Jak oglądać finał Euro 2016 online – promocja!

oglądać finał Euro 2016 onlineNadchodzą finały Euro 2016. By uświetnić ten czas pomyśleliśmy o zrobieniu małej promocji pakietów VPN i Smart DNS oraz przypomnieć Wam gdzie i jak będzie mogli oglądać finał Euro 2016 online.

Gdzie i jak oglądać finał Euro 2016 online?

Choć pisaliśmy już na ten temat przy okazji rozpoczęcia Mistrzostw Europy nie będziemy Was zmuszać do skakania po stronach i przypomnimy najważniejsze sprawy.

By praktycznie w każdych warunkach i każdym miejscu móc oglądać finał Euro 2016 online sugerujemy aktywację najwyższego pakietu VPN i Smart DNS, dzięki temu uzyskacie dostęp do pełnej usługi Smart DNS oraz wszystkich serwerów VPN którymi dysponujemy. Poza promocja pakiet kosztuje $9.99/miesięcznie z($6.99/miesięcznie jeśli zdecydujecie się zapłacić za cały rok z góry). W obecnej promocji, do istniejących upustów dokładamy kolejne 30%!!! Oznacza to, że każdy oferowany przez nas pakiet możecie obecnie kupić z upustem do 51%!

Promocja trwa od 06.07-10.07.

oglądać finał Euro 2016 online

Ostatnie mecze i finał Euro 2016 możecie oglądać pod tymi adresami:

  • BBC iPlayer – UK (przez UK VPN i Smart DNS)
  • ARD – Germany (przez German VPN)
  • videostar.pl – Poland (przez Polski VPN i Smart DNS)
  • Sport.tvp.pl – Poland (przez Polski VPN)
  • Ipla Euro 2016 – Poland (przez Polski VPN lub Smart DNS – pamiętajcie, że za pakiet ipla trzeba dodatkowo zapłacić)

Oczywiście niezależnie od Euro 2016 z pakietu możecie korzystać w dowolny sposób i oglądać inne materiały video nie tylko na wspomnianych ale wielu innych z USA, UK, Polski, Niemiec, Francji i Holandii.

Usługa Smart DNS jest dostępna jako darmowy dodatek w każdym pakiecie VPN.

KUP VPN & Smart DNS