Promocja Halloween – tani VPN i Smart DNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Promocja zakończona – zapraszamy wkrótce ponownie. Co rok, z okazji Halloween oferujemy Wam możliwość tańszego zakupu naszych usług VPN i Smart DNS. Rok 2018 niczym się tu negatywnie nie wyróżni. Wręcz przeciwnie, nasza świecka tradycja zostanie zachowana. Nasza promocja Halloween startuje własnie teraz! 

Promocja Halloween – co, kiedy, za ile?

Nasza promocja jest, tradycyjnie, bardzo prosta. Bez kruczków, gwiazdek i innych ukrytych zasadzek. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, tak samo nowi i jak i obecni subskrybenci HideIPVPN.

Promocja Halloween na VPN i Smart DNS potrwa od dziś, tj. 25.10 – 02.11. Macie więc kilka dni na podjecie decyzji, który pakiet Was interesuje, ale nie warto czekać zbyt długo.

Wszystkie nasze pakiety są objęte upustem, do 60%!!! Im dłuższą subskrypcje wybierzecie, tym większe oszczędności.

Dlaczego warto mieć vpn i smart dns?

VPN i Smart DNS oddają Wam z powrotem wolność i prywatność w Internecie. Znów, można z sieci korzystać tak jak na początku jej istnienia. Bez ryzyka, barier, granic, strachu, ograniczeń.

Smart DNS to wolność i wygoda. Nie musisz się zastanawiać czy usługa lub strona, którą chcesz otworzyć jest w Polsce, UK czy w USA. To nasz serwer DNS odpowiednio pokieruje Twoim ruchem sieciowym. Część danych popłynie bezpośrednio do celu, cześć do serwera proxy. Dzięki temu, na jednym urządzeniu w dwóch oknach możesz np. oglądać Polskie VOD i Netflix z USA w Polsce, czy dowolnym innym kraju.

VPN, to znacząca poprawa bezpieczeństwa i anonimowości. Nie chcesz by dostawca internetu wiedział co robisz w sieci? Włącz VPN! Dzięki temu, że wszystkie dane popłyną szyfrowanym tunelem nie będzie można Cie szpiegować w domu i podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi.

Jeśli tylko macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszej promocji, czy usług zapraszamy do komentarzy. Chcesz zapytać o VPN, Smart DNS, czy różni się jedno od drugiego… A może czy warto ustawiać Smart DNS na routerze. Nie ma problemu – pytaj.

A jak z promocją…? Brzmi dobrze? Sprawdź nasze pakiety, wybierz i subskrybuj najlepszy VPN w Polsce!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more