Polski adres IP – drugi Polski serwer VPN dodany!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Serwer i pakiet „Polski VPN”, który pozwala na anonimowe korzystanie z Internetu z polskim adresem IP okazał się olbrzymim sukcesem. W związku z tym do naszej sieci dodajemy nowy Polski serwer i tym samym nowy Polski adres IP z którego możecie korzystać!

Polski adres IP przez VPN – po co?

Skoro i tak łącząc się z Internetem korzystamy z Polskiego adresu IP (łącząc się z siecią z Polski) po co mielibyśmy dublować go podobnym adresem? Odpowiedź składa się z kilku prostych słów: anonimowość, wolność, bezpieczeństwo.

Internet, sieć  jest dużo bardziej niebezpieczna i wścibska niżbyśmy chcieli. Hakerzy, firmy reklamowe (Big DATA), publiczne, darmowe sieci Wi-Fi  a nawet nasz własny dostawca Internetu. Wszyscy są lub mogą być bardzo zainteresowani naszymi danymi czy zwyczajami w sieci. Trendy te będą się nasilać i coraz bardziej będziemy odczuwać brak prywatności online.

Lekarstwem i odpowiedzią jest VPN. Jak wiecie serwery VPN działają jak pośrednicy (rodzaj kamuflażu) pomiędzy Wami a resztą Internetu. Tworzą tunel, który dzięki szyfrowaniu danych tworzy niejako bezpośrednie połączenie między Wami a serwerem VPN. Nie da się sprawdzić jakie dane wymieniacie, jakie strony odwiedzacie – Wasz ISP zobaczy jedynie adres IP serwera VPN.

Będąc w Polsce chcecie korzystać z Polskich stron i usług. Łącząc się z serwerem VPN za granica pozbawicie się tej możliwości. Stąd tez aby Wasze połączenie z siecią były bardziej prywatne jednocześnie by nie pozbawiać Was dostępu do wszystkiego z czego korzystacie na co dzień proponujemy Wam nasz VPN i Polski adres IP.

Nowy POLSKI VPN – dodatkowe informacje

Nasz nowy serwer VPN jest dostępny pod adresem pl2.hideipvpn.com – przyda się to tym z Was, którzy tworzą połączenia VPN ręcznie. Jednocześnie z nowego serwera można tez już korzystać po przez nasze darmowe aplikacje VPN dla Windows, MacOS, iOS i Androida.

Nowy serwer, podobnie jak pozostałe w naszej sieci oferuje następujące możliwości:

 • połączenia z prędkościami do 1 Gbps na użytkownika
 • możliwość połączenia poprzez następujące protokoły VPN: SSTP, PPTP, L2TP , OpenVPN i SoftEther

Oczywiście całą nasza usługę (w tym nowy serwer) możecie przetestować przed wykupieniem usługi całkowicie za darmo i bez żadnego ryzyka.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more