Co gdzie i jak oglądać nim ruszy Disney Plus w Polsce?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zapewne wiecie, że już w 2023 w USA ma wystartować konkurencja dla kilku dużych serwisów VOD – Netflix, HBO Go / HBO Now, Hulu czy Amazona. Nie wszystkie z nich są dostępne w Polsce. Część zaś – jeśli mieszkacie za granicą -można oglądać dzięki nam w wersji Polskiej w dowolnym kraju. Dziś zatem małe przypomnienie, co z VPN i Smart DNS można oglądać w oczekiwaniu na Disney Plus w Polsce. 

Disney+ Polsce – co warto wiedzieć nim ruszy?

Po latach dość konserwatywnego podejścia do rynku VOD, Disney rusza z wielką ofensywą na rynku medialnym. The Walt Disney Corporation to wyrasta na potentata na rynku medialnym. W obecnej chwili pod skrzydłami Disney’a znajdują się takie marki, studia i stacje TV jak: Disney – co oczywiste , LucasFilm, Pixar, DreamWorks, Marvel Studios, Touchstone Pictures, telewizje ABC i ESPN, udziały w HULU, NBC, 21 Century FOX, Warner Media, RTL – i to tylko by wymienić bardziej znane.

Widać więc, że w zakresie treści Disney nie może i nie będzie narzekać na braki kasowych i popularnych tytułów.

Od jakiegoś czasu Disney zapowiadał też start własnej usługi VOD  – pomimo posiadania części udziałów w HULU, która będzie konkurować z Netflixem i innymi.

Nowa usługa, pod nazwą Disney+ ma zadebiutować w USA w 2019 roku. Na chwilę obecną nie jest jasne kiedy nowa platforma trafi do Europy i Polski. W jakiej cenie, ani czy treści będą jakoś ograniczane ze względu na rynek na którym usługa działa. Tak jak dziś jest to np. w przypadku HBO Go czy Netflixa. Plotka jednak niesie, że koszt subskrypcji ma być niższy, niż w przypadku Netflix’a. Przynajmniej w początkowym okresie działania usługi, która nie będzie mieć globalnego zasięgu i katalogu treści ma to sens.

Na pewno, gdy tylko usługa ruszy damy Wam znać. Oraz poinformujemy jak odblokować do niej dostęp. Chcemy by działała zarówno po przez VPN jak i Smart DNS.

Co z zagranicy oglądać,  nim się pojawi Disney Plus w Polsce

Możliwości jest kilka. Do wszystkich wymienionych możecie wykorzystać zarówno Smart DNS jak i VPN. Zasadniczo, różnica będzie polegać na tym, że połączenie VPN będziecie musieli włączyć przed wejściem do wybranej usługi. Musicie też wybrać serwer VPN z odpowiedniego kraju. Dzięki temu Wasz adres IP z Polski zostanie zmieniony na zagraniczny adres IP.

Netflix USA. Mając konto Netflix – Polskie lub jakiekolwiek inne – możecie bez problemu uzyskać dostęp do największej biblioteki tytułów Netflix na świecie, czyli tej w USA.

Hulu Plus – wspominane powyżej, to obowiązkowa pozycja dla fanów popularnych seriali. W zależności od poziomu subskrypcji, uda Wam się także zyskać dostęp do treści produkowanych przez Showtime. Subskrypcja Hulu startuje od $7.99/miesięcznie.

Yahoo View! – jeśli nie chcesz płacić za Hulu! To ciekawa alternatywa dla Hulu Plus. Oferowane tam treści, to dokładnie to samo co możecie zobaczyć na Hulu. Ale za darmo. Różnica to ograniczony czas dostępności nowych odcinków. Dodatkowo, brak dostępu do starszych epizodów i sezonów.

Z naszym VPN i Smart DNS możecie tez korzystać z HBO Now z USA, Amazon Prime Video (może wymagać zmian w koncie Amazon). A także BBC iPlayer, 4oD, Sky Go, Now TV i nie tylko.

Nie zapominaj o Polskim VOD i TV za granicą!

Tak, tak. Ta sama technologia, która pozwoli na odblokowanie zagranicznych serwisów VOD w Polsce pozwoli też na odblokowanie wszystkich platform Polskich, za granicą.

Showmax, ipla, Player.pl, Eleven Sports, vod.tvp.pl, NC+ Go czy Polskie HBO Go za granicą – wszystko to z naszym Smart DNS i Polskim VPN staje się bez problemu dostępne.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more