Polski VPN – nowy pakiet w ofercie HideIPVPN

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Nie tak dawno dodaliśmy nowy kraj, nową lokalizacje do naszej sieci VPN  – Polski VPN. Lokalizacja ta, Polski adres IP okazał się być wyjątkowo popularny w śród naszych użytkowników. Dlatego też doszliśmy do wniosku, że czas iść o krok dalej!

Polski VPN – nowa oferta, nowy plan

Do tej pory, Polski server VPN był oferowany w ramach naszego najlepszego i najbardziej wszechstronnego planu (czyli VPN w USA, UK – VPN dla torrentów, 26 serwerów, itd…, itd…) w cenie $9.99/miesięcznie. Jednak z Waszych uwag wiemy, ze nie wszyscy z Was który z Polskiego VPN korzystają czy chcieliby korzystać są zainteresowani pozostałymi usługami. A jak dobrze wiecie, HideIPVPN słucha swoich użytkowników i reaguje na ich potrzeby w miarę swoich możliwości.

Dlatego jest nam miło poinformować Was, że od dziś Polski VPN jest oferowany jako całkowicie osobny pakiet VPN.

Polski VPN – co warto wiedzieć?

Obecnie w ramach pakietu oferujemy Wam dostęp do jednego, bardzo szybkiego serwera VPN w Warszawie (do 1 Gbps na użytkownika). Z Polskim adresem IP i przez Polski VPN możecie korzystać ze wszystkich stron i usług Internetowych dostępnych w Polsce bez żadnych ograniczeń. Koszt wykupienia Polskiego VPN prezentuje się następująco:

 • $5.99 / miesiąc
 • $15.99 (zamiast $17.97) / 3 miesiące
 • $49.99 (zamiast $71.88) / 12 miesięcy

Uwaga! Polski serwer VPN nie może być używany do ukrywania adresu IP w sieciach P2P i torrent. Jeśli chcecie korzystać w anonimowy i bezpieczny sposób z torrentów korzystajcie ze wspomnianego wyżej pełnego pakietu lub P2P/Torrent VPN i serwerów w Niemczech i Holandii.

Oczywiście tak samo jak w przypadku pozostałych planów VPN Polski VPN to także wliczony w cenę Polski Smart DNS!

Drugi serwer VPN w Pakiecie!

Aktualizacja: Obecnie pakiet Polski VPN został wzbogacony o dostęp do dwóch, szybkich serwerów VPN w Polsce. Tu znajdziecie więcej informacji o nowym serwerze VPN w Polsce.

Użytkownicy naszej aplikacji VPN dla Windows już dziś mogą wybierać dostęp do Polskiego serwera VPN. Użytkownicy systemu OSX otrzymają dostęp do usługi Polskiego VPN z nadchodzącą aktualizacją, już wkrótce.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more