Można oglądać Netflix USA – ZNOWU!!! – i nie mów nikomu!

oglądać Netflix USAZanim przejdziemy do informacji dnia pozwólcie, że zaczniemy od dwóch dość istotnych komunikatów. Po pierwsze to o czym za chwile napiszemy jest w fazie BETA, czyli nie gwarantujemy działania przez 100% czasu. Po drugie to trochę tajemnica… z oczywistych powodów. Znowu można oglądać Netflix USA! 

dlaczego mamy problem by odblokować netflix przez vpn?

Od stycznie 2016, czyli mniej więcej momentu, gdy Netflix został oficjalnie zaprezentowany w 130 krajach świata – nie licząc tych w których był już wcześniej – Netflix poszedł na wojnę z usługami VPN i Smart DNS. Właściciele treści, na których zaczęli naciskać lokalni dystrybutorzy zaczęli wymuszać na Netflix aktywniejsze działania by nie tracić pieniędzy. W końcu jeśli w ramach jednej subskrypcji możecie zmienić region i oglądać inne treści, nie kupicie ich lokalnie. Pod wpływem tych nacisków Netflix zmienił politykę i z sukcesem zablokował i na bieżąco blokuje wszystkie usługi VPN. Stąd między innymi prosta zmiana adresu IP serwera VPN nic nie dawała. Często po kilkunastu minutach serwer był na nowo zablokowany.

Wszystko wskazuje jednak na to, że udało nam się obejść ten problem i znów można oglądać Netflix USA przez VPN.

Ale „ciiii…” – lepiej nie mówcie nikomu 😉

Znowu można oglądać netflix USA przez VPN?

Skoro już się wygadaliśmy to teraz jeszcze raz, całkiem oficjalnie. Tak, z HideIPVPN możecie znowu oglądać Netflix USA przez VPN. Jednak są pewne ograniczenia o których musicie wiedzieć. To ważne.

Po pierwsze – przynajmniej na razie – Netflix USA jest dostępny wyłącznie po przez połączenie VPN. Usługa Smart DNS nie zdziała. Po drugie, Netflix USA można oglądać wyłącznie po przez połączenie z serwerem US2 – na pozostałych serwerach VPN w USA usługa jest nadal zablokowana. Po trzecie, na razie odblokowaliśmy wyłącznie Netflix USA.

Tak jak pisaliśmy wyżej, opcja jest obecnie testowana i może się zdarzyć problem w jej działaniu. Mamy także nadzieję, ze Netflix będzie miał trochę kłopotu w zablokowaniu tego dostępu. Zobaczymy. Tak czy siak, pomimo naszych najlepszych i najszczerszych chęci działanie konkretnych usług – w zakresie odblokowania stron – nie jest gwarantowane, ie wszystko bowiem zależy od nas.

oglądać Netflix USA

jak oglądać Netflix USA przez VPN?

Tu kilka zdań dla tych z Was, którzy wcześniej z VPN nie korzystali. Subskrybujcie naszą usługę VPN – albo pakiet Ninja Power VPN albo pakiet USA VPN. W obu tych pakietach uzyskacie dostęp do serwera US2 VPN. W dalszej kolejności należy skonfigurować połączenia VPN ręcznie – zaawansowani użytkownicy lub korzystając z naszych darmowych aplikacji VPN dla Windows, iOS, Android i MacOS – żadna widza techniczna nie jest wymagana!

Logujecie się, wybieracie US2 VPN włączacie połączenie i już – Netflix USA działa i przez www i po przez aplikacje. Gotowe.

Jeśli chcecie się upewnić, ze wszystko będzie działać nim zdecydujecie się na subskrypcję naszej usługi, kliknijcie poniżej by zarejestrować darmowe konto VPN Trial.

WYPRÓBUJ VPN TERAZ

PS. A czy wiesz jak za granicą oglądać: Polską TV na żywo? Canal Plus? HBO?