Oglądaj Rio 2016 online z HideIPVPN!

Rio 2016 onlineIgrzyska Olimpijskie, Rio 2016 są tuż, tuż. Tradycyjnie zatem, jak przy okazji EURO 2016 czy Wimbledonu czas na mały poradnik – gdzie i jak oglądać Rio 2016 online w bezpieczny sposób. Zanim przejdziemy do szczegółów mała prośba. Jeśli znacie legalne źródła transmisji online TV z Rio 2016 dajcie nam znać. Zaktualizujemy artykuł. To samo tyczy się potencjalnych źródeł, które podamy poniżej.

Igrzyska w Rio 2016 odbywają się w dniach 05.08 – 21.08.2016.

Jak oglądać Rio 2016 online w bezpieczny sposób?

Odpowiedź na to pytanie na pewno nie zdziwi naszych stałych bywalców. Jeśli jednak odwiedzacie stronę HideIPVPN po raz pierwszy, krótka informacja. Wybór metody będzie zależeć od źródła z którego chcecie skorzystać, Waszej lokalizacji i urządzenia na którym będziecie chcieli oglądać transmisje z Rio 2016.

W większości wypadków, najlepszym sposobem na zabezpieczenie siebie, swoich danych i swobodny dostęp do „streamów” online będzie VPN. Technologia ta zastępuje Wasz niezabezpieczony adres IP, anonimowym IP serwera VPN. VPN  ie tylko ukrywa Wasze prawdziwe IP przez światem zewnętrznym (i Waszą prawdziwa lokalizację) ale co ważniejsze szyfruje wymieniane z Internetem dane. Zatem jeśli mieszkasz w Polsce, UK czy Niemczech (szczególnie gdy np. w czasie wakacji, korzystasz z publicznych, niezabezpieczonych sieci) możesz zmieć swój adres IP na podobny, tylko w pełni anonimowy i nadal cieszyć się dostępem do swoich lokalnych usług.

Druga metoda, dobra do użycia w domu jeśli urządzenie, które macie nie wspiera VPN to Smart DNS. Jego zaletą jest ukrycie zapytań DNS przed np. Waszym dostawca internetowym.

Czas na druga część, czyli gdzie zobaczycie Rio 2016 online na żywo?

Gdzie oglądać Igrzyska Rio 2016 online?

Rio 2016 onlineJeśli mieszkasz w UK – użyj UK VPN i adresu IP z UK. Na obcą chwilę wydaje się, że transmisje z Igrzysk Rio 2016 pokaże BBC. Tym samym dostęp do transmisji możecie znaleźć na: BBC iPlayer; TVPlayer.com; TVCatchup.com

Jeśli mieszkasz w Polsce – użyj PolskiegoRio 2016 online VPN i adresu IP z Polski. Igrzyska najprawdopodobniej pokaże Polska TVP. Być może dostęp do transmisji na żywo uzyskacie także za pośrednictwem platform VOD. Sugerujemy następujące adresy: Sport.tvp.pl; Ipla Sport; Player.pl; Sport; videostar.pl

Rio 2016 onlineJeśli mieszkasz w Niemczech – użyj Niemieckiego VPN i adresu IP z Niemiec. ARD lub  ZDF to nasze najpewniejsze typy w zakresie transmisji online z Igrzysk w Niemieckim Internecie.  Chyba, że znacie jeszcze inne miejsce, które wymaga Niemieckiego IP?

Rio 2016 onlineJeśli mieszkasz we Francji – użyj Francuskiego VPN i adresu IP z Francji. Z tego co udało nam się zorientować Ci z Was, którzy korzystają z Francuskiego IP będą mogli oglądać Rio 2016 online na stronie France TV Sport.

Tak jak pisaliśmy na początku. Jeśli możecie potwierdzić linki powyżej lub znacie inne legalne i bezpieczne miejsca do oglądania Igrzysk Rio 2016 w sieci, prosimy o kontakt. Zaktualizujemy wpis.

Przypominamy też, że nasze usługi VPN i Smart DNS możecie testować za darmo (bez konieczności zakupu!!!!) czy podawania danych karty kredytowej. Gdy będziecie mieć pewność, że usługa działa tak jak się spodziewacie zapraszamy do zakupu konkretnego pakietu.

TESTUJ DARMOWY VPN