Jak można oglądać player.pl za granicą?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

O tym jak oglądać Polską telewizję za granicą pisaliśmy już przy kilku okazjach. Wiemy jednak, z popularności wpisów i tego jak popularny w śród Was jest Polski VPN. Dlatego też skoro ostatnio pisaliśmy o TVP  za granicą i Ipli pomyśleliśmy, że czas odświeżyć temat TVN czyli – jak oglądać player.pl za granicą? 

Zanim jednak przejdziemy do kwestii technicznych, kilka słów o tym co ciekawego można oglądać dzięki player.pl

Player.pl za granicą – co oferuje?

Player.pl bazuje w głównej mierze na produkcjach TVN. Poza tym oferuje także możliwość oglądania filmów, do których TVN wykupił licencje lub które współfinansował. Większość materiałów dostępnych w serwisie jest darmowa, ale do ich oglądania wymagane jest oglądanie reklam. Podstawowy katalog player.pl dzieli się na seriale, programy i filmy.

Poza tą ofertą player.pl oferuje też dostęp do pakietów premium. W ramach tych pakietów materiały VOD możemy oglądać bez reklam, a także uzyskać dostęp do kanałów nadawanych na żywo.

Do wyboru mamy następujące.

Player Plus. W ramach pakietu możecie oglądać tzw. hity TVN – czyli seriale i programy z kanałów TVN, TVN Turbo, Style, TVN24 i TTV. Dodatkowo filmy i pełne sezony seriali. Wszystko bez przerw na reklamę.

Kolejny pakiet, to Player Sport. W ramach pakietu otrzymacie dostęp do kanałów Eleven i Eleven Sports na żywo. Czyli sporo piłki nożnej oraz Formuła 1 na żywo!

Następny pakiet to oferta dla najmłodszych. Jeśli mieszkając za granicą chcecie, by dzieci miały kontakt z językiem polskim może to być warte rozważenia.

W ramach pakietu ponad 400 godzin bajek dla dzieci w każdym wieku, oczywiście bez reklam.

Ostatnia propozycja to połączenie pakietu Live TV oraz Player Plus  (opisany wyżej). Dodatkowo dostaniecie dostęp na żywo do kilku programów TV, w tym TVN24.

Skoro wiemy już co jest do wyboru czas na kwestie techniczne.

Czy mogę oglądać Player.pl za granicą Polski?

Odpowiedź z tzw. FAQ serwisu jest jasna. Ograniczenia licencyjne, itd… by oglądać należy łączyć się z serwisem z polskim adresem IP.

Jeszcze do niedawana ograniczenie takie mogło być sporym problemem. Jednak dzięki możliwościom oferowanym przez VPN i Smart DNS nie jest to żaden kłopot.

Oferujemy Wam dwie możliwości. Zamiany adresu IP na Polski poprzez serwery VPN zlokalizowane w Polsce. Dzięki zmianie adresu IP będziecie mogli korzystać ze wszystkich usług TV i VOD z Polski. Dodatkowo zabezpieczacie własne dane i własny adres IP przed szpiegowaniem. Uwaga, VPN wymaga do działania kompatybilnego urządzenia/systemu operacyjnego czyli – Windows, Android, iOS, Mac OS. Opcja ta nie zadziała w przypadku odbiorników TV.

Poza VPN możecie też korzystać ze Smart DNS. Player.pl (aplikacja) jest aktualnie odblokowany na telewizorach Samsung. Polski Smart DNS jest oferowany w ramach pakietu Polski VPN. W przypadku samodzielnej usługi Smart DNS otrzymacie też dostęp do stron i usług z USA i UK – ale bez VPN.

Zarówno VPN jak i Smart DNS możecie testować przed podjęciem decyzji całkowicie za darmo. Zapraszamy.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more