HBO Go za granicą – Terminator Genisys

HBO Go za granicąTrafiła się okazja odświeżenia tematu HBO i tego jak oglądać HBO Go za granicą. Wszystko za sprawą blockbustera z zeszłego roku czyli Terminatora Genisys. Otóż warto wiedzieć, że dzięki VPN i Smart DNS można uzyskać dostęp do serwisów VoD z różnych miejsc, krajów.

Ludzie chętnie odblokowują dostęp do BBC iPlayer’a, bibliotek Netflix z różnych regionów czy też (jeśli jest się Polakiem mieszkającym za granicą) do Polskich serwisów VoD. HBO jest jednym z takich serwisów. Jak zatem oglądać HBO Go Polska za granicą?

AKTUALIZACJA – HBO GO BEZ UMOWY – KLIKNIJ OBRAZEK!

HBO Go za granicą

Oglądamy Terminator Genisys w HBO Go Polska

Terminatora większości fanów S/F przedstawiać nie trzeba. Na 4 część „przygód” wielu z Was na pewno czekało z zapartym tchem a reszta z życzliwą ciekawością. Zatem o samym filmie nie ma co pisać, za chwilę będziecie oglądać. Warto jednak wspomnieć o samej usłudze.

HBO Go Polska działa trochę inaczej niż większość popularnych usług VoD. By móc zarejestrować konto HBO wymaga umowy z jednym z operatorów kablowych w Polsce (i wykupienia pakietu HBO) lub bycia klientem jednego z kilku konkretnych dostawców Internetu.

Z przyczyn oczywistych, jeśli mieszkacie za granicą „tradycyjna” rejestracja nie będzie dla Was możliwa. Ale od czego jest Internet, Google, rodzina i znajomi? Podobnie jak w przypadku Netflixa kontem HBO Go można się przecież podzielić! Wystarczy popytać znajomych w Polsce czy tam gdzie mieszkacie. Jeśli np. korzystają z wywiezionego dekodera satelitarnego wystarczy, że zakupią pakiet HBO (czy zakupi go dla Was ktoś w Polsce). W ten sposób będziecie mieć dostęp do konta w HBO Go Polska za granicą.

Odblokowujemy HBO Go za granicą – metoda 1

Wystarczy zdecydować się na jeden z naszych pakietów VPN, który zawiera dostęp do Polskiego serwera VPN. Połączenie z tym serwerem sprawi, ze bez względu na to gdzie za granica się znajdujecie Wasze urządzenie będzie się przedstawiać w sieci z Polskim adresem IP. W ten sposób, wszystkie Polskie usługi TV i VoD będą Was traktować jak byście łączyli się z Internetem z Polski. Wystarczy (mając konto w HBO GO), kliknąć link Terminator Genisys i materiał zacznie się odtwarzać.

Ale Polski adres IP to nie jedyny powód dla którego warto rozważać wybranie VPN. Technologia VPN to niejako dodatkowe zabezpieczenie. Wasz prawdziwy adres IP (i przędziwa tożsamość) zostają ukryte. Nikt nie może podglądać Waszej tego jakie strony odwiedzają w sieci (Nie daj się szpiegować w Internecie!). To także utrudnienie wykradzenia Waszych danych, gdy korzystacie z publicznych sieci Wi-Fi czy wreszcie (dla upartych) bezpieczne ściąganie filmów.

Warto tez pamiętać, że metoda nr 2 (o której za chwilę) jest dołączona do pakietów VPN.

Odblokowujemy HBO Go za granicą – metoda 2

Jest jeszcze jedna metoda dzięki której możecie oglądać materiały HBO Go Polska za granicą (i Polską TV za granicą). Jest bowiem tak, że nie wszystkie urządzenia na których można odtwarzać video z Internetu wspierają technologię VPN. Jeśli np. macie aplikację HBO Go w telewizorze, jest prawie pewne, że ten nie pozwala na konfigurację połączenia VPN. W takim przypadku proponujemy Wam skorzystanie ze Smart DNS. Gdy używacie Smart DNs, nasz serwer DNS przekierowuje (wyłącznie!!!!) odpowiednie pakiety danych tak by odblokować daną usługę VoD czy TV. Wasz adres IP nie ulega zmianie, Wasza prywatność online nie jest dodatkowo chroniona. Oczywiście Smart DNS działa też na wszystkich urządzeniach wspierających VPN.

A oto przedsmak tego co czeka na Was na HBO Go…

Wybór należy do Was – VPN (ze Smart DNS) czy sam Smart DNS. Obie metody pozwolą na oglądanie HBO Go Polska za granicą.

KUP VPN lub Smart DNS

11 thoughts on “HBO Go za granicą – Terminator Genisys

 1. dzis probowalem w moim smart tv zmienic DNS. Same wartosci DNS weszly ale i tak HBO widzi, ze znajduje sie poza Polska? jakzmienic IP i na jakie?

 2. Dziala mi hbo go w tablecie i na Pc ale tu nie uzywam smart DNS tylko apke hideipvpn.
  Chialem wyprobowac na TV aby miec duzy ekran…
  Zmienilem smart TV na Niemcy, wpisalem numer DNS ale pewnie jeszcze gdzies musialbym zmienic IP….

 3. witam. przebywam za granica, mam wlaczone VPN ale wciaz nie moge ogladac HBO. o co chodzi?

  1. Witamy,
   czy korzystasz z naszej aplikacji VPN?
   Jeśli tak to czy próbowałeś połączenia z HBO przez oba polskie serwery VPN?

  2. Sprawdzaliśmy przed sekundą.
   Serwer PL1 VPN + przeglądarka Ms Edge – działa bez problemu.

   Napisz dokładnie co i jak robisz. Posprawdzamy i odezwiemy się, choć z uwagi na późna porę może to być dopiero jutro.

   Alternatywnie możesz zalogować się do swojego konta klienta na stornie i założyć „support ticket”. Nasi koledzy z supportu poprowadzą Cię krok po kroku. http://hideipvpn.pl/jak-uzyskac-pomoc-w-sprawie-vpn-i-smartdns-support-ticket/

 4. nie dziala polaczenie z internetem jak wpisuje wasze DNS na odbiorniku polsatu evobox .nie laczy mnie:( jakies rozwiazanie

 5. Dziala Wam HboGo poprzez VPN? Niby da sie zalogowac w hbo, ale zadne filmy nie daja sie wlaczyc..

   1. PL3 działa tylko musiałem szukać protokołu bo na tym pierwszym w kolejności non stop się rozłączał

Comments are closed.