Netflix USA VPN działa – inni mają kłopoty

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Na portalu O2, pojawił się artykuł o tym jak Netflix blokuje dostęp do swojej biblioteki w USA. Czy jest to realny kłopot, czy warto korzystać z usług w których Netflix USA VPN działa? 

Netflix USA – o co tyle hałasu?

Być może nie wszyscy z Was rozumieją na czym polega problem Netflix’a, VPN i wspomnianego Netflix USA. Najpierw kilka słów historii. Swoją przygodę ze streamingiem Netflix zaczął od rynku USA. Powoli przekształcając się z wysyłkowej wypożyczalni DVD, z której działalność firmy wyrosła. Warto tu wspomnieć, że hegemona rynku tamtych czasów – Blockbuster’a – nie ma już w śród żywych. Kierunek w którym podążył Netflix okazał się olbrzymim sukcesem. Przez wiele lat, Netflix był obecny wyłącznie w USA. Potem bliskich okolicach. W tamtych czasach, choć wg. regulaminu stosowanie VPN – nie samo w sobie! – celem obejścia blokad regionalnych było niedozwolone. Netflix jednak przymykał oko na cały proceder budując swoja markę na świecie z myślą o ekspansji poza Amerykę.

Sytuacja zmieniła się dość mocno, gdy Netflix uruchomił swoja usługę globalnie. Dystrybutorzy treści na różnych rynkach poczuli faktyczną konkurencję ze strony serwisu i aktywnej naciskają na Netflix by dostęp do treści w innych regionach likwidował. Po pierwszym dużym takim ruchu serwisu, gdy zablokowano praktycznie całkowicie dostęp do serwisu przez dowolny VPN sprawa ucichała.

Teraz, korzystając z naszego Netflix USA VPN możecie swobodnie oglądać filmy i seriale niedostępne w Waszym regionie w bibliotece Netflix. Dlaczego to fajne?

Biblioteka Netflix w USA jest największa na świecie. Lista dostępnych tytułów filmów i seriali wielokrotnie większa niż w Polsce. Z VPN i Smart DNS możecie znacząco zwiększyć wybór tego co możecie oglądać.

Netflix USA VPN działa – w Polsce i nie tylko!

Nasza usługa VPN – adres IP z USA – pozwala na swobodny dostęp do biblioteki Netflix USA. Co więcej, te same serwery oraz usługa Smart DNS pozwolą Wam na o wiele więcej.

Po pierwsze VPN wspomaga Wasza anonimowość  w Internecie po przez ukrycie Waszej prawdziwej lokalizacji i adresu IP. Po drugie, poprawia bezpieczeństwo Waszych danych po przez szyfrowanie transmisji. Po trzecie, adres IP z USA to także dostęp do Hulu, HBO Now czy darmowego Yahoo View! – jeśli lubicie darmowe seriale.

Naprawdę warto spróbować i korzystać! Tu przeczytasz jak założyć darmowy VPN? – sprawdźcie sami!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more