Oglądaj Sherlock sezon 4 na BBC iPlayer!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim odwiedzającym blog HideIPVPN!

A nowy, 2017 rok chyba nie mógł się zacząć lepiej! Nowy, 4 sezon serialu Sherlock produkcji BBC jest już z nami. A zatem… Włącz VPN lub Smart DNS i oglądaj Sherlock sezon 4 na BBC iPlayer. Gdziekolwiek jesteś, kiedy tylko chcesz!

Sherlock to jeden z najlepszych seriali BBC ostatnich lat. Historie znane z książek zostały dostosowane do naszych czasów. Super scenariusz, świetne role Benedict Cumberbatch (jako Sherlock) & Martin Freeman (jako Watson) sprawiają, że serial naprawdę świetnie się ogląda.

Jeśli sezony 1,2 i 3 Was ominęły szczerze polecamy rozglądnięcie się po internecie by je zobaczyć. Jednocześnie przypominamy iż nie warto ściągać filmów pod własnym adresem IP z sieci P2P/torrent.

Ci z Was, którzy poprzednie sezony zaliczyli na pewno ucieszy fakt, że dzięki HideIPVPN już nie jesteście skazani na oglądanie serialu wtedy gdy pasuje to telewizji. Z naszym VPN i Smart DNS możecie oglądać nowy sezon Sherlocka na BBC iPlayer wtedy, gdy Wam to pasuje!

Oglądaj Sherlock sezon 4 przez VPN!

Usługi VPN to zwykle wybór numer jeden wśród większości Internautów. Także my, polecamy Wam właśnie VPN. Poza tym, że VPN po przez zmianę Waszego adresu IP odblokuje praktycznie dowolną usługę VOD i TV (także w Polsce, po przez nasz Polski VPN) ważniejszy jest fakt ochrony Waszej prywatności i Waszych danych. VPN w momencie aktywacji całkowicie szyfruje cały Wasz ruch internetowy i ukrywa Wasz prawdziwy adres IP. W ten sposób dba o Waszą prawdziwą anonimowość w Internecie. Nikt teraz nie może ani śledzić jakie strony odwiedzacie ani jakie dane wysyłacie i gdzie.

Wystarczy skorzystać z naszej darmowej aplikacji VPN, zalogować się, wybrać serwer VPN (by korzystać z BBC iPlayer należy wybrać UK VPN) i już. Wszystko działa a Wasz prawdziwy adres IP zostaje ukryty. Ale jeśli chcecie oglądać Sherlocka na TV (np. przez Xbox One) nie uda Wam się skorzystać z VPN.

Oglądaj Sherlock sezon 4 przez Smart DNS

Usługa Smart DNS to Wasza druga opcja. Smart DNS możecie subskrybować jako niezależna opcję lub (i ten wybór polecamy) w ramach pakietu VPN. Smart DNS jest dołączany do naszych pakietów VPN.

Sama usługa działa troszkę inaczej. Nie ukrywa adresu IP i nie szyfruje danych. Za to (jak wspomnieliśmy) działa na każdym urządzeniu (także bez wsparcia dla VPN). Dodatkowy atut to jednorazowa konfiguracja. W przypadku VPN zmieniając kraj musicie zmienić serwer i połączenie VPN. Smart DNS robi to samodzielnie. To nasz serwer DNS „wie” czy strona (usługa) z której chcecie skorzystać jest w Polsce czy w USA i łączy Was po przez odpowiedni serwer proxy.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące VPN i Smart DNS zapraszamy do sekcji komentarzy poniżej.

Pamiętajcie także, że dziś kończy się nasza Świąteczno – Noworoczna promocja cenowa – warto się więc pospieszyć z decyzją…

A jesli juz macie aktywny VPN lub Smart DNS i chcecie oglądać pierwszy odcinek nowego sezonu Sherlocka kliknijcie tutaj.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more