Jak oglądać HBO Go – bezpiecznie i za darmo!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Aktualizacja – Jak oglądać HBO online, na żywo i za granicą? Od czasu do czasu możemy Wam przekazać fajne informacje dotyczące serwisów VOD. Dziś właśnie jest taki dzień i wykorzystamy go w dwóch celach. Po pierwsze byście wiedzieli jak możecie oglądać HBO Go w bezpieczny sposób. Po drugie dziś wiecie się jak (i co fajnego!!!) możecie oglądać na HBO Go za darmo.

Dla pełnej jasności (HBO Go to różne serwisy w różnych krajach) artykuł dotyczy usługi HBO Go Poland. Choć informacja skierowana jest do Polskich użytkowników nie tylko oni mają szansę na dowiedzenie się czegoś ciekawego.

AKTUALIZACJA – KLIKNIJ OBRAZEK!

Zatem po kolei…

Jak oglądać HBO Go w bezpieczny sposób?

Być może zastanawiacie się – dlaczego mam w ogóle myśleć o tym, jak korzystać i oglądać HBO Go w bezpieczny sposób? Serwis sam w sobie jest przecież bezpieczny i nie ma żadnego ryzyka związanego z korzystaniem z tej usługi. I to racja. Jednak by Wasze urządzenie mogło korzystać z HBO GO najpierw musi połączyć się z Internetem. A jak zapewne się domyślanie Internet jako taki sam bezpieczny już nie jest. Musicie też pamiętać, że w czasie gdy oglądacie film na HBO Go, w tle z Internetem łączy się wiele innych programów i usług. Wbrew pozorom niektóre z nich to dobra okazja do ataku dla hackera by dostać się do Waszych danych lub poszerzyć (choć troche) wiedze na Wasz temat. Przede wszystkim chcemy jednak wyrobić w Was nawyk, przyzwyczajenie – by zawsze korzystać z Internetu w bezpieczny sposób. Zanim cos się stanie. Dokładnie tak jak w przypadku nawyku korzystania z pasów bezpieczeństwa w aucie.

Jest jedna, prosta i skuteczna metoda na to by poprawić swoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo swoich danych i anonimowość w Internecie – to VPN! Szczególnie teraz, gdy często będziecie korzystać z Internetu poza domem ma to szczególne znaczenie – więcej o VPN i bezpieczeństwie na wakacjach w tym artykule.

Co polecamy oglądać na HBO Go?

Cóż, pora na małe wyjaśnienie. Niestety nie znamy jeszcze sposobu na to by oglądać całą zawartość HBO Go za darmo (inną niż podzielenie się kontem przez znajomego czy rodzinę). Warto jednak pamiętać (jeśli nie macie takiej możliwości), że HBO Go udostępnia sporo materiałów za darmo, bez wymogu rejestracji konta. Zwykle są to filmy dokumentalne lub pojedyncze odcinki seriali. Tym razem mamy jednak prawdziwą perełkę. Polscy użytkownicy (mający Polski adres IP) mogą bowiem oglądać pierwszy sezon serialu „Detektyw” (True Detective”).

Tak jak pisaliśmy, by oglądać HBO Go potrzebujecie Polskiego adresu IP. Zalecamy zatem zamianę Waszego prawdziwego adres IP na bezpieczny polski IP z naszych serwerów VPN w Polsce (obecnie oferujemy 2 anonimowe adres IP w Polsce). Dodatkowo, możecie też korzystać z usługi Smart DNS, która nie tylko pozwoli Wam oglądać HBO Go ale także ukryje wasze ruch DNS przed Waszym dostawcą Internetowym.

Jeśli macie ochotę sprawdzić jak działa nasz VPN i Smart DNS zapraszamy do testów. Obie usługi, możecie testować całkowicie za darmo!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more