Disney VOD vs Netflix – przyszłość w ruchu jest…

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Spora część z Was korzysta z VPN i Smart DNS do odblokowania serwisów VOD z różnych krajów. Np. Polacy korzystają zz naszych usług, by oglądać Polską TV za granicą. W związku z tym, z dużym zainteresowaniem śledzimy zmiany na rynku platform streamingowych. Ostatnie dni przyniosły dość ciekawe informacje dotyczące Netflixa i nadchodzącej nowej platformy, na razie znanej jako Disney VOD. 

Zablokowany Netflix nadal jest cool…

Przykro nam kolejny raz to potwierdzić ale w kwestii odblokowania regionów Netflix sytuacja nie uległa zmianie. Nie ma pewnego, trwałego sposobu na umożliwienie Wam zmiany regionów tej platformy. Na plus należy zauważyć, że Netflix dostępny jest w większości krajów świata i lokalna oferta tytułów staje się co raz lepsza z każdym tygodniem. Choć miło wspominamy czas, gdy usługa VPN wystarczała by odblokować Netflix w USA.

UWAGA!!! Jeśli trafiłeś na ten artykuł poszukując usługi VPN by Netflix odblokować nasza rada brzmi – nie kupuj rocznego pakietu! Nawet jeśli uda Ci się znaleźć usługę, która „gwarantuje” dostęp do Netflix w USA nie ma żadnych realnych gwarancji, że sytuacja ta nie zmieni się za chwileczkę. W takim wypadku zostaniecie bez dostępu i bez możliwości odzyskania pieniędzy.

Choć jak pisaliśmy nasz VPN nie przyda się do odblokowania Netflix’a, nie znaczy to, że nie interesuje nas to co w usłudze się dzieje.

Kilka dni temu, serwisy prasowe obiegła informacja, że Netflix (pierwszy raz w swojej historii) przejmuje Millarworld. To brytyjski wydawca komiksów – właściciel  np. Kick-Ass czy Kingsman. Tym samym Netflix zapewnia sobie źródło własnych filmów i seriali o superbohaterach. A to szczególnie ważne wobec kolejnej informacji…

Disney VOD vs Netflix…

To już być może niedługo dylemat, przed którym będą stawać kolejni fani filmów i seriali. Disney właśnie ogłosił, że rozpoczyna wycofywanie swoich tytułów z konkurencyjnych platform VOD – Netflix, HBO i inni. Wszystko z powodu tworzenia własnej platformy – Disney VOD.

Disney ma ciekawe portfolio i sporo treści o dużej wartości. Nie licząc znanych postaci z kreskówek czy tytułów kina familijnego to własnie Disney jest właścicielem całej stajni superbohaterów Marvela czy kupionego niedawno świata Star Wars.

A skoro na Star Wars nam zeszło – jeśli uda Wam się uzyskać dostęp do konta HBO Go, to z pomocą naszego VPN i Smart DNS, HBO Go za granicą będzie Wam działać bez żadnego kłopotu!

A własne teraz w serwisie – poza nowym sezonem Gry o Tron – możecie zobaczyć 6 części starej i nowej trylogii Star Wars!

Disney VOD ma wystartować w USA w przyszłym roku. Ceny nie są na razie znane, ale będziemy ten temat monitorować i oczywiście postaramy się odblokować dostęp do serwisu gdy tylko rozpocznie działać. Podobnie jak do sportowej platformy VOD Disney’a opartej o markę ESPN.

Wygląda na to, że w świecie streamigu czekają nas ciekawe czasy…

W oczekiwaniu na Disney VOD…

Pamiętajcie, że już dziś nasz VPN i Smart DNS pozwala na dostęp do tysięcy godzin filmów i seriali, z dowolnego miejsca na ziemi. Polskie VOD, Amazon, Hulu Plus, Yahoo View, Fox, HBO Go i HBO Now to tylko garstka serwisów, z których będziecie mogli korzystać.

Jeśli chcecie sprawdzić jak to wszytko działa zapraszamy do darmowego testu VPN i Smart DNS. Tu dowiecie się więcej – jak założyć darmowy VPN?

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more