Jak oglądać HBO za granicą – bez umowy!

oglądać HBO za granicąKilka dni temu pisaliśmy Wam, że dzięki ofercie Player+ możecie oglądać Canal+ za granicą, online i na żywo. Dziś śpieszmy uzupełnić te informacje kolejną świetna wiadomością, tym razem dotyczącą HBO. Można wygodnie oglądać HBO za granicą! A z naszego postu dowiecie się nie tylko jak oglądać HBO na żywo za granicą, ale także jak oglądać Polską TV za granicą

Jak oglądać Polską TV za granicą – i nie tylko?

AKTUALIZACJA – HBO GO BEZ UMOWY I USŁUG POWIĄZANYCH – KLIKNIJ OBRAZEK!

oglądać HBO Go za granicą

Tu sprawa jest dość prosta. Jeśli mieszkacie za granicą – w Niemczech, w UK, w USA, w dowolnym innym kraju, macie jeden wspólny problem – łączycie się z Internetem po przez zagraniczny adres IP. Tym samym, w związku z ograniczeniami geograficznymi narzucanymi przez dostawców treści praktycznie wszystkie Polskie – legalne!!! – serwisy VOD są dla Was niedostępne.oglądać HBO za granicą

Serwis VOD czy kanały TV online rozpoznają, że łączycie się z poza terytorium Polski i nie pozwolą Wam na dostęp do treści. Na szczęście ograniczenie to można w bardzo łatwy sposób obejść!

Wystarczy skorzystać z technologi VPN,a w tym konkretnym przypadku Polskiego VPN i Polskiego adresu IP. Łącząc się z jednym z naszych Polskich serwerów – do tego korzystacie z darmowych aplikacji VPN, które udostępniamy – w prosty sposób ukrywacie swój prawdziwy, zagraniczny adres IP. Strony i usługi w sieci widzą za to Polski adres IP serwera VPN. I już! Wszystko działa!

Jak oglądać HBO za granicą?

Skoro „technikalia” za nami – jeśli coś jest dla Was nie jasne, zapraszamy do komentarzy poniżej – czas na pozostałe szczegóły. W ramach usługi Player Plus można teraz oglądać kanały HBO na żywo, online. Poza kanałami HBO na żywo – HBO D, HBO2 HD oraz HBO3 HD, uzyskacie też dostęp do dużej bazy filmów HBO na życzenie. Wydaje nam się, ze w ramach tej usługi dostępna jest większość zawartości katalogu HBO Go.

oglądać HBO za granicą

Ile kosztuje oglądanie HBO za granicą?

Skoro już wiecie, że by oglądać HBO za granicą online musicie mic VPN czas na sprawdzenie ile zażąda od Was Player.pl? Z cennika na stronie wynika, że pakiet HBO – dodatkowy – jest dostępny dla posiadaczy pakietów Start Extra lub wyższych, tym samym cena za miesięczny dostęp to: 20 zł + 25 zł. Na szczęście obie opcje są dostępne bez umowy i subskrypcję można zawiesić w dowolnej chwili. Na pytanie czy warto, czy się opłaca, itd. odpowiedzieć musicie sobie sami.

oglądać HBO za granicą

Przypominamy – nie kupuj kota w worku!

Nasze usługi VPN i Smart DNS możecie testować całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć i zarejestrować konto trial. Nie poprosimy Was o numer karty płatniczej, nie zażądamy numeru telefonu. Mamy nadzieję, że to co oferujemy spodoba Wam się na tyle, że zechcecie subskrybować pełen pakiet po zakończeniu testu. Jeśli macie pytania zapraszamy do komentarzy poniżej.

TESTUJ VPN ZA DARMO

AKTUALIZACJA:

Włącz VPN i oglądaj 8 sezon Gry o Tron na HBO Go za granicą

Jak oglądać Gre o Tron na HBO Go za granicą?

3 thoughts on “Jak oglądać HBO za granicą – bez umowy!

Comments are closed.