Onet TV za granicą – nowa ramówka i programy na żywo

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jeśli mieszkacie za granicą ale chcecie oglądać przez internet Polskie programy i Polską TV mamy dla Was dość interesujący news. Onet ogłasza nową ramówkę wiosenną, programy na żywo i nie tylko. Zatem jak oglądać Onet TV za granicą i co nowego?

Polska TV za granicą – oglądamy Onet i nie tylko!

Podobnie jak w przypadku wszystkich (znanych nam) usług VoD i TV działających na świecie przez Internet, także Polska oferta ma podstawowe ograniczenie. Jest nim blokada terytorialna. Poprzedni post dotyczący Hulu mówił o terytorium USA i wymaganiu (nie tylko przez Hulu) amerykańskiego adresu IP. W przypadku Polski, użytkownicy łączący się z usługami TV i VoD muszą mieć Polski adres IP (ten maja łącząc się z Internetem w Polsce) by móc oglądać wybrane programy.

Polski adres IP za granicą z VPN

Skoro już wiemy co jest wymagane by oglądać Polska TV za granicą czas sprawdzić jak ten Polski adres uzyskać. Jakiś czas temu, HideIPVPN wprowadził do swojej oferty Polski VPN (więcej informacji na ten temat w linku). Rejestrując się w naszej usłudze i łącząc się z naszym serwerem VPN z dowolnego kraju, w ciągu kilku sekund zmienicie swój adres IP na Polski. Dzięki temu, w łatwy sposób będziecie mogli korzystać ze wszystkich Polskich usług (nie tylko VoD i TV) dokładnie tak jak w Polsce.

Onet TV za granicą przez Smart DNS

Druga metoda, dzięki której możecie uzyskać dostęp do polskich serwisów VoD i TV to Smart DNS. Korzystając z naszego serwera DNS w przypadku, gdy chcecie oglądać materiał video z Polskiej strony (jeśli została przez nas odblokowana, jeśli nie – dajcie nam znać – dodamy ją do listy odblokowanych stron jeśli to możliwe) Wasz ruch sieciowy zostanie automatycznie przekierowany do serwera proxy w Polsce. Tym samym (choć nie zmienicie adresu IP) materiał video zostanie uruchomiony.

Warto wiedzieć – o VPN i Smart DNS…

 • Wszystkie nasze pakiety VPN zawierają też w sobie usługę Smart DNS.
 • usługa Smart DNS jest także dostępna jako samodzielny pakiet (bez wsparcia VPN)
 • VPN to ukrycie adresu IP – tym samym chronicie swoje dane, swoją tożsamość a także ukrywacie np. historię odwiedzanych stron
 • Smart DNS nie szyfruje danych (jak VPN), nie zmienia adresu IP

Co nowego w Onet TV?

Wszystkie szczególny nowej ramówki znajdziecie na stronach grupy Onet. Pozwólcie, ze przybliżymy Wam najważniejsze.

Już od 29.02 Ci z Was, którzy lubią publicystykę powinni docenić, że w Onet pojawi się Tomasz Lis na żywo!!! Jego nowy program w każdy poniedziałek o 19:30.

Poza Tomaszem Lisem, w nowej ramówce Onet miejsce znajdą także:

 • Michał Broniatowski z autorskim programem „Twarze Biznesu” – rozmowy z ludźmi z listy 100 najbogatszych Polaków magazynu „Forbes”
 • Program „Lustro” Pauliny Młynarskiej
 • Michał Pol poprowadzi „Euro Misję 2016”
 • Tomasza Jachimka zobaczycie w programie „Żółte papiery”
 • ostatnia nowość to program „Urbański Testuje” w którym, „Prowadzący go Zbyszek Urbański będzie prezentował, testował i sprawdzał technologiczne nowości oraz doradzał w zakupach.”
 • warto tez poczekać na nowy program publicystyczny, pt. „Subiektywni”, który wg. opisu Onetu (link powyżej) zapowiada się bardzo ciekawie.

Testuj oglądanie TV za granicą za darmo!

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, skorzystajcie z naszej oferty testowej. Nie potrzeba karty kredytowej i nie ma żadnych dalszych zobowiązań. VPN można testować za darmo przez 24h, Smart DNS (jako samodzielna usługę) przez 7 dni!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more