Warto oglądać Showmax za granicą!

Showmax za granicąByć może pamiętacie nasz wpis z przed kliku dni, dotyczący odblokowania i premiery Showmax w Polsce.  Dziś serwis dał kolejny powód by poważnie rozważyć wypróbowanie i opłacenie abonamentu. Oglądanie Showmax za granicą może być całkiem fajną opcją! 

Wejście Showmax do Polski…

Było całkiem głośne z kliku powodów. Po pierwsze, w przeciwieństwie do serwisu Netflix, Showmax przygotował całkiem spolszczona ofertę. Po drugie zainwestował w reklamę i trochę autorskich treści. „Czerwony Punkt” Patryka Vegi czy Słynne „Ucho Prezesa” to w Polsce znane tytuły. Kolejnym atutem serwisu był 14 dniowy, darmowy okres próbny i atrakcyjna cena. Miesięczny dostęp do serwisu to zaledwie 19,90 zł – czyli nie całe €5. Netflix to jednak prawie dwa razy wyższa cena.

Showmax za granicą

Ale nie wszystko było idealne. Showmax oferował materiały jedynie w rozdzielczości 720p.

Dziś ulega to zmianie. Od dziś wszystkie nowe materiały a za czasem i wszystkie obecne już w serwisie będą dostępne w rozdzielczości Full HD.   W ten sposób serwis wytrącił z reki argument tym, którzy narzekali na niską jakość obrazu i wskazywali na przewagę…. ściągania filmów z torrentów. Może zatem warto dać serwisowi szansę? W końcu skoro macie już VPN i Smart DNS sprawdzenie oferty serwisu przez 14 dni jest wykonalne. A że da się oglądać Polski Showmax za granicą, to dlaczego nie spróbować?

Jak oglądać Showmax za granicą?

Ta część artykułu przeznaczona jest dla tych z Was, którzy jeszcze z VPN i Smart DNS kontaktu nie mieli. Sugerujemy Wam wybór pakietu Poland VPN, w cenie od $3.33/miesięcznie.

W ramach abonamentu otrzymacie dostęp do dwóch szybkich serwerów VPN i dwóch adresów IP z polski oraz usługi Smart DNS, która pozwoli Wam oglądać serwisy VOD na urządzeniach bez wsparcia dla VPN. Warto nadmienić, że korzystając z Polskiego adresu IP w naszych serwerach zapewniacie sobie także dostęp do wszytkach innych serwisów VOD działających w Polsce, takich jak HBO Go, iPla czy vod.tvp.pl i oczywiście dostęp do Polskiej telewizji na żywo online.

Co więcej, szyfrując cały swój ruch sieciowy jesteście także bezpieczniejsi korzystając z publicznych sieci Wi-Fi na urządzeniach mobilnych czy wreszcie nie pozwalacie się szpiegować dostawcy internetu. To szczególnie ważne jeśli mieszkacie w Ameryce. W USA dostawca internetowy może teraz sprzedać Waszą historię odwiedzanych stron!!!

By wypróbować nasz VPN kliknij poniżej i zarejestruj się (karta płatnicza nie jest potrzebna).

TESTUJ POLSKI VPN

6 thoughts on “Warto oglądać Showmax za granicą!

  1. Cześć Seweryn.
   Musisz być precyzyjniejszy… co i w jakiem zakresie nie działa. Jak się chyba domyślasz – możliwości sporo 😉

   1. Hej. Wyprobowalem triala. Probowalem VPN i DNS, czyscilem cache itd. Po zalogowaniu do ShowMax widze albo produkcje z Pld Afryki, albo pusta liste filmow. Strona wyswietla sie po polsku, ale content sie nie laduje.

    1. Hej,

     konto w Showmax zakładałeś przez VPN? Rejestrowałeś je na Polskę?
     Czy chcesz odblokować Polski kontent, korzystając z zagranicznego profilu Showmax?

 1. Rejestrowalem z polskiego ip niestety nie wyswietla listy filmow .
  Przy rejestracji placilem paypalem ktory jest na Uk wiec moze to powoduje problem ( sposob platnosci ).

Comments are closed.