Darmowy VPN i Smart DNS – free VPN!

free VPNMamy listopad a za oknem raczej robi się nieciekawie. Ciemno, chłodno i mokro. W zasadzie nic tylko się smucić. Dlatego pomyśleliśmy, że ucieszy Was wiadomość, że postanowiliśmy trochę rozweselić ten jesienny czas. A najprościej nam to uczynić oferując Wam darmowy VPN i Smart DNS.  

Darmowy VPN i Smart DNS – czyli free VPN!

Jeśli szukacie najlepszej oferty VPN powinniście wybrać nasz darmowy VPN i Smart DNS. Dziś właśnie oferujemy Wam taki pakiet do wygrania bez żadnych haczyków i zobowiązań. Klikasz i (może) masz ;-). Oferowany dziś pakiet normalnie widnieje w naszym cenniku w cenie $9.99/miesięcznie. Dziś może być jednak Was całkowicie za darmo – inaczej darmowy VPN nie byłby darmowy.

Wspomniany pakiet to to, co HideIPVPN ma najlepszego w swojej ofercie. Najszybsze serwery VPN, oferujące prędkości transferu do 1 Gbps na użytkownika. Dostęp do całej naszej sieci serwerów VPN i wszystkich lokalizacji. Możecie uzyskać adres IP z USA, UK, Holandii, Polski i Niemiec. Do wyboru 28 serwerów i 28 adresów IP. Darmowy VPN i Smart DNS to także rewelacyjne aplikacje dla Windows i OSX, które sprawiają, ze korzystanie z obu usług staje się banalnie proste!

Szukacie anonimowości online? Chcecie w bezpieczny sposób skorzystać z sieci torrent i P2P. Najlepiej robić to z ukrytym adresem IP przez naszą siec VPN.

Darmowy VPN rozdajemy pomiędzy 11 – 18 listopada

By wziąć udział w zabawie wystarczy polubić obrazek na naszej Facebookwej ścianie i trzymać kciuki! Listę osób, które wygrały darmowy VPN ogłosimy po zakończeniu konkursu. Powodzenia!

Fancy free VPN and Smart DNS? Simply click „LIKE” button below and await our announcement regarding winners!If you want…

Posted by HideIpVPN on Tuesday, 10 November 2015

W między czasie możecie za darmo przetestować nasze usługi:

TESTUJ VPN TESTUJ SMART DNS