HBO na żywo za granicą z Ipla TV bez umowy

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Ciągle nie HBO Go… z tym – bez umowy – nadal jest problem. Choć w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii i na Słowacji usługa HBO Go jest oferowana niezależnie od subskrypcji pakietu TV. U nas nadal to problem. Ale nie jest tak, że nic się nie dzieje. Być może pamiętacie, nie tak dawno pisaliśmy o dołączeniu kanałów HBO do oferty player.pl – oglądaj HBO za granicą bez umowy. Teraz kolejny serwis VOD – Ipla TV – wprowadza do swojej oferty pakiet kanałów HBO. Ile to kosztuje i co dokładnie otrzymacie dowiecie sie z naszego postu – jak oglądać HBO na żywo za granicą? 

Jak OGLĄDAĆ IPLA TV za granicą?

Choć ten temat te juz przerabialismy kilkakrotnie, warto przypomnieć co i jak. By oglądać Ipla TV za granicą musicie przekonać serwis i jego serwery, że tak naprawdę znajdujecie się – łączycie się z Internetem – na terenie Polski. Usługi VOD, nawet takie jak Netflix, czyli dostępne w różnych krajach i regionach, z powodu „poszatkowanych” praw  własności intelektualnej i praw dystrybucyjnych, tak naprawdę oferują bardzo odmienne treści, ilości tytułów i wielkości bibliotek.

Wystarczy, że sprawdzicie np. daną kategorię tytułów w Netflix Polska, po czym wejdziecie do serwisu jeszcze raz – ale już po przez serwer VPN z USA – znowu możesz zmienić region i oglądać Netflix USA w Polsce! – tym razem do Netflix USA. Różnica będzie olbrzymia.

Z identycznych powodów – praw do tytułów na dany obszar – Ipla TV a właściwie treści, które za jej pomocą można oglądać są niedostępne za granicą… teoretycznie.

Wystarczy bowiem, że skorzystacie z jednego z naszych 3 serwerów VPN w Polsce lub Smart DNS i już. Polski VPN to gwarancja surfowania w internecie w z polskim adresem IP w bezpieczny i anonimowy sposób.

HBO na żywo za granicą – co w ofercie Ipla TV?

Pakiet HBO w Ipla TV to koszt 35 zł/30 dni. I mało… i dużo. Minusem – jak wspomnieliśmy – jest brak dostępu do serwisu HBO Go. Ale są i spore plusy dostępu do HBO na żywo za granicą. Po pierwsze to oczywiście brak długoterminowej umowy. Płacimy gdy wiemy, że będziemy korzystać. Dla sporej części z Was, dla Waszych dzieci sporym plusem będzie możliwość dostępu do bardzo atrakcyjnych treści w języku Polskim. Dzieci na pewno chętnie będą oglądały kreskówki Disney’a, itp.

Warto też pamiętać, że pakiet HBO to więcej niż tylko 3 kanały na żywo.

W ramach pakietu dostaniemy dostęp aż do 9 programów TV. Trzy kanały HBO, dwa kanały Cinemax oraz 4 kanały AXN. Wydaje się zatem, że to naprawdę fajna oferta.

HBO na żywo za granicą – bezpieczeństwo VPN wszędzie!

No i nie zapominajmy też, że możliwość oglądania Polskiej TV na żywo za granicą to tylko jeden z efektów ubocznych działania VPN. Bez względu na to z jakim serwerem VPN się połączycie to zawsze i przede wszystkim poprawiacie swoje bezpieczeństwo online, utrudniacie kradzież Waszych danych i haseł i generalnie niepowołany dostęp do swoich urządzeń. To wreszcie lepsza anonimowość i prywatność w sieci, czyli cos co co warto coraz bardziej dbać.

Pamiętajcie, że przed decyzją o subskrypcji VPN możecie bezpłatnie i bez zobowiązań przetestować nasze usługi, do czego serdecznie Was zapraszamy.

O autorze

Dodaj komentarz

Następny post :

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more