – koniec z długoterminową umową – mając Polski VPN moższe teraz oglądać Canal Plus online za granicą!

Jak oglądać Canal Plus online za granicą?

Canal Plus online za granicą

Mając włączone połączenie z Polskim serwerem VPN – przydaje się do oglądania Polskiej TV za granicą generalnie – wchodzicie na stronę Player.pl i wybieracie odpowiadający Wam pakiet kanałów. By oglądać ofertę Canal+ i kanały TV na żywo online musicie wybrać:

 • Canal+ – 80 zł/30 dni – 21 kanałów, w tym pakiet Canal+
 • MAX – 100 zł/30 dni – 37 kanałów,w tym pakiet Canal+

W ramach pakietu Canal+ w ofercie Player.pl uzyskacie dostęp do:

 • Canal+
 • Canal+1
 • Canal+ Film
 • Canal+ Seriale
 • Canal+ Discovery
 • Canal+ Family
 • Canal+ Sport
 • Canal+ Sport 2
 • Canal+ Now

Po rejestracji konta Player.pl I Canal Plus zobaczycie także po przez usługę Smart DNS na wybranych urządzeniach.

Oglądaj Canal Plus online za granicą – bez ryzyka!

Z tego co wyczytaliśmy na stronach Player.pl usługę i dostęp do materiałów Canal+ możecie testować za darmo i do 7 dni ubiegać się o zwrot opłaty. W naszym przypadku jest jeszcze prościej. Wystarczy kliknąć poniżej by zarejestrować darmowe konto testowe VPN. Bez ryzyka, bez smsów, karty płatniczej, itd… możecie testować I VPN i Smart DNS całkowicie za darmo.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more