Nowa cena HBO GO – początek I wojny VOD?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Polski rynek VOD zmienił się nie do poznania w przeciągu zaledwie kilku lat. Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o tym jak odblokować Netflix w Polsce – serwis (wtedy) marzenie. Dziś Netflix w Polsce już jest i co najwyżej interesuje nas, jak odblokować Netflix USA w Polsce. TVPlayer, Ipla, Showmax, Netflix i po trochu także WP pilot czy CDA. Wybór źródeł i treści jest olbrzymi. Żałować można jedynie braku serwisu Hulu w Polsce. Tym bardziej ruch HBO jest bardzo ciekawy. Cena HBO Go, bez umowy, bezpośrednio od usługi spada! 

Nowa cena HBO Go – ile kosztuje HBO Go bez umowy?

Jeszcze nie tak dawno, by korzystać z HBO Go należało być klientem jeden z dużych platform cyfrowych i mieć wykupiony spory pakiet TV. Kolejną rewolucje przyniosła oferta Netii, gdy HBO Go można było dołożyć do abonamentu na Internet jako osobna usługę. Gdy do Polski weszły Netflix i Showmax, HBO nie mogło już dłużej czekać i dostęp do serwisu VOD został całkowicie otwarty.

Teraz wszystko wskazuje na to, że HBO po raz pierwszy nie reaguje na zmiany na rynku ale zaczyna je napędzać.

Dotychczas, cena HBO Go zamykała się w kwocie 29,99 zł / miesięcznie. Od teraz, nowa cena za dostęp do HBO Go to tylko 19,90 zł / miesięcznie.

Ciekawe czy Netflix, Showmax lub pozostałe serwisy VOD obecne w Polsce zareagują na ten ruch HBO?

Jak oglądać HBO Go za granicą za 19,90 zł / miesięcznie?

Oczywiście musicie dokonać rejestracji i dodać kartę płatnicza do konta. Jeśli te czynności macie z głowy to do odblokowania treści HBO Go za granicą, w dowolnym kraju – UK, USA, Niemczech, Austrii, Hiszpanii, itd. potrzebujecie – Polski adres IP lub usługi Smart DNS z Polskim proxy.

Oglądaj HBO Go przez Polski VPN – bezpieczeństwo!

Połączenie VPN to pierwsza opcja z której możecie skorzystać. Łącząc z dowolnym z naszych Polskich serwerów VPN zmienicie Wasz zagraniczny adres IP na Polski. Tym samy, wszystkie Polskie usługi online będą dla Was dostępne. Dokładnie tak, możecie oglądać Polska TV za granicą.

Ważnym plusem tej opcji jest fakt znaczącej poprawy Waszego bezpieczeństwa, bezpieczeństwa Waszych danych i prywatności w internecie. Tunel VPN przesyła zaszyfrowane dane więc Wasz zagraniczny dostawca internetu nie może śledzić i zapisywać Waszej aktywności w sieci czy sprzedawać tych danych innym firmom w celach reklamowych. Od strony Internetu, Wy, wasza prawdziwa lokalizacja i tożsamość też jesteście chronieni.

Oglądaj HBO Go przez Polski Smart DNS – Wygoda!

A co jeśli chcecie oglądać HBO na smart TV czy na konsoli? Te urządzenia nie wspierają technologii VPN. Nic straconego! Wraz z pakietem VPN otrzymacie od nas dostęp do usługi Smart DNS. Wystarczy zmienić ustawienia DNS w urządzeniu lub routerze i usługi dostępne w ramach Smart DNS po prostu zaczną działać we wszystkich urządzeniach.

Testuj Smart DNS i VPN za darmo!

Jak zawsze zapraszamy Was do rejestracji konta trial – testowego. Wystarczy adres email. Nie wymagamy wysyłania SMS premium czy podawania danych karty zanim nie spróbujecie naszej usługi.

Tu znajdziecie informacje jak założyć darmowe konto VPN. Mamy nadzieję, że nasza usługa się Wam spodoba i zdecydujecie się na subskrypcję.

Macie pytania? Piszcie w komentarzach poniżej!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more