Wybór VPN – dlaczego my?

wybór vpnNa naszym blogu dość często (co chyba nikogo nie dziwi) piszemy o VPN, Smart DNS i wszelkich powiązanych z nimi rzeczach. Jak zmienić adres IP na Polski, jak oglądać Netflix w Polsce czy też jak bezpiecznie korzystać z sieci torrent? Oprócz tego piszemy oczywiście o tym jak wybierać usługę VPN, na co zwrócić uwagę, itp. Nie do się bowiem zaprzeczyć, że wybór VPN to ważna sprawa.

Dziś także chcemy poruszyć te kwestie. Tym razem jednak chcielibyśmy potraktować wybór VPN z ciut inne perspektywy.

Wybór VPN wg HideIPVPN

O tym jak znaleźć dobry VPN (tak jak wspomnieliśmy wyżej) pisaliśmy już wielokrotnie na naszym blogu. W związku z tym pozwólcie nam na małe podsumowanie naszych argumentów. Czyli tego jak wybór VPN wygląda z naszej perspektywy.

  • VPN pozwala na ukrycie Waszych śladów w Internecie. Bez znaczenie jest to jak, gdzie i przy pomocy jakiego urządzenia się z siecią. To co robicie online, jakie strony odwiedzacie pozostanie (dzięki VPN) zawsze Waszą prywatną sprawą. Nikt nie sprawdzi także jakiego rodzaju materiały wymieniacie z Internetem. Cy oglądacie Netflix czy może ściągacie film z sieci torrent.
  • VPN to także dodatkowa warstwa bezpieczeństwa pomiędzy Wami, waszym urządzeniem a Internetem. Gdy korzystacie z otwartych, niezabezpieczonych sieci WiFi (te często są tworzone właśnie na potrzeby dostępu do danych użytkowników) tunel VPN sprawi, że dostęp do Waszego urządzenia będzie bardzo utrudniony
  • VPN to także możliwość obejścia blokad narzuconych przez administratora sieci (np. zablokowany dostęp do serwisów społecznościowych w szkole czy w pracy)
  • VPN to także możliwość zmiany adresu IP i ukrycia własnego IP i lokalizacji – dzięki temu można zmienić adres IP kraju z którego łączycie się z Internetem. Do czasu wprowadzenie usługi Smart DNS był to sposób na dostę do treści objętych blokadami regionalnymi (np. Netflix w Polsce czy Polskie VOD za granicą).

Ale to wszystko to tylko część powodów dla których ludzie używają VPN. Dlatego też chcielibyśmy poznać Wasze powody i historie z VPN.

Wybór VPN wg użytkownika

To co my uważamy za dobry powód by wykupić i używać VPN może się jednak różnic do tego dlaczego Wy zdecydowaliście się na VPN.

Dlatego też (może Wasze argumenty pomogą podjąć decyzję innym) pytamy Was. Dlaczego zwróciliście uwagę na VPN? Jak znaleźliście HideIPVPN, co sprawiło, ze zdecydowaliście się na nasza ofertę i pozostajecie naszymi użytkownikami?

Autorzy najciekawszych i najbardziej interesujących komentarzy mogą spodziewać się małej niespodzianki :-).

Gdybyście chcieli zasugerować nam w jakim kierunku powinny rozwijać się nasze usługi, co zmienić, czego Wam brakuje lub mieli jakiekolwiek inne sugestie zapraszamy do komentowania pod artykułem o tym jak chcemy stać się najlepszym VPN w 2016 roku.

WYPRÓBUJ VPN i SMART DNS ZA DARMO