Polski VPN – nowy pakiet w ofercie HideIPVPN

polski vpnNie tak dawno dodaliśmy nowy kraj, nową lokalizacje do naszej sieci VPN  – Polski VPN. Lokalizacja ta, Polski adres IP okazał się być wyjątkowo popularny w śród naszych użytkowników. Dlatego też doszliśmy do wniosku, że czas iść o krok dalej!

Polski VPN – nowa oferta, nowy plan

Do tej pory, Polski server VPN był oferowany w ramach naszego najlepszego i najbardziej wszechstronnego planu (czyli VPN w USA, UK – VPN dla torrentów, 26 serwerów, itd…, itd…) w cenie $9.99/miesięcznie. Jednak z Waszych uwag wiemy, ze nie wszyscy z Was który z Polskiego VPN korzystają czy chcieliby korzystać są zainteresowani pozostałymi usługami. A jak dobrze wiecie, HideIPVPN słucha swoich użytkowników i reaguje na ich potrzeby w miarę swoich możliwości.

Dlatego jest nam miło poinformować Was, że od dziś Polski VPN jest oferowany jako całkowicie osobny pakiet VPN.

Polski VPN – co warto wiedzieć?

polski vpnObecnie w ramach pakietu oferujemy Wam dostęp do jednego, bardzo szybkiego serwera VPN w Warszawie (do 1 Gbps na użytkownika). Z Polskim adresem IP i przez Polski VPN możecie korzystać ze wszystkich stron i usług Internetowych dostępnych w Polsce bez żadnych ograniczeń. Koszt wykupienia Polskiego VPN prezentuje się następująco:

  • $5.99 / miesiąc
  • $15.99 (zamiast $17.97) / 3 miesiące
  • $49.99 (zamiast $71.88) / 12 miesięcy

Uwaga! Polski serwer VPN nie może być używany do ukrywania adresu IP w sieciach P2P i torrent. Jeśli chcecie korzystać w anonimowy i bezpieczny sposób z torrentów korzystajcie ze wspomnianego wyżej pełnego pakietu lub P2P/Torrent VPN i serwerów w Niemczech i Holandii.

Oczywiście tak samo jak w przypadku pozostałych planów VPN Polski VPN to także wliczony w cenę Polski Smart DNS!

Drugi serwer VPN w Pakiecie!

Aktualizacja: Obecnie pakiet Polski VPN został wzbogacony o dostęp do dwóch, szybkich serwerów VPN w Polsce. Tu znajdziecie więcej informacji o nowym serwerze VPN w Polsce.

Użytkownicy naszej aplikacji VPN dla Windows już dziś mogą wybierać dostęp do Polskiego serwera VPN. Użytkownicy systemu OSX otrzymają dostęp do usługi Polskiego VPN z nadchodzącą aktualizacją, już wkrótce.

Kup VPN