Sieci P2P Torrent anonimowe – wreszcie!

P2P Torrent anonimoweSieci P2P Torrent anonimowe! Jest nam miło poinformować, że od niedawna uruchomiliśmy specjalny pakiet dla tych z Was którzy sporo korzystają z różnych sieci p2p oraz torrent i brak im wygodnego narzędzia, które zapewni im bezpieczeństwo i anonimowość w czasie ściągania czy „uploadowania” swoich plików. Jak dobrze wiecie, sieć p2p wymaga „współpracy” pomiędzy użytkownikami i często zdarza się, że jeden konkretny plik ściągamy naraz z wielu różnych miejsc automatycznie dzieląc się z nimi własnym adresem IP.

Większość usług VPN dostępnych w sieci nie dopuszcza i nie pozwala na korzystanie z oprogramowania p2p na swoich serwerach. Jako główny powód podając generowanie olbrzymiego ruchu przez swoich użytkowników i obciążanie samych serwerów. HideIP VPN stara się zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom swoich użytkowników. Dzieki temu iż współpracujemy z największymi centrami wymiany danych na świecie możemy Wam także zapewnić w pełni wydolne i wydajne serwery ( w Niemczech i Holandii), na których ruch generowany przez sieci p2p jest jak najbardziej dozwolony.

P2P Torrent anonimowe

Nie musicie się także martwić o prędkość ww. serwerów, oto przykładowe pomiary prędkości wykonane na zwykłym domowym łączu firmy Netia (20/1 Mbps):

P2P Torrent anonimowe P2P Torrent anonimowe

HideIP VPN Aby mieć możliwość korzystania z serwerów VPN dopuszczających korzystanie z torrentów i sieci p2p należy wybrać jeden z proponowanych pakietów (wszystkie pakiety są przedstawione w sekcji Premium na stronie HideIP VPN), np:

PPTP, OpenVPN, L2TP/IPsec and Proxy $5.99/miesięcznie

Pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. W ramach pakietu otrzymujecie dostęp do 20 serwerów VPN w 8 serwerów w USA, 8 serwerów w Wielkiej Brytanii, 2 serwery w Holandii i 2 serwery w Niemczech. Obsługują zarówno protokoły PPTP, L2TP jak i OpenVPN. Pozwalają na połączenie z nimi samej przeglądarki internetowej (jak Proxy). Z tym pakietem macie zapewniony dostęp do takich serwisów jak HULU.com czy BBC.co.uk a jednocześnie możecie do woli korzystać z technologii p2p na serwerach DE1, DE2 oraz NL1 i NL2.

Poza wyżej wymienionym pakietem wszystkie inne w skład których wchodzą serwery z Holandii lub Niemiec dopuszczają korzystanie z protokołów wymiany plików.

Połączenia są szybkie, stabilne, w żaden sposób nie limitowane i w pełni anonimowe.

Dziękujemy za skorzystanie z naszej usługi.

DARMOWY TEST VPN i Smart DNS