Warto oglądać Showmax za granicą!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Być może pamiętacie nasz wpis z przed kliku dni, dotyczący odblokowania i premiery Showmax w Polsce.  Dziś serwis dał kolejny powód by poważnie rozważyć wypróbowanie i opłacenie abonamentu. Oglądanie Showmax za granicą może być całkiem fajną opcją! 

Wejście Showmax do Polski…

Było całkiem głośne z kliku powodów. Po pierwsze, w przeciwieństwie do serwisu Netflix, Showmax przygotował całkiem spolszczona ofertę. Po drugie zainwestował w reklamę i trochę autorskich treści. „Czerwony Punkt” Patryka Vegi czy Słynne „Ucho Prezesa” to w Polsce znane tytuły. Kolejnym atutem serwisu był 14 dniowy, darmowy okres próbny i atrakcyjna cena. Miesięczny dostęp do serwisu to zaledwie 19,90 zł – czyli nie całe €5. Netflix to jednak prawie dwa razy wyższa cena.

Ale nie wszystko było idealne. Showmax oferował materiały jedynie w rozdzielczości 720p.

Dziś ulega to zmianie. Od dziś wszystkie nowe materiały a za czasem i wszystkie obecne już w serwisie będą dostępne w rozdzielczości Full HD.   W ten sposób serwis wytrącił z reki argument tym, którzy narzekali na niską jakość obrazu i wskazywali na przewagę…. ściągania filmów z torrentów. Może zatem warto dać serwisowi szansę? W końcu skoro macie już VPN i Smart DNS sprawdzenie oferty serwisu przez 14 dni jest wykonalne. A że da się oglądać Polski Showmax za granicą, to dlaczego nie spróbować?

Jak oglądać Showmax za granicą?

Ta część artykułu przeznaczona jest dla tych z Was, którzy jeszcze z VPN i Smart DNS kontaktu nie mieli. Sugerujemy Wam wybór pakietu Poland VPN, w cenie od $3.33/miesięcznie.

W ramach abonamentu otrzymacie dostęp do dwóch szybkich serwerów VPN i dwóch adresów IP z polski oraz usługi Smart DNS, która pozwoli Wam oglądać serwisy VOD na urządzeniach bez wsparcia dla VPN. Warto nadmienić, że korzystając z Polskiego adresu IP w naszych serwerach zapewniacie sobie także dostęp do wszytkach innych serwisów VOD działających w Polsce, takich jak HBO Go, iPla czy vod.tvp.pl i oczywiście dostęp do Polskiej telewizji na żywo online.

Co więcej, szyfrując cały swój ruch sieciowy jesteście także bezpieczniejsi korzystając z publicznych sieci Wi-Fi na urządzeniach mobilnych czy wreszcie nie pozwalacie się szpiegować dostawcy internetu. To szczególnie ważne jeśli mieszkacie w Ameryce. W USA dostawca internetowy może teraz sprzedać Waszą historię odwiedzanych stron!!!

By wypróbować nasz VPN kliknij poniżej i zarejestruj się (karta płatnicza nie jest potrzebna).

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more