Polski adres IP – drugi Polski serwer VPN dodany!

polski adres IPSerwer i pakiet „Polski VPN”, który pozwala na anonimowe korzystanie z Internetu z polskim adresem IP okazał się olbrzymim sukcesem. W związku z tym do naszej sieci dodajemy nowy Polski serwer i tym samym nowy Polski adres IP z którego możecie korzystać!

Polski adres IP przez VPN – po co?

Skoro i tak łącząc się z Internetem korzystamy z Polskiego adresu IP (łącząc się z siecią z Polski) po co mielibyśmy dublować go podobnym adresem? Odpowiedź składa się z kilku prostych słów: anonimowość, wolność, bezpieczeństwo.

Internet, sieć  jest dużo bardziej niebezpieczna i wścibska niżbyśmy chcieli. Hakerzy, firmy reklamowe (Big DATA), publiczne, darmowe sieci Wi-Fi  a nawet nasz własny dostawca Internetu. Wszyscy są lub mogą być bardzo zainteresowani naszymi danymi czy zwyczajami w sieci. Trendy te będą się nasilać i coraz bardziej będziemy odczuwać brak prywatności online.

Lekarstwem i odpowiedzią jest VPN. Jak wiecie serwery VPN działają jak pośrednicy (rodzaj kamuflażu) pomiędzy Wami a resztą Internetu. Tworzą tunel, który dzięki szyfrowaniu danych tworzy niejako bezpośrednie połączenie między Wami a serwerem VPN. Nie da się sprawdzić jakie dane wymieniacie, jakie strony odwiedzacie – Wasz ISP zobaczy jedynie adres IP serwera VPN.

Będąc w Polsce chcecie korzystać z Polskich stron i usług. Łącząc się z serwerem VPN za granica pozbawicie się tej możliwości. Stąd tez aby Wasze połączenie z siecią były bardziej prywatne jednocześnie by nie pozbawiać Was dostępu do wszystkiego z czego korzystacie na co dzień proponujemy Wam nasz VPN i Polski adres IP.

Nowy POLSKI VPN – dodatkowe informacje

Nasz nowy serwer VPN jest dostępny pod adresem pl2.hideipvpn.com – przyda się to tym z Was, którzy tworzą połączenia VPN ręcznie. Jednocześnie z nowego serwera można tez już korzystać po przez nasze darmowe aplikacje VPN dla Windows, MacOS, iOS i Androida.

Nowy serwer, podobnie jak pozostałe w naszej sieci oferuje następujące możliwości:

  • połączenia z prędkościami do 1 Gbps na użytkownika
  • możliwość połączenia poprzez następujące protokoły VPN: SSTP, PPTP, L2TP , OpenVPN i SoftEther

Oczywiście całą nasza usługę (w tym nowy serwer) możecie przetestować przed wykupieniem usługi całkowicie za darmo i bez żadnego ryzyka.

TESTUJ VPN ZA DARMO