Najlepszy VPN 2016 – będziemy się starać!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Najlepszy VPN 2016 – cel na Nowy Rok! Mamy nadzieję, że zmiany które zaszły w usługach HideIPVPN w odchodzącym roku spotkały się z Waszą pełna aprobatą i akceptacją. Jak zapewne pamiętacie sporo się zmieniło w naszych usługach w 2015  roku. Czas jednak patrzeć w przyszłość. Mamy nadzieję, że z Wasza pomocą dojdziemy do celu, a tym jest najlepszy VPN 2016!

Najlepszy VPN 2015 – co się zmieniło?

By stać uzyskać tytuł „Najlepszy VPN 2016” należy wcześnie zacząć pracę. Nasza trwała przez cały 2015 rok, a ten stał się świadkiem wielu zmian w naszych usługach VPN i Smart DNS.

Do naszej usługi Smart DNS doszło wiele nowych stron i serwisów, z których możecie korzystać w bardzo wygodny i prosty sposób na wielu różnych urządzeniach. Co więcej, nasz Smart DNS działał bez żadnych przerw i potknięć przez cały 2015 rok. Mamy nadzieję, że będzie to świetną podstawą do dalszego rozwoju tej usługi. Chcemy by nasz Smart DNS stał się najlepszą tego typu usługa w 2016 roku!

Także usługi VPN spotkały w poprzednich 12 miesiącach spore zmiany. Do naszych pakietów dodaliśmy nowe serwery VPN a więc jeszcze więcej adresów IP z których możecie korzystać. Doszły nowe kraje, np. Polska i Polski VPN czy Francja i Francuski VPN. Zmianie uległy nasze serwery VPN w całej sieci, które oferują Wam teraz prędkości do 1 Gbps – to ważna zmiana, która wpływa na komfort korzystania z VPN do codziennych czynności. Co ważniejsze, wszystkie te zmiany i ulepszenia w żaden sposób nie wypłynęły na nasze ceny, które nadal pozostały atrakcyjne.

W zakresie ulepszania usługi VPN nasze aplikacje dla OSX i Windows doczekały się sporych zmian i aktualizacji a dodatkowo dołączyły do nich dedykowane aplikacje VPN dla Androida i VPN dla iOS.

Oczywiście jak zawsze staramy się być blisko Was i słuchać Waszych potrzeb i sugestii. Teraz stawiamy sobie nowie nowy cel – najlepszy VPN 2016!

Najlepszy VPN 2016 – liczymy na Waszą pomoc!

Aby osiągnąć ten cel liczymy na Wasza pomoc. Tylko przez Was i z Wami możemy sprawić by to HideIPVPN można było określić jako najlepszy VPN 2016 roku!

Wiemy, że wszyscy jesteście zajęci a najlepsza usługa (dowolnie jaka) to ta, która po prostu działa. Prosimy Was jednak o poświęcenie nam kilku Waszych minut.

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć co się Wam podobało, jakie zmiany w poprzednim roku uznajecie za najważniejsze. Co należałoby poprawić. I na co czekacie w 2016 roku. I pytając o Wasze zdanie mamy na myśli całokształt naszych usług – od samego VPN po kształt i funkcje aplikacji. Każdy komentarz jest ważny i za każdy dziękujemy. Jeśli chcecie by HideIPVPN było jeszcze lepsze musicie nam w tym pomóc.

Na Wasze komentarze czekamy poniżej a także na naszych profilach na Facebooku i Google Plus (tam poprosimy o nie w j. angielskim). Komentarze, które uznamy z najciekawsze i najbardziej wartościowe zostaną przez nas nagrodzone!

TESTUJ VPN TESTUJ SMART DNS

A teraz życzymy Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i super zabawy dziś wieczorem!!!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more