Darmowy VPN wylosowali…

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jak pamiętacie, klika dni temu opublikowaliśmy informację, że rozdajemy darmowy VPN I Smart DNS. Zgodnie z obietnicą, czas ogłosić zwycięzców!

Darmowy VPN i Smart DNS otrzymują

1 Eva Murphy
2 Lakhan Gupta
3 Marick Morandais
4 Tamer Elsherif
5 Franklin Ford
6 Mathias Grid
7 Deep Sukhwani
8 Artur Błażewicz
9 Yasuhiro Kamada
10 Gabrielle Rockenfeld

Gratulujemy!!!

Mamy nadzieje, ze nasz darmowy VPN i Smart DNS przyniesie Wam sporo zabawy i przyjemności. Krótkie przypomnienie jakie możliwości nasz najlepszy pakiet VPN.

 • dostęp do adresów IP z następujących krajów – USA, UK, Niemcy, Holandia i Polska
 • dostęp do pełnej usługi Smart DNS odblokowującej strony i usługi w USA, UK i Polsce
 • możliwość korzystania z dowolnego protokołu VPN – PPTP, L2TP, SoftEther VPN i Open VPN
 • nielimitowany i w 100% anonimowy dostęp do sieci P2P i torrent po przez dedykowane serwery w Niemczech i Holandii
 • nielimitowany dostęp do 28 serwerów VPN

Brzmi dobrze? I to w 100% za darmo i bez żadnych dalszych zobowiązań. Choć nie ukrywamy, mamy nadzieję, że usługa spodoba Wam się na tyle, że zechcecie z nami zostać!

Jak zgłosić się bo darmowy VPN i Smart DNS?

To bardzo proste. Zaloguj się do strefy klienta („Client Area”) i wyślij nam wiadomość („ticket”) – w tytule proszę wpisać FREE VPN & Smart DNS. Alternatywnie możesz skorzystać z opcji Live Chat i rozmawiać z naszym konsultantem. Chętni mogą oczywiście także skorzystać z Facebooka.

A jeśli koniecznie chcecie (za darmo!) sprawdzić jak działa nasz najlepszy pakiet VPN lub Smart DNS, kliknijcie w przycisk poniżej.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more