Jaki serwis wybrać zamiast Kinoman.tv?

zamiast kinomanCzęść z Was może pamięta, że dawno, dawno temu… istniał serwis Kinomaniak. Gdy został zamknięty jego miejsce zajął Kinoman.tv, który także zakończył żywot. Czas zatem sprawdzić jakie pozostały alternatywy, zamiast Kinoman.tv? 

Największy atut pirackich serwisów, poza darmowymi treściami…

Jedną z większych zalet serwisów pirackich jest fakt, iż (z przyczyn oczywistych) zupełnie się tymi wyłącznościami nie przejmują. W efekcie użytkownik nie tylko nie jest zmuszony do opłacania kilku abonamentów za legalne usługi (dostęp do treści pirackich też bywa płatny), ale może sprawdzić dostępność treści w jednym miejscu.

Osoba, która legalnie płaci czasem za kilka serwisów (np. Hulu Plus, Netflix, HBO Go, Amazon Prime Video) jest niestety zmuszona do przeszukania każdego z nich z osobna.

Tak, wiemy… problemy pierwszego świata. Fakt jednak jest taki, że jest to na dłuższą metę spora niewygoda. W końcu przeglądanie katalogu ww. usług w jednym miejscu nie jest równoznaczne z dostępem do tych treści. Ale cóż… jest jak jest. Sprawdźmy zatem,jakie mamy alternatywy zamiast Kinoman.tv?

Wybierz oficjalne serwisy zamiast Kinoman.TV

Jak zapewne wiecie, głównym problemem z serwisami takimi jak Kinoman.TV jest fakt, że są to serwisy pirackie. I choć w Polsce (za granicą może być inaczej) korzystanie z nich nie jest nielegalne to na pewno rodzi pytania natury moralnej. Na nie jednak każdy z Was musi odpowiedzieć sobie sam. A zatem… co zmiasta Kinoman.TV?

Z serwisów międzynarodowych mamy do wyboru – Netflix (niestety zmiana regionu Netflix nadal nie działa), Amazon Prime Video (warto jednak sie zastanowić czy nie rejestrować konta np. na Wielką Brytanię), Hulu Plus, jeśli nie chcecie płacić za Hulu, seriale możecie za darmo oglądać na Yahoo View, HBO Go (HBO Go za granicą też zadziała) oraz świetne BBC iPlayer (gdzie obecnie możecie oglądać najnowszy sezon Sherlock’a).

Z rodzimych serwisów mamy Player.pl, iPla, VOD TVP i TV na żywo dzięki serwisowi (legalnemu!!!!) Videostar.

W zależności od tego czy mieszkacie w Polsce czy też za granicą, do działania niektórych wymienionych serwisów możecie potrzebować usługi VPN lub Smart DNS.

Szczególnie VPN (Smart DNS dostaniecie do niego przy okazji) jest przydatny. Poza dostępem do serwisów TV, filmów i seriali chroni także Waszą anonimowość w sieci i dodatkowo zabezpiecza Wasze dane.

Inne alternatywy zamiast Kinoman.tv…

Pozostają oczywiście torrenty. Jednak, szczególnie jeśli mieszkacie poza Polską zwracamy uwagę na fakt iż ich używanie (ściąganie treści chronionych prawem autorskim) jest najprawdopodobniej ścigane przez prawo. Zresztą i w Polsce, gdzie filmy „wolno ściągać” robienie tego pod własnym adresem IP jest ryzykowne. Raz, że ściąganie zwykle oznacza także udostępnianie (a tego i w Polsce robić nie wolno). Dwa, że narażacie się na nękanie przez różnego typu kancelarie adwokackie, które mogą chcieć wyciągnąć do Was pieniądze nie licząc akcji Policji, która zatrzymuje komputery celem sprawdzenia…

Dlatego też jeśli zamiast Kinoman.tv wybierzecie torrenty (choć naprawdę w ww. serwisach ilość treści jest ogromna!) wybierzcie „bezpieczne torrenty przez VPN„.

A jeśli macie ochotę przetestować nasz VPN i Smart DNS za darmo, kliknijcie poniżej by dokonać rejestracji – karta kredytowa nie będzie konieczna i sam test do niczego nie zobowiązuje!

WYPRÓBUJ VPN i SMART DNS ZA DARMO

Ps. Znacie inne fajne miejsca do oglądania TV i seriali – dajcie znać w komentarzach.

2 thoughts on “Jaki serwis wybrać zamiast Kinoman.tv?

  1. Zamknęli jedną stronę i już działają pod nowym adresem (usuwamy – hideipvpn.pl)

    Ciekawe co z pieniędzmi z niewykorzystanych kont premium na poprzedniej odsłonie serwisu.

    Warto by zrobić jakiś artykuł o tej stronie żeby przestrzec przyszłych użytkowników.

    1. Staramy się nakłonić Was do korzystania z legalnych opcji. Jeśli ktoś płaci piratom musi się liczyć z możliwością iż straci pieniądze.

Comments are closed.