Darmowe HBO Go dla każdego!

darmowe hboAKTUALIZACJA – czytaj na dole wpisu! Wiemy, że zaglądacie do nas nie tylko ze względu na kwestie związane z prywatnością online czy ukrywaniem IP ale także z uwagi na to, że lubicie usługi VOD. A my wiemy jak najlepsze z nich – Netflix, Hulu, Crackle, Amazon Prime Instant, itd. odblokować w Polsce. Ale dziś info prosto z Polski. Darmowe HBO Go dla każdego chętnego. Co prawda tylko przez 7 dni…. ale lepsze to niż nic i chyba warto skorzystać?

AKTUALIZACJA – HBO GO BEZ UMOWY – KLIKNIJ OBRAZEK!

darmowe HBO Go

Darmowe HBO Go Polska

W Polsce nie ma zbyt wielu atrakcyjnych (międzynarodowo!) usług VOD. Dla Polaków mieszkających za granicą wszystkie nasze usługi VOD mogą być fajne (jak odblokować Polskie VOD za granicą?) ale dla osób nie znających polskiego już może nie tak bardzo.

Jest jednak jedna usługa, której sporo krajów może nam pozazdrościć. To HBO GO! Na świecie obo Netflixa, Hulu i Amazon Prime Video to coś do czego większość z nas chciałaby mieć dostęp. I choc na Netflix w Polsce będziemy musieli jeszcze troszkę poczekać to darmowe HBO Go może każdy (także poza Polską!) mieć już dziś.

Jak odblokować darmowe HBO Go?

Tu sprawa jest banalna. Korzystacie z Polskiego VPN’a (oferta Polskiego Smart DNS zawarta jest w pakiecie) lub ze Smart DNS jako osobnej usługi. W tym drugim przypadku w ramach Smart DNS otrzymacie też dostęp do serwisów VOD w USA i UK.

Pamiętajcie także, że najwyższy pakiet VPN zawiera także dostęp do Polskiego adresu IP.

Po konfiguracji jednej lub obu usług jesteście gotowi by zacząć korzystać z darmowego HBO GO

Darmowe HBO Go dla każdego!

Zanim przejdziemy głównej oferty pamiętajcie, że HBO zawsze oferuje darmowe materiały na stronie swojego serwisu – bez potrzeby rejestracji. Znajdziecie je pod tym linkiem. Jednak nie znajdziecie tam pełnej aktualnej oferty HBO. By dostać się do sekcji premium należy dokonać rejestracji. Obecnie, po rejestracji otrzymacie pełny i nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów HBO na 7 dni. Jest jednak malutki haczyk. By dokonać rejestracji potrzebujecie polskiego numeru komórki, na który HBO przyśle kod aktywacyjny.

Domyślamy się jednak, ze znacząca większość z Was ma w Polsce rodzinę, znajomych i nie jeden a co najmniej kilka numerów do wykorzystania – a przecież na każdy numer przyjdzie darmowe 7 dni… 😉

Darmowe HBO Go rejestrujemy w następujący sposób:

  1. Wchodzimy na www.hbogo.pl

hbogo free

I wybieramy link po prawej stronie.

2. Na kolejnej stronie podajemy numer telefonu na który otrzymamy kod aktywacyjny, zgadzamy się na regulamin oraz wybieramy dostawce Internetu (to kogo jako dostawce wskażecie nie ma znaczenia, jest do wyboru opcja „Inny”).

hbo go free

Po rejestracji otrzymacie nielimitowany dostęp do serwisu HBO na 7 dni – za darmo i bez dalszego zobowiązania.

Tym z Was, którzy jeszcze nie są naszymi klientami przypominamy, ze nasz Smart DNS także można testować całkowicie za darmo i dalszego zobowiązania przez 7 dni!

TESTUJ VPN ZA DARMO

AKTUALIZACJA:

Można oglądać HBO online, na żywo i na żądanie za granicą. Bez umowy! Szczegóły tutaj.